uz jsem v nem jezdil

vše ohledně modelové řady AYGO -
Malá TOYOTA od Kolína
Odpovědět
Uživatelský avatar
CS
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: pon 30.08.2004, 12:12
Bydliště: Bratislava SK
Kontaktovat uživatele:

uz jsem v nem jezdil

Příspěvek od CS »

z vonka male, ale vo vnutri asi ako yaris, co je dost velke, mam 2m a miesta bolo viac ako dost. akurat ten kufor je mensi ako na yarise. motor 1 vvti 3v je mozno aj zivsi ako 4v z Y. ale ten zvuk na 1st je horsi neskor to je bez problemov. bola to plna vybava.... zvonka nema chybu a celkovo je naozaj velmi podareny
CELICA ST205 GTfour TURBO 4WD
Ex CELICA ST205 GTfour WRC TURBO 4WD
CELICA ST185RC Carlos Sainz TURBO 4WD
HILUX DC
INFINITI FX
...
TOm
Věčnej rejpal
Příspěvky: 571
Registrován: sob 03.07.2004, 12:23

Re: uz jsem v nem jezdil

Příspěvek od TOm »

CS píše:z vonka male, ale vo vnutri asi ako yaris, co je dost velke, mam 2m a miesta bolo viac ako dost. akurat ten kufor je mensi ako na yarise. motor 1 vvti 3v je mozno aj zivsi ako 4v z Y. ale ten zvuk na 1st je horsi neskor to je bez problemov. bola to plna vybava.... zvonka nema chybu a celkovo je naozaj velmi podareny
NO a co rikas na zpracovani plastu, sedacek atd. Me se to zdalo byt hodne hodne levne...sedel sem v Peugetovi...vubec me se mi to nelibilo...Yaris je oproti tomu luxus!
Uživatelský avatar
CS
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: pon 30.08.2004, 12:12
Bydliště: Bratislava SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CS »

kdyz vemes v uvahu ze to je nejlevnejsi toyota...
ale je to v norme, yaris blue to neni ale smart na neho nema
CELICA ST205 GTfour TURBO 4WD
Ex CELICA ST205 GTfour WRC TURBO 4WD
CELICA ST185RC Carlos Sainz TURBO 4WD
HILUX DC
INFINITI FX
...
Uživatelský avatar
ToyotaMan
Site Admin
Příspěvky: 265
Registrován: pon 28.06.2004, 10:39
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: uz jsem v nem jezdil

Příspěvek od ToyotaMan »

CS píše:z vonka male, ale vo vnutri asi ako yaris, co je dost velke, mam 2m a miesta bolo viac ako dost. akurat ten kufor je mensi ako na yarise. motor 1 vvti 3v je mozno aj zivsi ako 4v z Y. ale ten zvuk na 1st je horsi neskor to je bez problemov. bola to plna vybava.... zvonka nema chybu a celkovo je naozaj velmi podareny
Také už jsem se v něm vozil a moc mně nenatchnul. Byla to oficiální předváděčka od TMCZ a bylo nás tam plno. Nejen kolem auta, ale i uvnitř a nějak když zavzpomínám na Yarise byl jsem víc nadšený. Nějak mně to pocitově nezapadá do Toyoty. To spojení Peugeotem a Citroenem mně tam pořád vadí. Nic proti vše je pouze o pocitech.
Bluekiller
Člen Týmu
Příspěvky: 8
Registrován: pon 11.07.2005, 19:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bluekiller »

what a petty that's in AYGO engine is 1.0 3cylinder
1.0 4cylind from Yaris would be a little better, but i understand that they want to spend less money for this car :D
I;ve seen in i Polnad and it's quite cute :D
Toyota Yaris D4D 97KM 238Nm
now a little more - 105KM@255Nm :D and it;s enough :D
0-60mpg: 8.1s
0-400m 16.6 ET+RT
Uživatelský avatar
hanz
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: pon 01.11.2004, 12:09
Bydliště: bratislava a tak rozne....
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hanz »

strasne drahe je to aygo :-( som ho bol dnes kuk a ta cena ma poriadne zarazila.. asi ma ciastocne nahradit stareho yarisa, ktory sa coskoro prestane vyrabat a novy bude sice novy ale aj vacsi a poriadne (!) drahsi...
TOm
Věčnej rejpal
Příspěvky: 571
Registrován: sob 03.07.2004, 12:23

Příspěvek od TOm »

hanz píše:strasne drahe je to aygo :-( som ho bol dnes kuk a ta cena ma poriadne zarazila.. asi ma ciastocne nahradit stareho yarisa, ktory sa coskoro prestane vyrabat a novy bude sice novy ale aj vacsi a poriadne (!) drahsi...
Presne tak AYGO nahradi starsiho Yarise a novej Yaris bude pekne mastnej...nevim jestli je to dobra politika Toyoty :roll:
Uživatelský avatar
hanz
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: pon 01.11.2004, 12:09
Bydliště: bratislava a tak rozne....
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hanz »

politika toyoty:

roky rokate sme nemali image. robili sme ale poprdeli kvalitne pekne auta ktore dokazali chytit za srdce. urobime si image - kvalita spolahlivost a rozkricime to poradne do sveta aby to vedeli este aj netoyotaci. a pestovany image sa predsa dobre predava tak juchuuu precenujeme...
TOm
Věčnej rejpal
Příspěvky: 571
Registrován: sob 03.07.2004, 12:23

Příspěvek od TOm »

hanz píše:politika toyoty:

roky rokate sme nemali image. robili sme ale poprdeli kvalitne pekne auta ktore dokazali chytit za srdce. urobime si image - kvalita spolahlivost a rozkricime to poradne do sveta aby to vedeli este aj netoyotaci. a pestovany image sa predsa dobre predava tak juchuuu precenujeme...
To zni jako dobrej plan a za kvalitu se plati co si budem povidat....pracujes v Toyote???
Uživatelský avatar
hanz
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: pon 01.11.2004, 12:09
Bydliště: bratislava a tak rozne....
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hanz »

nuz ci to je dobry plan neviem, ukaze to asi az cas, je ale pravda, ze aut s baranou hlavou v logu sa mi zda na cestach v poslednej dobe pribuda, takze asi v niecom aj bola pravda... mne by sa to ale viac pacilo s opacnou cenovou strategiou :-)

v toyote nepracujem. bolo to pisane v prvom rode pluralu preto, bo to bolo myslene ako "citat" ale zabudol som tam dat uvodzovky vpred a vzad :-) (uz som asi so znackou velmi identifikovany :-))
Odpovědět

Zpět na „AYGO“