window shields

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Myfune »

No tak to teda máš pravdu. A kurňa to slintám (slintající smajlík-chybí obrázek)

Jinak microne doufám že jsem na tebe nebyl protivnej na tom srazu v Butově. Občas mám tendence bejt děsně chytrej ale už se mi kolikrát stalo, že hovno vím, tak doufám že to bereš s rezervou. Sem se na tebe těšil, hlavně že omrknu tu tvojí modrokrásku a nakonec sem na to úplně zapoměl. No tak snad na celorepublikovým. Jo a jak to vyjde cenově s těma deflektorama?

Každopádně buď v pohodě jak jen to jde. :thumbsup:
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Nevzpomínám si, že by někdo byl protivnej... ale jako bejt na tvým místě a stát se mi tohle po cestě- otáčim a jedu domu, protože bych byl fakt mega rozčilenej. Pohoda, příště bude líp! :wink: člověk to musí brát tak, že se nic nestalo na zdraví, a to je o co go... navíc to prověřilo opět kvalitu a bezpečnost auta i bez airbagů.
Cenová kalkulace je nahoře... cca 4.400,- komplet i s poplatkem za převod z korun na yeny. Clo se neplatí 8) hodný celníci.

Na auto to budu dávat, až po přelakování sloupku, střechy a LZ boku + spoileru.... pak už bude připravená na VISORY a konečně bude z 90% 8J1 a zbyde 10% nárazník 8G7... ještě mě napadlo, že je asi potáhnu mým oblíbeným carbonem- aby se neodřely a vydržely, on ten plast je až moc lesklej.
Takže klidně je tu možnost vyzkoušet přiložením na 6.g, když se někdo staví v micronesii. (na 5G pasuje delikátně)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
cera
Věčnej rejpal
Příspěvky: 745
Registrován: pát 19.02.2010, 01:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cera »

Co to znamena delikatně, foto nemaš?
7g, ZZ231
černa
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Myfune »

To byla hned druhá věc co mi blikla hlavou hned po přistání, že přijdu o sraz na kterej sem se tak těšil. Ale auto šlo nastartovat a geometrie nehnutá. Jen sem trochu musel vyhnout přední blaťák aby nedrhnul o kolo a pohoda.

Na to vyzkoušení na 6.g bude určo někdo rychlejší než já, tak pak dejte vědět.
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

tzn. delikátně... perfektně, ideálně, precizně, dokonale, přesně... atd... foto bude až bude uděláno to, co je na programu. modří už vědí že to vypadá echt gut- a s carbon ochranou to bude unikát :lol:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

kartou? ne já mam kartu jen do automatu na výběr peněz... jinak bych kartou nikdy neplatil... známe wi-fi hacking atd... e-banking přes RB. převod zahraniční platební styk sexuální... :lol: jo folie už se mě ptal před měsícem človíček- ukrajinec co se mi stará o pneu a disky a nemůžu si ho vynachválit... že prej se chtěl zeptat už dávno a vždycky na to zapomněl... že má odřenej lak na nárazníku a ten karbon by se mu líbil, dostal kontakt... a měl radost jako malej jarda :-) Mně dělaj taky takovýhle blbiny radost... + vždycky se diví, že nemam sjetý gumy... a pochválil mi auto, že prej pozná kdo se jak k autu chová podle pneu... u mě už to trochu nechápe, já už jedu 3-4 sezonu ani nevim...
no zpět k tematu: dřív byly takový ty co šly "šikmo" čtverečky, ty byly z belgie, ale už nejsou- mam je na bočních lištách a na lampách + popelnících. Pak sem našel tyhle: ty maj čtverečky-lsd v liniích http://www.autosamolepky.cz/detail-2005 ... lepka.html
tu mam kolem řadičky, pak na vrátkách od nádrže a dal bych jí i na ty deflektory- tvaruje se dobře, i když to tam neni napsaný, to by ti řek i prodejce... a neni drahá- ale je matná... lesklá jen když prší.
ps: ty obrázky neodpovídaj... tam jsou ty šikmý... ale když prodejce poprosíš, tak ti pošle obrovský fotky jak to vypadá v reálu :wink:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Myfune »

Tak kucí už ste někdo byl u microna s 6.g Celdou vyzkoušet jestli by ty deflektory pasovali i na 6.g? Docela by jste mi tím udělali radost, protože bych chtěl tu svojí Celdu těma deflektorama pomazlit, když mě tak podržela na té dálnici.
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
TomasGT20
Věčnej rejpal
Příspěvky: 608
Registrován: úte 31.03.2009, 15:22
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasGT20 »

jo kdyby to pasovalo, taky bych o nich vazne uvazoval, za deste je to lepsi a navic nekdy kdyz ostrikuju a mam otevrene okynko tak mi chcije do auta (takze uz ostrikuju zasadne se zavrenym oknem), kdyz jsem ho mel par dni, tak jsem byl nemile prekvapen kdyz jsem byl mokry od odstrikovacu :D
Toyota Celica ST202, SS, LSD
Uživatelský avatar
Kysi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: sob 26.05.2007, 18:03
Bydliště: Jesenicko - většinou však Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kysi »

Taky me zajima jake to bude na 6.gen...
Microne, to tam u vas nikdo nejezdi se sestkou?
Celica 2.0 GT 97' ST202 [3S-GE] (125kW/170HP)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

joooo Honzism@n má vlastně tu novou 6... já se s nim nějak domluvim 8) a cvaknem to foťákem
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

nene všechno musí jít úplně přesně postupně podle plánu... dostala novej lauf, nový zadní kotouče, desky... teď je na řadě ten lak konečně to bude cca 7.000,- investice... a až pak pěkně "carbonito visors". A tim oslaví 250.000Km tacháčových čistých- přesně :wink:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

S tím karbonovým polepem bych byl opatrný... na rollku jsem si taky začátkem léta pořídil ofuky a ten výhled z auta, který jsem si na ní vždycky cenil a pochvaloval je v háji ... taky to ti Poláci nemuseli tolik zatmavit ... sice to v tmavé vypadá pěkně, ale výhled je na prd (tj. výhled srovnatelný s moderními auty, co mají v každém sloupku tlustou traverzu nejlíp ještě s airbagem, aby měly hodně hvězdiček v testu, protože výhled se nehodnotí) No o něco lepší to je, protože třeba světla nebo pohyb přes to pořád vidět jsou...
Třeba ty bezrámové ofuky budou umístěné tak, že zacloní hlavně vzduch a méně výhled, když tam musí zůstat místo na otevření dveří i s vysunutým okýnkem -- byla by to aspoň nějaká výhoda, když už se skoro nedají sehnat a navíc jsou tak nechutně drahé
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

s výhledem problem fakt nebude :lol: občas nevidim akorát na semafory, jak je to auto nízký :lol: člověk musí vyklopit hlavu do strany a ještě sklopit :lol: 182cm mam jako ST182 :lol:

no příští tejden je tam nahodim, asi pudou do carbonu, proti poškrábání třeba myčky... a kdyby třeba spadly při zátěžových testech, tak se neodřou :-) ještě je přiložíme na 6g Honzismana
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Tak jsme domluvený s honzisem na středu na ten test přiložení shieldu na 6g. Aby měl cera klid v duši :wink:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Dneska finální test kompatibility 6g shieldu/visoru/deflektoru Nissan.
Díky Honzismanovi.

Nejprve 5g.
Obrázek
Obrázek

teď 6g.
Obrázek
tady je problém... u 6g. je dole ten plast víc zakulacenej... kdežto u 5g. je v rovině. Takže jedině se to dá silně přimáčknout/trošku ohnout ten deflektor, ale to pnutí je podle nás moc velký, takže by to páska 3M asi nevydržela...no prostě to nesedí a asi by se to časem uvolnilo.
Obrázek
Obrázek
kuk :-) no prostě je Nissan Visor kompatibilní jen s 5.g
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“