t-23 xenony

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
mdanny
Člen Týmu
Příspěvky: 35
Registrován: ned 19.08.2007, 00:25

t-23 xenony

Příspěvek od mdanny »

Kdo ma uz prosim zkusenost s montazi xenonu do t -23 koupil jsem H.I.D 6000 H7 ale nejak jsou tam jine koncovky vybojky a nejde to jen tak vymenit za puvodni h7
Uživatelský avatar
Zeratul
Řidič
Příspěvky: 185
Registrován: čtv 06.03.2008, 17:56
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zeratul »

Tak tomu teda nerozumím... Já jsem si koupil taky xenony přestavbovou sadu HID H7 6000K a namontované jsem to měl za hodinu. Pokud je to do patice H7, tak to tam musí přece 100% pasovat.
mdanny
Člen Týmu
Příspěvky: 35
Registrován: ned 19.08.2007, 00:25

Příspěvek od mdanny »

jo je to h7 ale ta vybojka mi nepasuje do toho uchyceni ve kterem byla puvodni zarovka h7
Uživatelský avatar
yarisek
Manager Týmu
Příspěvky: 321
Registrován: úte 29.06.2004, 19:44
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yarisek »

mdanny píše:jo je to h7 ale ta vybojka mi nepasuje do toho uchyceni ve kterem byla puvodni zarovka h7
Dělal jsem světla zrovna nedávno , a pokud máš přestavbovou sadu na H7 tak by neměl být problém. Možná se někdo spletl s tou paticí nebo netuším v čem může být chyba. Možná by pomohla fotka výbojky s paticí.
Minulost : Yaris Ts, Celica GTS
Současnost : Lexus IS-F Obrázek
Amadeus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 627
Registrován: stř 22.08.2007, 18:26
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Amadeus »

No když jsem to montoval já,tak jsem měl problém s tím,že jak vytáhneš H7 a dáš tu výbojku místo ní,tak nešla uchytit,protože tam ta výbojka lítala.Prostě ta patice byla užší než origo.Tak jsem udělal takový kroužek s víčka od pet láhve a sedí perfektně.Jestli myslíš něco jiného tak nevím.
Obrázek
mdanny
Člen Týmu
Příspěvky: 35
Registrován: ned 19.08.2007, 00:25

Příspěvek od mdanny »

to bude asi ono,to je ten problem myslim,hele ty si z trince a ja z orlove nemel bys nekdy cas a nepomohl bys mi s tim ja jsem z orlove tak bychom se treba sesly
Uživatelský avatar
Enginedriver
Řidič
Příspěvky: 244
Registrován: stř 28.02.2007, 20:57
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Enginedriver »

Trochu to tu oživím, koupil jsem si totožné xenony a taky mám problém s montáží. I se mi na to dívali v servisu a jde o to, že původní žárovka s H7 paticí je uchycena v takovém plastovém nástavci s konektory. Do něj samozřejmě tu výbojku nelze dostat a samotná výbojka při prostrčení do světla logicky nepasuje, protože jí chybí ta plastová redukce....

Tak nevím co s tím udělám, vzdát se xenonů se mi nechce :?
Toyota Celica 1.8 VVT-i 2002
Uživatelský avatar
yarisek
Manager Týmu
Příspěvky: 321
Registrován: úte 29.06.2004, 19:44
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yarisek »

Enginedriver píše:Trochu to tu oživím, koupil jsem si totožné xenony a taky mám problém s montáží. I se mi na to dívali v servisu a jde o to, že původní žárovka s H7 paticí je uchycena v takovém plastovém nástavci s konektory. Do něj samozřejmě tu výbojku nelze dostat a samotná výbojka při prostrčení do světla logicky nepasuje, protože jí chybí ta plastová redukce....

Tak nevím co s tím udělám, vzdát se xenonů se mi nechce :?
Koukam že jsi z Prahy 10, můžu se ti na to podívat jestli chces.
Napis mi kdyžtak email na brunotti@emali.cz
Minulost : Yaris Ts, Celica GTS
Současnost : Lexus IS-F Obrázek
Amadeus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 627
Registrován: stř 22.08.2007, 18:26
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Amadeus »

udělej to jak to mám já.Popsáno výše.
Obrázek
Uživatelský avatar
cipajs
Navigátor
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 04.10.2012, 14:27
Bydliště: Žamberk

HID

Příspěvek od cipajs »

Čau. Aktuálně řeším otázku pořízení HID přestavbové sady a dumal jsem nad problémy právě s diskutovanou přechodkou.
Je teda drobný rozdíl v paticích jednotlivých výrobců HID sad nebo jak je možné, že to jednomu z vás jde a druhému „nejde“?
Není v případě nepoužití přechodky a následnému „nedostatečnému“ vsunotí výbojky do lampy problém s účiností světel?
Případně nemáte někdo foto z instalace?

Díky
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“