po opravě :-)

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
CS
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: pon 30.08.2004, 12:12
Bydliště: Bratislava SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CS »

az na lak som to spachal sam (nikomu sa do toho nechcelo), bolo to prvy a posledny krat (uz nebudem mat na teke nieco cas ani dostatok nervov)
svetla sa daju zohnat za nejakych 2000kc/ks v gliwiciach (DEPO taiwan). je s tym roboty ako na kostole, snat stovky hodin. kym to tam napasujes aj zosedivies. prerobit klasicke svetla nieje az taky problem, ale prerobit mrkacky na klasiku :cry: nemas tam ani mm3 miesta na zvys, ale odmena stoji za to :lol:
robi sa to snad po milimetroch, a ked si predstavis ze to bola moja prvotina.... inac posielam ti nejake fotecky 5gen. v foto sekcii.
CELICA ST205 GTfour TURBO 4WD
Ex CELICA ST205 GTfour WRC TURBO 4WD
CELICA ST185RC Carlos Sainz TURBO 4WD
HILUX DC
INFINITI FX
...
Uživatelský avatar
CelicaNR
Navigátor
Příspěvky: 124
Registrován: úte 13.07.2004, 08:04
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CelicaNR »

No Dano mas pravdu, netvarim sa ze som tu farbu uz nevidel, ale pravdupovediac, celica ma prilis gulate tvary na modru farbu..

Mozno je to iba hlupy predsudok :shock:

Uz sa tesim na tvojho druheho carlosa !!!! :lol:
Uživatelský avatar
H@nzz
Člen Týmu
Příspěvky: 29
Registrován: pát 09.07.2004, 14:26
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: super farba

Příspěvek od H@nzz »

ty světla jsou fakt super ja byl rád že jsem dal do kupy ty mrkačky po bouračce byly tak trochu lidově v prdeli ale nakonec funguji ikdyž levá jen tak tak :? jinak kola jsem chtěl dát podobne jako na tehle
[quote="CS"]krasna, ja mam nieco podobne. (viper gts), nemusi mat kazdy iba tu cervenu. bolo by to nudne, keby boli vsetky na jedno kopito. ale okukavat si nemusel :wink: vlastne ani si nemohol, bol som na nej iba raz v prahe, inac beham po BA,.... CelikaNR... taku farbu si uz vydel, tak sa netvar prekvapene, mne zase nesedi ta cervena.....

FARBA NIE JE PODSTATNA. HLAVNE ZE TO JE CELICA :lol:
Uživatelský avatar
CS
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: pon 30.08.2004, 12:12
Bydliště: Bratislava SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CS »

to CAFA
sice kotvi na slovensku, ale ja som cechoslovak a nielen ja ale aj celica je na prazskych znackach. neviem z akej dialky si ju videl, ale ak by si ju videl z menej ako 2metrov, tak by si zistil ze aj napriek tomu ze ma novy lak (12/2003) to lakyrnik na niektorych miestach nezvladol, takze nieco pojde prestriekat, mozno aj prerobit (mam v zalohe jeden facelift ale prisiel by som o CS look naraznika).
v cechach som s nou bol zatial iba raz (navsteva EVO500 v karvinej + Praha), ale urcite sa chcem ist este vyblaznit na okruh do brna (uz bude mat vacsie turbo, Rkovy BLITZ boost controler...............)
uz sa tesim :lol:

mozno mas male a pomale, ale podstatne je, ze to je toyota :wink:
ja som mal pred 10rokmi tiez maleapomale (vw brouk), ale od tej doby uplinulo vela casu a ine ako japonske (honda neskor toyota. 115HP a viac) som uz neosedlal :wink:

Obrázek
Obrázek
TO ALL: ......MAM SPRAVIT TEN FACELIFT?...
Naposledy upravil(a) CS dne stř 01.09.2004, 08:58, celkem upraveno 2 x.
CELICA ST205 GTfour TURBO 4WD
Ex CELICA ST205 GTfour WRC TURBO 4WD
CELICA ST185RC Carlos Sainz TURBO 4WD
HILUX DC
INFINITI FX
...
Uživatelský avatar
CS
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: pon 30.08.2004, 12:12
Bydliště: Bratislava SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CS »

to CelicaNR

ved prave ten tvar (na CS este krasne vytiahnuty do stran) je pre perletovu metalizu perfektny.....
ale to je samozrejme vec nazoru
inac original CS je predsa biely (s castrol polepom) a nie cerveny :wink:

inac mam dilemu ci bude dalsi carlos alebo 205 (ta ale nema uz take organicke tvary ako carlos, aj to je uhol pohladu, kapotu ma tu istu... je super), do dalsieho sa chystam naliat slusny balik tak sa musim rozhodnut vcas (terajsi carlos bola iba predpremiera, vlastne iba skuska...trochu som sa pohral, to dalsie uz bude poriadny projekt...pod 500HP neberiem)... inac v jednom high octane je supra s 3SGTE motorom (vidis dobre) a 700HP, ale tam sa mi viac paci 6V
a to je ta dalsia dilema menom SUPRA 3.0TT... keby to bola 4kolka, nevaham ani minutu.
.....ale teraz mam kopec inej roboty, takze to vidim najskor o rok, ale skor o dva.
CELICA ST205 GTfour TURBO 4WD
Ex CELICA ST205 GTfour WRC TURBO 4WD
CELICA ST185RC Carlos Sainz TURBO 4WD
HILUX DC
INFINITI FX
...
Uživatelský avatar
CS
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: pon 30.08.2004, 12:12
Bydliště: Bratislava SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CS »

to H@nzz
mrkacky... to bol jeden z dovodov preco som sa pustil do tych svetiel (mal som 2 mrkackove preludy a celicu92 1.6 )..... ked su zavrete je to ok (ak pasuju), otvorene vizeraju dost blbo a je to zbitocne jedna vec navise ktora sa moze pokaslat
CELICA ST205 GTfour TURBO 4WD
Ex CELICA ST205 GTfour WRC TURBO 4WD
CELICA ST185RC Carlos Sainz TURBO 4WD
HILUX DC
INFINITI FX
...
Uživatelský avatar
H@nzz
Člen Týmu
Příspěvky: 29
Registrován: pát 09.07.2004, 14:26
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od H@nzz »

CS píše:to H@nzz
mrkacky... to bol jeden z dovodov preco som sa pustil do tych svetiel (mal som 2 mrkackove preludy a celicu92 1.6 )..... ked su zavrete je to ok (ak pasuju), otvorene vizeraju dost blbo a je to zbitocne jedna vec navise ktora sa moze pokaslat
mě se zase mrkačky líbí ikdyž mě už pěkně naštvaly :D ale funguji spiš koumam narvat do nich nějaké čočky nebo čirou optiku, ale to až posleze ted řešim spojku a vrzající podvozek
saus
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: úte 20.07.2004, 22:29
Bydliště: Černčín

Příspěvek od saus »

to CS: Ten facelift bych nedělal, vypadala by moc očesaně :D
Celica 4WD turbo 5.gen
Uživatelský avatar
CelicaNR
Navigátor
Příspěvky: 124
Registrován: úte 13.07.2004, 08:04
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

cs

Příspěvek od CelicaNR »

to CS: haha.. ten facelift.. no ked chces docielit nieco na styl a la Supra, tak mozno hej, ale mne osobne sa to nepaci.. uz sa mi nepaci ze si znicil ten nadherny CS naraznik !! :cry:

Co sa tyka farby mas pravdu, je to jedno, hlave ze to je toyota a celica.
Uživatelský avatar
Beaver
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2731
Registrován: úte 29.06.2004, 09:23
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beaver »

H@nzz píše: mě se zase mrkačky líbí ikdyž mě už pěkně naštvaly :D ale funguji spiš koumam narvat do nich nějaké čočky nebo čirou optiku, ale to až posleze ted řešim spojku a vrzající podvozek
Mrkačky zachovat !!! :mad: Mě se líbí tahleta modifikace:

Obrázek
Toyota Supra 2.5 twin turbo
Lexus IS200
Lexus RX400h
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"
http://www.supraklub.cz
Uživatelský avatar
CS
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: pon 30.08.2004, 12:12
Bydliště: Bratislava SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CS »

CELICANR
CS naraznik som neznicil, ja som ho ozivil (keby si videl ako vyzeral), opravil som ho, ale zatial som na nom nic nemenil.


Beaver:
neni spatny, alepsie cocky som videl na RX7 (a uz sa nevyklapali)

vec nazoru.
ele podstatne je co som uz spominal
HLAVNE ZE TO JE TOYOTA (HLAVNE ZE TO JE JAPONEC)
CELICA ST205 GTfour TURBO 4WD
Ex CELICA ST205 GTfour WRC TURBO 4WD
CELICA ST185RC Carlos Sainz TURBO 4WD
HILUX DC
INFINITI FX
...
Uživatelský avatar
Beaver
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2731
Registrován: úte 29.06.2004, 09:23
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beaver »

CS píše: Beaver:
neni spatny, alepsie cocky som videl na RX7 (a uz sa nevyklapali)

vec nazoru.
ele podstatne je co som uz spominal
HLAVNE ZE TO JE TOYOTA (HLAVNE ZE TO JE JAPONEC)
No právě, já mám názor že není nad to si mrknout světlama :D Akorát že světla jsou zapojený tak, že při zapnutí potkávaček se vymrknou a po vypnutí zůstanou nahoře, dokonce i když se vypnou parkovačky a zajedou až když se přepínač přepne na "mrtvou" pozici. Bylo mi vysvětlený, že to je kvůli výměně žárovek, nicméně stejně bych si rád udělal spínač, kterým bych mohl mrkat i při vypnutých světlech a nemusel při tom blikat dálkovýma.
Toyota Supra 2.5 twin turbo
Lexus IS200
Lexus RX400h
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"
http://www.supraklub.cz
Uživatelský avatar
CS
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: pon 30.08.2004, 12:12
Bydliště: Bratislava SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CS »

prva, mrtva poloha (servisna)... vymena, oprava, umyvanie svetiel...
urcite sa to da nejako oblafnut, staci pozriet zchemu zapojenia....
drz se
CELICA ST205 GTfour TURBO 4WD
Ex CELICA ST205 GTfour WRC TURBO 4WD
CELICA ST185RC Carlos Sainz TURBO 4WD
HILUX DC
INFINITI FX
...
Odpovědět

Zpět na „Celica“