Jeseníky - sraz - září (HB continue...)

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu

Možné termíny pro sraz

Anketa končí za úte 05.08.2008, 10:48

5. - 7. září 2008
2
25%
12. - 14. září 2008
4
50%
19. - 21. září 2008
2
25%
 
Celkem hlasů: 8

Spookey
Řidič
Příspěvky: 271
Registrován: stř 14.03.2007, 16:39
Bydliště: Brno, sem tam Jesenik
Kontaktovat uživatele:

Jeseníky - sraz - září (HB continue...)

Příspěvek od Spookey »

čas běží a otevírám nový příspěvek, tak jak jsem slíbil ;-)

Vzhledem k okolnostem k dašímu srazu na HB, nabízím tuto možnost udělat sraz v Jeseníkách ;-) Jedná se o areál dětského tábora, poblíž obce Domašov. mapa zde: http://www.mapy.cz/#x=139410208@y=13633 ... _149751681

Pro brňáky: je to kilometrově stejně jako HB ;-)

Je možno zajistit ubytování v chatkách (chatky jsou po 4 postelích) za 100 kč na osobu a noc. Je zde velká chata se společenskou místností a kuchyní, zázemí pro případ špatného počasí. Voda (i teplá) a elektřína zde jsou.
Areál se nachází v příjemném prostředí předhůří hrubého jeseníku, dostatek prostoru pro různé aktivity (prostor i pro psy ;-)) pro nás ostatní je tam samozřejmě dostatek parkovacích míst :-) Areál je situován v dostatečné vzdálenosti od obydlených částí obce, takže nehrozí rušení nočního klidu ;-) pár foto ako to vyzerá:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Pro milovníky piva a dobrého jídla je možno zajistit bečku samozřejmě, gril včetně nějakého masíčka, případně i selátko ;)

Zkuste se vyjádřit k termínům nějak abych to mohl případně co nejdříve bloknout.
Celica 94' ST202 SS, 3S-GE 129 kW "Vendulka"
Uživatelský avatar
Marty
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1601
Registrován: úte 01.03.2005, 21:56
Bydliště: Prague / Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marty »

Vypadá to zajímavě, ale je to zatracená dálka :lol: Uvidím jak na tom budu finančně, poplatky za vyřízení hypotéky a stěhování atd. jsou pěkné palby. :oops:

Vozíte na srazy drahé polovičky?
Obrázek
'06 Mazda 6 2.0 MZR-CD 105kW
ex '97 Corolla AE111L 4A-FE 81kW
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

Spookey: zatím jsem nehlasoval, termín je mi jedno, bo narozky už proběhly :D:D ale pokud se to domluví, určitě se mnou počítej.. to selátko by nebylo špatný, sakra ;);););)

Marty: takovou věc zatím víceméně nevedu,takže neberu :D ale vzal jsem teď sebou ségru, a pohoda, bylo tam plno dalších slečen, a snad se ani nenudily ;):D
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Spookey: čéče to nevypadá špatně ;) Pokud tedy něco bude, tak se určitě zúčastníme. A jsi hodnej, že jsi myslel i na hafany, ty sis nějak oblíbil Enzouše, takže případně pojede taky a můžeš si ho užít dosytosti :D :P
Též jsem nehlasoval pro termín, myslím že to je celkem jedno. Hlavně se domluvit :)
A jestli je tam i teplá voda k mání a bude se dát osprchnout, tak to myslím uvítá hodně lidiček ;)
Marty: to víš že se přítulky berou sebou, aspoň je tam více lidí. Takže začni dávat korunky do kasičky "Na sraz" ať se můžeš dohrnout ;) :)
Uživatelský avatar
Marty
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1601
Registrován: úte 01.03.2005, 21:56
Bydliště: Prague / Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marty »

Fajn. Zvládnout finančně bychom to nějak zvládli. Přijeli bychom 3, já, přítulka a naše čivava. Ale pro přítulku jedině za podmínky dostupnosti teplé tekoucí vody :wink:

A termín... ještě zvážíme. :)
Obrázek
'06 Mazda 6 2.0 MZR-CD 105kW
ex '97 Corolla AE111L 4A-FE 81kW
Uživatelský avatar
Hanisek
Řidič
Příspěvky: 211
Registrován: sob 23.06.2007, 16:02
Bydliště: Krnov

Příspěvek od Hanisek »

Pokud to nebude ten poslední termín, tak na 100% přijedu a svoji lepší polovičku beru sebou.
Toyota Celica 1,8VVT-i
7.gen
Uživatelský avatar
Marty
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1601
Registrován: úte 01.03.2005, 21:56
Bydliště: Prague / Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marty »

Hanisek píše:Pokud to nebude ten poslední termín, tak na 100% přijedu a svoji lepší polovičku beru sebou.
Lepší polovička je Celica nebo žena? :twisted:
Obrázek
'06 Mazda 6 2.0 MZR-CD 105kW
ex '97 Corolla AE111L 4A-FE 81kW
Uživatelský avatar
Smirek
Navigátor
Příspěvky: 115
Registrován: úte 01.04.2008, 22:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Smirek »

Po referencich o becve se zucastnim. Terminy jsou moc dopredu na to, abych vedel, kde budu. Jinak jsem kazdopadne pro prase :lol:
Celica T20 1.8
Uživatelský avatar
Hanisek
Řidič
Příspěvky: 211
Registrován: sob 23.06.2007, 16:02
Bydliště: Krnov

Příspěvek od Hanisek »

Lepší polovička je moje žena, Celica je moje hezčí polovička :lol:
Toyota Celica 1,8VVT-i
7.gen
Spookey
Řidič
Příspěvky: 271
Registrován: stř 14.03.2007, 16:39
Bydliště: Brno, sem tam Jesenik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Spookey »

No abyste měli trošku bližší představu vizáže tohoto letního tábora, přikládám pár fotek interiéru:

Obrázek

Na chatkách jsou dvoupatrovky včetně matrací, ložní prádlo i peřiny jsou dostupné, ale dopuručuji vlastní spacák ;-)

Obrázek

Koupelna je i umývarnou jak je vidět a jsou dvoje (kluci a holky) 8) sprchy sou dvoje v každé umývárně, je potřeba to brát více jako kemp v přírodě, protože podmínky, které nám tento areál nabízí nelze srovnávat s Ambassadorem :lol:

Co se týká selátka uvidíme podle lidí kolik bude zájem a podle toho můžeme zvolit velikost a je potřeba uvážit rostoucí náklady :) 1 kg již naloženého čuníka je +/- 90 Kč a dál 1000 Kč za práci (člověk přiveze svůj gril, celou dobu se o to stará, naporcuje, uklidí po sobě, nechá si zaplatit a odjede :-) a my si jenom bezstarostně vychutnáváme masíčko :-))
Celica 94' ST202 SS, 3S-GE 129 kW "Vendulka"
Uživatelský avatar
Lubomir Klinkáček
Řidič
Příspěvky: 204
Registrován: stř 27.02.2008, 18:53
Bydliště: Písečné 66

Příspěvek od Lubomir Klinkáček »

Tak vás všechny zdravím, září je ještě poměrně daleko, takže termín jsem nehlasoval. Ubytování vypadá solidně, každopádně kdybych jel, tak beru svou drahou polovičku (přítelkyni miláčka). S tím jídlem bych bral toho chlapa, co by dělal to prase a o vše by se staral, i kdyby se za to mělo platit. 100% budu pozorovat toto fórum a až bude upřesněn termín, tak dám vědět. Ale už předem říkám, že jedu na 97%, pokud mi do toho nevleze noční směna :shock: 8) :lol:
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Marty píše:Fajn. Zvládnout finančně bychom to nějak zvládli. Přijeli bychom 3, já, přítulka a naše čivava. Ale pro přítulku jedině za podmínky dostupnosti teplé tekoucí vody :wink:
Aby jste pak domů nejeli bez čivavy, pač se mnou pojede přítelkyně a náš malej mazlík - Rhodesian Ridgeback :) Teď má 4 měsíce a je "hodnej" drak jeden :P
Uživatelský avatar
ja_ma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1292
Registrován: ned 29.10.2006, 12:38
Bydliště: Zlín, Malenovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ja_ma »

Ja bych chtel jet, ale koncem srpna chci jet na dovolenou, tak nevim jak to bude s penezi... kdyz me ta moje mrcha (celica) tak zdima :lol: :?
Obrázek
sold..TOYOTA CELICA turbo4wd
sold..SUBARU IMPREZA WRX
GOLF V TDI no smoke no power...
Uživatelský avatar
dr.knedlo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 953
Registrován: sob 18.03.2006, 23:52
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dr.knedlo »

Muj nazor je takovej, ze zari bude asi brzo po dovolenych.., ale kazdopande bych se rad zucastnil neceho , kde se nemusim o nic starat :)))))
Corolla E12 1,6 16V 3ZZ-FE 81Kw 2002
Corolla E10 1,6 16V 4A-FE 84Kw 1996
Corolla E9 1,3 12V 2E-E 55Kw 1989 - RIP 2019
Corolla E9 1,6 16V 4A-FE 77kw 1990 - RIP 2019
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

dr.knedlo píše:Muj nazor je takovej, ze zari bude asi brzo po dovolenych.., ale kazdopande bych se rad zucastnil neceho , kde se nemusim o nic starat :)))))
mno hele, páč se zatím domlouvá ten prostřední termín (tj 12-15.9.), a loni byl sraz na bečvě "Beskydy 7.9-.9.9. 2007 " tak nevím, co je na tom termínu brzo... a taky tam dojelo dost lidí. pak se počasí začne zhoršovat, bude víc zima a to se ti na to už lidi tuplem vykašlou :(:( však uvidíme ;):)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Zamčeno

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“