nakup novych dilu

vše ohledně modelové řady Paseo
Odpovědět
losdelfinos
Člen Týmu
Příspěvky: 10
Registrován: pon 24.07.2006, 18:41
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

nakup novych dilu

Příspěvek od losdelfinos »

Ciao!
Dneska se mi postestilo vlitnout peugetovi 205 na komoru (jel na cervenou), takze mam malicko pomuchlanej predek. Byl jsem s tim v Toyote a hrubej rozpocet mi odhadli na 40 000,- (haupna, predni naraznik, blatnik, svetla....) penize mi poslou na ucet (rikali neco o tom, ze kdyz je to 12 let stary a ma to 150t. najeto, ze to nebude plna castka), tak mi napadlo koupit nejaky tuningovy naraznik, ciry svetla a podobne. Original naraznik stoji 17 000,- a na netu jsem objevil tuningovej za +/- 10 000,-. bohuzel jsem objevil jen dva a zrovna moc se mi nelibi.
Takze se ptam, jestli nemate nekdo nejaky tip kde a jakej koupit nebo treba jestli nekdo nevite o kompatibilite s jinym autem, ze by to pasovalo na paseo.

Diky moc za vsechny rady..
Celica 7 ;)
Uživatelský avatar
Beaver
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2731
Registrován: úte 29.06.2004, 09:23
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beaver »

Na Paseo se mi nejvic libi Savage bodykit. Jinak dily bych kupoval spis z vrakoviste, pokud se ti podari je sehnat, budou pochopitelne levnejsi.

Cire svetlomety dela primo Toyota, davali se na posledni modely Pasea co sjizdely z linky, takze pasujou bez uprav a v pohode. Objednaci cislo by melo byt 81170-16700.
Toyota Supra 2.5 twin turbo
Lexus IS200
Lexus RX400h
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"
http://www.supraklub.cz
Odpovědět

Zpět na „Paseo“