Znackovej servis toyota hahaha :D

využíváte je? Jaké máte zkušenosti?
Odpovědět
Ryousuke
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: pon 05.07.2004, 01:35
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Znackovej servis toyota hahaha :D

Příspěvek od Ryousuke »

Takova blbost chodit do toyoty v Bratislave.
Jen si to vyzkousejte... ochota 0
pristup 0
ceny 00000000000000000000000000000000000
spokojnost 0
muj osobnio nazor... neni co dodat.
Toyota Corolla GT Coupe "AE86"
Twin Cam 1600, 91kW (124PS)

www.aeu86.org
www.club4ag.com
Uživatelský avatar
yarisek
Manager Týmu
Příspěvky: 321
Registrován: úte 29.06.2004, 19:44
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Znackovej servis toyota hahaha :D

Příspěvek od yarisek »

Ryousuke píše:Takova blbost chodit do toyoty v Bratislave.
Jen si to vyzkousejte... ochota 0
pristup 0
ceny 00000000000000000000000000000000000
spokojnost 0
muj osobnio nazor... neni co dodat.
No tak to asi fakt bude špatnýObrázek
Uživatelský avatar
Cafa
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: pon 28.06.2004, 17:00
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cafa »

AREA 93 v UL je celkem v pohode - servis celkem bez problemu, akorat ty ceny, ale s tim nic neudelaji :( Jinak sezenou, poradi, proste se snazi..
Toyota Corolla XL 1.3 (55kW, LB, 1990)
Volvo V70 XC AWD (142kW, 1999)
Volvo S40 2.0T (118kW, 2000, A/T) - R.I.P.
Uživatelský avatar
CelicaNR
Navigátor
Příspěvky: 124
Registrován: úte 13.07.2004, 08:04
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

servis

Příspěvek od CelicaNR »

Ryousuke: no to suhlasim. V BA su aspon 3 servisy toyoty, o ktorych viem, a ani do jedneho by som auto nedal.

V PPC Teame (o tom si asi vravel, oproti auparku) mi dokonca auto raz ani nechceli zobrat ! a to som mal prasknutu hadicku od chladica. Povedali ze to je na velku opravu, oni sa do toho starat nechcu, nech si to odnesiem :mad:

Istu dobu som chodil do Toyoty v Hornej Strede, pri Piestanoch, ale tie ceny veru nestoja za znackovy servis. Hlavne nie pre starsie auta.
Takze...

Toyota servis? Nikdy viac.
Uživatelský avatar
Cafa
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: pon 28.06.2004, 17:00
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cafa »

AREA 93 v Usti nad Labem

Takze se ke zhodnoceni vracim znovu - potrebujete-li vymenit olej, udelat servisku, tak super, ale neco jineho? Ani si nevsimli, ze mi z homokinetickyho kloubu mizi tuk - je to videt, ten tuk je vsude kolem. Pritom hledali pricinu vibraci a rekli mi, ze podvozkove je to v naprostem poradku.. Tak co tam na tom delali??

Jinak - mohou vymenit pouze celou poloosu (20 tis) - v kutnohorske na vrakaci mi rekli, ze se da vymenit jen kloub a ze je maji cca za 1 tis, takze tam jedu. :)
Toyota Corolla XL 1.3 (55kW, LB, 1990)
Volvo V70 XC AWD (142kW, 1999)
Volvo S40 2.0T (118kW, 2000, A/T) - R.I.P.
vlado
Navigátor
Příspěvky: 88
Registrován: sob 16.04.2005, 23:08
Bydliště: dca

Příspěvek od vlado »

Ludia, ak sa niekto chysta do toyoty v Trencine, tak si to radsej rychlo rozmyslite. Ked som tam prisiel len z takou otazkou ci je mozne zohnat loketnu opierku na moju corollu hatchbach, rv.96 povedali mi ze to je stare auto a ze na to uz nic poriadne nezozeniem. A ta ochota 10min som cakal kym si na mna spravil cas. V Zline to vyzera uplne inak. Raz som tam prisiel a od dveri sa ma pitali ci idem na preventivnu prehliadku? Sranda je v tom ze mal pravdu. Ked som videl ako obliekli moju sikmooku z vnutra do igelitu, aby ju nezaspinili, vedel som ze teraz spravne. Kupival som u nich aj kola. O dva mesiace som prechadzal cez cechi a dostal som defekt, sranda bola v tom ze k tym kolam mi nedali kluc- imbusak. Tak som rychlo zabocil k nim aked som im povedal o tom kluci to ste mali vidiet tie fofry. Jeden zapiskal na mechanika, ten behom ku nam a potom bezal pre kluc. Hned mi opravili kolo, darovali mi tan kluc , to vsetko zadarmo a este sa mi velice ospravedlnovali. Odteraz ked nieco tak do Zlina do TOYOTY. javascript:emoticon(':D')
Uživatelský avatar
JayZee
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: úte 21.04.2009, 21:28
Bydliště: Zarnovica,SVK
Kontaktovat uživatele:

toyota BB

Příspěvek od JayZee »

A co Toyota v Banskej Bystrici?
Mame tam objedneho Yarisa...slubovali,ze zaciatkom maja...uz je z toho zaciatok juna....mam sancu z nich vymoct aspon nejaky bonus?
Ale zaujima ma hlavne kvalita servisu...kedze som zo Zarnovice,tak servis pripada do uvahy bud BB alebo NR...mate nejake skusenosti?
Diky
Jay
Odpovědět

Zpět na „Značkové servisy Toyota“