tuningová zadní světla na Celicu r.v90 US verze

vše o tuningu na vozech Toyota
Odpovědět
robin.raven
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: stř 12.05.2010, 21:19

tuningová zadní světla na Celicu r.v90 US verze

Příspěvek od robin.raven »

Prosím o radu pokud někdo ví kde sehnat zadní tuningová světla na Celicu r.v90 US verze nebo pokud se už toto téma někde tady řešilo o odkaz díky Robin Hr.Králové
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7640
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

uz si je nekdy videl? ja ne
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
robin.raven
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: stř 12.05.2010, 21:19

tuning světla na US verzi Celici

Příspěvek od robin.raven »

T.Celicu nemám dlouho asi měsíc co jsem jí koupil je dovežená s USA a zadní lampy mám jiné než tvá Celica na obrázku proto mě zajímá jestli se dají vubec na US verzi r.v 90 2,2 GT sehnat nějaká tuningová díky Robin
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

no my vime jak vypadaji ty z cupé a nebo cabria , ale ze by se vyrabela nejaka tun. nahrada o tom nevime , ani na ty nase
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
robin.raven
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: stř 12.05.2010, 21:19

tuning zadní světla

Příspěvek od robin.raven »

jojo díky za info :wink: ..je to škoda že se nic nevyrábí :( ..mám celkem pěknou od základu"vytuněnou" Celicku(fotky v nejbližší době sem dodám) a ty zadní světla by to fakt chtělo! :lol:
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7640
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

robin: ty mas jiny, protoze mas predfaceliftovy, ja mam novejsi verzi, ale jestli dobre chapu, mas taky coupe jako ja. akorat ze ja mam 1.6 4afe a ty nejakou 2.2 bestii
chci tim rict, ze muzes shanet jakakoliv svetla na verzi coupe - a bacha na to, vetsina lidi nevi co to coupe znamena, tak abys nekoupil svetla na liftback/hatchback - klasickou verzi paty generace celicy
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1795
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArnieGT »

Tak trochu nechápu přoč chceš jiné světla, docela se to dá pochopit když chce někdo změnit vzhled auta , kterých jezdí 1000ce a potkáte ho jako každé desáté auto na cestě, viz GOLf a pod.pak bych to chápal, ale když máš celicu a ještě US verzi, tak tuhle tuhle jsem viděl jen dvě za celou dobu co jezdím po cestách... :roll:
Všchny ala "tuningové" světla na celicy 5 generace tomu autu jenom uškodily,...paskvily,... :wink:
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
robin.raven
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: stř 12.05.2010, 21:19

tuning zadní světla na Celicu US verze

Příspěvek od robin.raven »

Jojo souhlasím s tím že "možná"není vážně potřeba měnit ty zadní světla za tuningové protože Celica kupátko v US verzi je už ted na silnici nepřehlédnutelné autíčko a moc jich také nepotkávám běžně:shock: ..chtěl jsem ty zadní lampy měnit za tuningové jen proto že mám v předu čirou optiku ale myslím že ty zadní kupátkové v US verzi by v čiré vypadaly mooooc dobře...je to jen můj názor a díky zase za ty vaše :lol: ..
robin.raven
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: stř 12.05.2010, 21:19

tuning zadní světla na Celicu US verze

Příspěvek od robin.raven »

tak se mi podařilo naházet nějaké ty fotečky mé US Celičky do fotoalba v sekci upravené vozy..mužete juknout a napsat nějaký ten názor...díky Robin 8)
Odpovědět

Zpět na „Tuning“