Znak

vše ohledně modelové řady Paseo
Odpovědět
Uživatelský avatar
1x.x
Člen Týmu
Příspěvky: 44
Registrován: sob 19.01.2008, 10:47
Kontaktovat uživatele:

Znak

Příspěvek od 1x.x »

Zdravim nejakej imbecil mě ukrad zadní znak na paseu ten pěknej kovovej, kdyby někdo nějakej měl byl bych moc rád a koupil ho od něj. Lidi co kradou znaky bych střílel na cizí věci se nesahá. :(
Uživatelský avatar
P.Vircik
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: ned 27.04.2008, 20:10
Bydliště: Černovice u Tábora

Příspěvek od P.Vircik »

ten samy problem potkal mne. navic znicily i zamek takze jsem to cele zakitoval zbrousil nastrikal a je ztoho pekny misto na nalepovaci znak ktery sezenes v klidu obcas i u benzinky ja tam zrovna mam chromovy 23
Uživatelský avatar
1x.x
Člen Týmu
Příspěvky: 44
Registrován: sob 19.01.2008, 10:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1x.x »

P.Vircik píše:ten samy problem potkal mne. navic znicily i zamek takze jsem to cele zakitoval zbrousil nastrikal a je ztoho pekny misto na nalepovaci znak ktery sezenes v klidu obcas i u benzinky ja tam zrovna mam chromovy 23
Ale nechapu to ten znak tam drží docela dost a nekodo ho urval rukou .. taky me napadlo to zadělat ale mam pocit ze to pak bude praskat a tak... muselo by se to zacínovat nebo zavařit atd... fakt mě serou tyhle lidi pak to stejnak maj doma nekde v krabici nebo buhvi kde a je jim to na hovno.
Uživatelský avatar
Marty
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1601
Registrován: úte 01.03.2005, 21:56
Bydliště: Prague / Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marty »

Zkus tohle, není to sice originál z Pasea, ale mohlo by to stačit. http://www.autoznaky.cz/toyota.html
Obrázek
'06 Mazda 6 2.0 MZR-CD 105kW
ex '97 Corolla AE111L 4A-FE 81kW
Uživatelský avatar
P.Vircik
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: ned 27.04.2008, 20:10
Bydliště: Černovice u Tábora

Příspěvek od P.Vircik »

no ja to 2krat prejel autokitem brus a strik a to po tom zamku byla dira pekna a muzu rict mam to 2 roky a nepoznas nic :wink:
Uživatelský avatar
1x.x
Člen Týmu
Příspěvky: 44
Registrován: sob 19.01.2008, 10:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1x.x »

Marty píše:Zkus tohle, není to sice originál z Pasea, ale mohlo by to stačit. http://www.autoznaky.cz/toyota.html
Jeee diky :) to vypada dobře ale nebude to jako ten starej znak ... :(
Odpovědět

Zpět na „Paseo“