MK IV - recenze

vše ohledně modelové řady Supra
Odpovědět
Uživatelský avatar
Marťas
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: čtv 14.09.2006, 11:50

MK IV - recenze

Příspěvek od Marťas »

Ahoj, jelikoz se mi vzdycky tato supra MK IV libila a po svezeni s rodriguezem v jeho krasce, nadseni, uchvaceni, az zamilovanost... Splnila vice nez me ocekavani ktere jsem od toho auta ocekaval, nez sem se se suprou dal do pohybu na sedacce spolujezdce... Uvazuji o koupi, snad nasledujici leto se postesti:-)...
Na netu jsem objevil celkem dobry clanek o ni, myslim ze stoji za precteni... Co na nej rikate?
:)
http://www.autoweb.cz/starsi-auta-recen ... a-turbo/62
Celica 1,6STi
Obrázek
Uživatelský avatar
rodriguez
Řidič
Příspěvky: 208
Registrován: pát 13.10.2006, 18:51

Příspěvek od rodriguez »

Článek je pěkný a kupodivu i celkem pravdivý,jsem rád že po svezení předčila tvá očekávání.Chci se zeptat jestli jsi mi ty točil to video na srazu nebo jestli to byl někdo jiný :oops: nějak si to nemůžu vybavit :roll:
Corolla 1.6 G6 již prodaná , Supra MKIV TT Targa, Avensis T22 1.6, Avensis T22 2,0 D4D, BMW E60 530d, Land Cruiser HZJ78
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Byl to on :D Koukal jsem ze uz jedna supra u nas se dostala na 250 tis. :idea:
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Marťas
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: čtv 14.09.2006, 11:50

Příspěvek od Marťas »

Tocil jsem to ja... video jeste nemam v pc... :oops: ale zitra ho tam dam... tak ti ho muzu poslat.. no opradu me nadchla...
Supra ma na 260km/h omezovac? se seriovym motorem da 300km/h? nebo ty videa co sou na www.youtube.com kdy mu frci 300km/h tak uz jsou upraveny? Timto dotazem asi budu z mladyho hlupaka, kterej chce jezdit rychle.. spis je to tim ze se zajimam.. A jeste dotaz, auto s manualem nebo s automatem ma mensi spotrebu...?
Celica 1,6STi
Obrázek
Uživatelský avatar
rodriguez
Řidič
Příspěvky: 208
Registrován: pát 13.10.2006, 18:51

Příspěvek od rodriguez »

Pavo.B. píše:Byl to on :D Koukal jsem ze uz jedna supra u nas se dostala na 250 tis. :idea:
dej sem odkaz kde jsi jí viděl,docela by mě to zajímalo.
Corolla 1.6 G6 již prodaná , Supra MKIV TT Targa, Avensis T22 1.6, Avensis T22 2,0 D4D, BMW E60 530d, Land Cruiser HZJ78
Uživatelský avatar
rodriguez
Řidič
Příspěvky: 208
Registrován: pát 13.10.2006, 18:51

Příspěvek od rodriguez »

Marťas píše:Tocil jsem to ja... video jeste nemam v pc... :oops: ale zitra ho tam dam... tak ti ho muzu poslat.. no opradu me nadchla...
Supra ma na 260km/h omezovac? se seriovym motorem da 300km/h? nebo ty videa co sou na www.youtube.com kdy mu frci 300km/h tak uz jsou upraveny? Timto dotazem asi budu z mladyho hlupaka, kterej chce jezdit rychle.. spis je to tim ze se zajimam.. A jeste dotaz, auto s manualem nebo s automatem ma mensi spotrebu...?
to budeš hodný docela jsem na to zvědavý :) jinak co se týká těch rychlostí tak by měla mít omezovač na 250,fakt je ten že já jí mám seriovou a už jsem s ní jel 270 a ještě by šla takže kdo ví jak to je,jinak přes 300 umí asi jen upravené,myslím že by pak už chyběl výkon a co se týká spotřeby tak tu u tohoto auta neřeš,vždy se můžeš bavit jen o tom co je psáno v TP,skutečnost je někde jinde. 8)
Corolla 1.6 G6 již prodaná , Supra MKIV TT Targa, Avensis T22 1.6, Avensis T22 2,0 D4D, BMW E60 530d, Land Cruiser HZJ78
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

rodriguez píše:
Pavo.B. píše:Byl to on :D Koukal jsem ze uz jedna supra u nas se dostala na 250 tis. :idea:
dej sem odkaz kde jsi jí viděl,docela by mě to zajímalo.
nemuzu to najit, ani v historii to nemam, je to ta cerna co se pohybuje po vsech inzercich - akorat ze tady byla uz nekde v bazaru a cenovka takova a ne 390tis,- jako jinde , bud to zrusili nebo uz ji nekdo koupil

dalsi hezky clanek
http://www.autoweb.cz/ze-zakulisi/hybri ... ashi/11636
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
sfyklg
Řidič
Příspěvky: 150
Registrován: pon 25.06.2007, 23:56

Příspěvek od sfyklg »

V annonci jsou dvě turba kolem 250ti ticíc Kč. Ale tuším, že MKIV za 250t, bude odpovídat kvalitou MKIII za 50t a tak asi nebude moc o co stát.
Uživatelský avatar
Marťas
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: čtv 14.09.2006, 11:50

Příspěvek od Marťas »

rodriguez píše:
Marťas píše:Tocil jsem to ja... video jeste nemam v pc... :oops: ale zitra ho tam dam... tak ti ho muzu poslat.. no opradu me nadchla...
Supra ma na 260km/h omezovac? se seriovym motorem da 300km/h? nebo ty videa co sou na www.youtube.com kdy mu frci 300km/h tak uz jsou upraveny? Timto dotazem asi budu z mladyho hlupaka, kterej chce jezdit rychle.. spis je to tim ze se zajimam.. A jeste dotaz, auto s manualem nebo s automatem ma mensi spotrebu...?
to budeš hodný docela jsem na to zvědavý :) jinak co se týká těch rychlostí tak by měla mít omezovač na 250,fakt je ten že já jí mám seriovou a už jsem s ní jel 270 a ještě by šla takže kdo ví jak to je,jinak přes 300 umí asi jen upravené,myslím že by pak už chyběl výkon a co se týká spotřeby tak tu u tohoto auta neřeš,vždy se můžeš bavit jen o tom co je psáno v TP,skutečnost je někde jinde. 8)
Jo, jo... no neresim moc spotrebu.. kdyz ji budu kupovat tak urcite na to nebudu koukat(respektive sem smiren kolik si bere) jen me zajimalo ktere ma vetsi spotrebu... co vim tak automat ma treba pomalejsi zrychleni na 100Km/h, dle papiru.. Ja mel vzdy za to, ze s automatem, by to melo byt lepsi, mylil jsem se... Tak me zajima i ta spotreba.. :roll:
Jinak co se tyce videa, tak ho mam v pc..jen s nim jeste neco udelat a bude to :) jak ho budes chtit poslat? po icq, ci snad skypu, nebo jinak? :idea:
Celica 1,6STi
Obrázek
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

300 zvládá i serie.. Omezovač závisí na zemi prvotního importu ( pro který stát byla určena ), nepatrné zvýšení zrychlení 0-100 se dá docílit také odstranením TC klapky..

JInak co se týče stavu MKIV za 250tis - pokud bude podvozek OK a bude vadný jen moto r( komprese, turba ) tak už není problém si tu v CR pořídit moto r v dobré, stavu dovezený přímo z JPN s keramikou potaženými lopatkami turb :)
http://www.techdoc.cz/?p=productsList&iCategory=93
Uživatelský avatar
rodriguez
Řidič
Příspěvky: 208
Registrován: pát 13.10.2006, 18:51

Příspěvek od rodriguez »

Idaho píše:300 zvládá i serie.. Omezovač závisí na zemi prvotního importu ( pro který stát byla určena ), nepatrné zvýšení zrychlení 0-100 se dá docílit také odstranením TC klapky..
Asi se s tebou budu muset potkat :D a do kolika km má omezovač auto určené pro belgii???
Corolla 1.6 G6 již prodaná , Supra MKIV TT Targa, Avensis T22 1.6, Avensis T22 2,0 D4D, BMW E60 530d, Land Cruiser HZJ78
Uživatelský avatar
Beaver
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2731
Registrován: úte 29.06.2004, 09:23
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beaver »

Vetsi zrychleni se da udelat pruchozim vyfukem a nebo pripadne odmontovanim vyfuku uplne a nahrazenim 10 cm trubkou smerujici rozhaveny proud plynu z turbiny pod auto. Ovsem rachot to dela strasidelnej, kdyz mi to Idaho sveho casu ukazoval, neslyseli jsme vlastniho slova i kdyz sel motor na volnobeh. S pruchozim vyfukem uz take zpravidla v noci rozhoukas vetsinu aut s citlivejsim alarmem.
Toyota Supra 2.5 twin turbo
Lexus IS200
Lexus RX400h
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"
http://www.supraklub.cz
Uživatelský avatar
rodriguez
Řidič
Příspěvky: 208
Registrován: pát 13.10.2006, 18:51

Příspěvek od rodriguez »

Beaver píše:Vetsi zrychleni se da udelat pruchozim vyfukem a nebo pripadne odmontovanim vyfuku uplne a nahrazenim 10 cm trubkou smerujici rozhaveny proud plynu z turbiny pod auto. Ovsem rachot to dela strasidelnej, kdyz mi to Idaho sveho casu ukazoval, neslyseli jsme vlastniho slova i kdyz sel motor na volnobeh. S pruchozim vyfukem uz take zpravidla v noci rozhoukas vetsinu aut s citlivejsim alarmem.
Jojo slyšel jsem to jeho auto tenkrát,výfuk tam už mám jinej.
Corolla 1.6 G6 již prodaná , Supra MKIV TT Targa, Avensis T22 1.6, Avensis T22 2,0 D4D, BMW E60 530d, Land Cruiser HZJ78
Odpovědět

Zpět na „Supra“