Přední světla KIT

vše ohledně modelové řady MR2
Odpovědět
Uživatelský avatar
Invader
Věčnej rejpal
Příspěvky: 605
Registrován: ned 07.12.2008, 13:14
Bydliště: Sedlec Rules
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invader »

Takhle vtipnej si porad ?? barvu bych te ale sehnal tak za 5000,-
Auto je dar od boha ale buh urcite nepocital s tim ze bude mit clovek lepsi karu nez mel on

MR2 MKII rev 1 (Crash)
MR2 MKII rev 1 + klima (Crash)
MR2 MKII rev 2 + invader kit (in used)

Audi 80 1,8 B3 1990 (car for works)
mazda mx5 1.8NA 96kw
Uživatelský avatar
Invader
Věčnej rejpal
Příspěvky: 605
Registrován: ned 07.12.2008, 13:14
Bydliště: Sedlec Rules
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invader »

zdary kdyz se vratime k tem svetlum tak ted maji na ebay tahle svetla nemecky nemim ani slovo ale sehnat jeste jedny k tutem tak by se dali svetla vyrobit maji je za 39 E + 6 posta

Sorry nejde mi vlozit obrazek primo z adressy tak alespon odkaz

http://cgi.ebay.de/Nebelscheinwerfer-AN ... 56374ea1f9
Auto je dar od boha ale buh urcite nepocital s tim ze bude mit clovek lepsi karu nez mel on

MR2 MKII rev 1 (Crash)
MR2 MKII rev 1 + klima (Crash)
MR2 MKII rev 2 + invader kit (in used)

Audi 80 1,8 B3 1990 (car for works)
mazda mx5 1.8NA 96kw
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

to Invader -jen při pátku-když se lepčí nálada-když vim že zejtra nejdu do kolbenky a dneska proběhne nějaký jedno až dvě pjetipiva..., hele přestaň couvat, když ti tady rozjíždím tak skvělej kšeft jako půlce fora nastříkat auta za deset litrů i s barvou, mno když ti vlastně dělám kšeft-barva je za pjet litrů-tak koukám to se asi nedostanem u mě ani na tu vosmičku, co?takže kdy si pro to přijedeš-jo představuju si že to bude tak do tejdne hotový a nazpátek u mě před panelákem..., doufám že moje požadavky nejsou nereálný a že nejsem moc náročnej?takže sme domluvený?Mno nic du na to pívo... :lol:
Uživatelský avatar
Jamal
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: ned 14.10.2007, 20:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jamal »

Invader píše:zdary kdyz se vratime k tem svetlum tak ted maji na ebay tahle svetla nemecky nemim ani slovo ale sehnat jeste jedny k tutem tak by se dali svetla vyrobit maji je za 39 E + 6 posta

Sorry nejde mi vlozit obrazek primo z adressy tak alespon odkaz

http://cgi.ebay.de/Nebelscheinwerfer-AN ... 56374ea1f9
Toto se dá podle mě použít akorát jako mlhovky. Myslím si že to moc svítit nebude. :)
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

kit je kit, A nevíte někdo jestli jdou sehnat nějaký, který se nevyklápěj o těch sem přemýšlel dříve
Obrázek
Uživatelský avatar
X_Mave
Manager Týmu
Příspěvky: 300
Registrován: pát 09.07.2004, 14:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X_Mave »

Yokohama: Uaaaaaa .. tak to e brualita .. nejhezci konverze bez vyklapecek, co jsem videl ... a ten bodykit je taky brutal.
Uživatelský avatar
Jamal
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: ned 14.10.2007, 20:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jamal »

Co já vím tak se dělají takový ty hnusný žabí oči. :D Idaho je má tuším na eshopu.
Uživatelský avatar
Invader
Věčnej rejpal
Příspěvky: 605
Registrován: ned 07.12.2008, 13:14
Bydliště: Sedlec Rules
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invader »

co se tyce svetel bez vyklapecek tak jsou taky pekny tyhle :)




Obrázek
Obrázek
Obrázek
Auto je dar od boha ale buh urcite nepocital s tim ze bude mit clovek lepsi karu nez mel on

MR2 MKII rev 1 (Crash)
MR2 MKII rev 1 + klima (Crash)
MR2 MKII rev 2 + invader kit (in used)

Audi 80 1,8 B3 1990 (car for works)
mazda mx5 1.8NA 96kw
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

to Invader-jo-tak ty na těch tvejch prvních dvou fotklách se mi líběj hodně a vypadá to že bys jenom vymontoval vyklápěčky adal tam tyhle.to na tý třetí fotce je jenom sleepy eye kit-pár drátků který se propojej tak, že ti světla svítěj i pootevřený-myslim ale že svítivost u tohodle je uplně na pikaču-leda tak na denní svícení
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

no přesně tyhle sem myslel, ale nevim zda-li je někdo dělá nebo je to homemade třeba s těch uni lamp co prodává třeba hella...ono by to asi nebylo tak těžký udělat pro nějakýho zběhlýho psa v laminu apod. Jinak idaho prodává jen díly z druhovýroby ne? a furt mu tam nefunguje stromeček u MR aspon mi to furt hází chybu....

a ta fotka toho mr, je to nějakej asi už závodní bodykit dám foto jestli to neznáte stojí to zato, je to dle mýho gusta tahle přestavba :)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
X_Mave
Manager Týmu
Příspěvky: 300
Registrován: pát 09.07.2004, 14:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X_Mave »

Tak se bojim, ze to neni zadnej zavodni bodykit, ale hezky handmade ... pokud jste nekdo videli, jak delaji japonci z MR2 treba repliku Ferrari, tak tohle je jen takova bokovka proti tomu :-) Ale nadhera to je .. az na ty radoby F40 zadni svetla .. fuj
Naposledy upravil(a) X_Mave dne úte 01.12.2009, 17:58, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Idaho prodáva prvovýrobu, druhovýrobu a všechno co chceš když si to zaplatíš :wink:
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

no viděl sem skoro všechny bodykit lambo, ferrari to je jedno, ja tyhle bodykity neřeším, jako je to pěkný ale ferrari z toho nikdy nebude a je to dle mýho docela dost trapný něco kopírovat, tenhle bodykit sem označil za závodní já :) protože se mi docela líbí to když vyklopíš celej předek(kapota+blatníky atd) to už považuju za závodní upravu a že je to homemade no proč ne :D to u těch ferrari je to čistě kopírování něčeho co nemá moc funkčnost, spíše naopak je to solidní zátěž navíc ale možná budeš vypadat jako boháč nic víc nic míň :D
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

s tim odklapecim predkem jsem videl jeste tuto , i kdyz ty svetla se mi vubec nelibi

http://tunerzine.com/view_article/car_feature/type-ono
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Jamal
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: ned 14.10.2007, 20:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jamal »

Pavo.B. píše:s tim odklapecim predkem jsem videl jeste tuto , i kdyz ty svetla se mi vubec nelibi

http://tunerzine.com/view_article/car_feature/type-ono
Tak to je něco strašnýho ty světla.. :( Někteří lidi neví kdy mají přestat. Ten bodykit budiž, ale ty světla fakt přehnal. (můj subjektivní názor).
Odpovědět

Zpět na „MR2“