Starlet 1,5D

vše ohledně modelové řady Starlet
Odpovědět
niko231
Člen Týmu
Příspěvky: 18
Registrován: čtv 20.07.2006, 16:43
Bydliště: Vysočina

Starlet 1,5D

Příspěvek od niko231 »

Nemá někdo zkušenost se Starletem P8 v dieselu,motor 1N, jak je na tom se spotřebou a komfortem jízdy a řízením. Jezdila by s ním dcera, ale nevím jesli to nebude bez posilovače dřina, díky těžšímu motoru. Jsou ty motory stejně spolehlivé jako jejich benzínové verze. Jaké problémy se mohou vyskytnout.
Díky za názory
Uživatelský avatar
Salat
Navigátor
Příspěvky: 96
Registrován: stř 06.08.2008, 17:57
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Salat »

Nazdar. Já ho vlastním už sedm let a celková spokojenost. Koupil jsem ho když měl 115 000 km a dnes má 190 000. Ideální vozítko do města. Absolutně spolehlivé. Jediný problém byla zamrzlá nafta v palivovém potrubí při teplotách -25 a níže. Nepomohlo ani kompletní pročištění palivové soustavy, ani aditivum. Ale to mě potkalo za ty roky tak dvakrát na tři dni. Stačí do toho měnit olej, lít naftu a měnit filtry. Spotřeba byla kolem 4,5 l/100 km. A to se příliš neměnilo ani stylem jízdy, ani ročním období. Jó a ještě jsem dělal brzdy, ale to je normálka. A jěště ve vedlejší lajně píšu o tom problému s jedničkou a dvojkou. Ale to se projevilo až letos k jaru. Jinak absolutní spokojenost. Auto jsem taky předal dceři a koupil si staršího Avensise. doufám, že s ním budu taky tak spokojen.
Toyota Avensis 2.0 D-4D kombi
Toyota Starlet 1.5D
Odpovědět

Zpět na „Starlet“