HELP S VETRAKEM

vše ohledně modelové řady Celica
Morfík
Řidič
Příspěvky: 227
Registrován: čtv 07.10.2004, 23:50

HELP S VETRAKEM

Příspěvek od Morfík »

Caute vseci boys,mam porad jeden problem s palubkou,uz jsem to chtel dokoncit,ale porad mi to nejde.Potrebuju vyndat ten fukar na pravy strane u spolujezdce viz foto

Obrázek

Vi nekdo jak ho dostat ven,mne tam porad drzi jako blazen a nechci to urvat.
Uživatelský avatar
Marty
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1601
Registrován: úte 01.03.2005, 21:56
Bydliště: Prague / Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marty »

myslis ten osvezovac? to ma myslim nejaky packy proti kteryma se to tam zachytne ne? zkus tam rejpnout sroubovakem ...
Obrázek
'06 Mazda 6 2.0 MZR-CD 105kW
ex '97 Corolla AE111L 4A-FE 81kW
Morfík
Řidič
Příspěvky: 227
Registrován: čtv 07.10.2004, 23:50

Příspěvek od Morfík »

Ne to nemyslim,ta fotka je z myho interieru a tam ja ten fukar s osvezovacem uz nastrikany.Mam na mysli ten fukar uplne u okna co se pousti na okno treba kvuli odmlzeni :)

Kapisto???
Bandit
Člen Týmu
Příspěvky: 40
Registrován: ned 12.12.2004, 20:28

Příspěvek od Bandit »

Tak to vím opět naprosto přesně !!! :lol: Kde nestačí hrubá síla, tam pomůže jedině ještě větší hrubá síla. A když tě všechno zradilo, pomuže ti kladivo. Stav se o víkendu, já ti to vyoperuju... 8)
Celica2.0GTI
Manager Týmu
Příspěvky: 488
Registrován: pát 16.07.2004, 13:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celica2.0GTI »

To s tou silou je pravda v sobotu jsem měnil ložiska a tam se to sakra potvrdilo
Morfík
Řidič
Příspěvky: 227
Registrován: čtv 07.10.2004, 23:50

Příspěvek od Morfík »

Teda panove jedna rada lepsi nez ta druha.Hele Karlosi kladivem pujdu jedine po tobe :)
Bandit
Člen Týmu
Příspěvky: 40
Registrován: ned 12.12.2004, 20:28

Příspěvek od Bandit »

Hele, chce to zkušenost gynekologa samouka...zasunes šroubovák,chvíli tam s nim šťouráš a ono to vyskočí...Ti řikam, stav se o víkendu, jáá to vyoperuju... :lol:
Komanche

Příspěvek od Komanche »

:lol: Banditova reakce dycky potesi :lol: 8)
Morfík
Řidič
Příspěvky: 227
Registrován: čtv 07.10.2004, 23:50

Příspěvek od Morfík »

Jenze ja uz jsem v tom stoural sroubovakem sem a tam milionkrat.Dokonce jsem s nim ohybal ze vsech stran az se mi dokonce trochu ohnul sroubovak a stejne porad drzi.Tady je kazdej druhej clovek s nastrikanou palubkou v celice a nikdo mi to nerekne :)

Gynekolog bych byl asi dobrej,zasunul jsem to snad uz uplne vsude,vsechny diry jsem zkusil a stejne to drzi.

Stavit se asi nemuzu,mam jiny plany(zkusim delat gynekologa u pritelkyne) :) :) :) :twisted: :twisted: :twisted:
Komanche

Příspěvek od Komanche »

mozna dlatko by tomu pomohlo... no v nejhorsim pak ta rozbruska ;)
Uživatelský avatar
konik
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: pát 03.09.2004, 12:26
Bydliště: velké karlovice

Příspěvek od konik »

Komanche píše:mozna dlatko by tomu pomohlo... no v nejhorsim pak ta rozbruska ;)
Tak,tak já se do svojí palubky chystám pustit rozbruskou a jsem zvědavý jak to dopadne.U mě ty větráky jdou normálně vyndat stačí je dobře chytit a pořádně škubnout a jsou venku
Corolla E11 1.8 16V 81kw 4WD
Bandit
Člen Týmu
Příspěvky: 40
Registrován: ned 12.12.2004, 20:28

Příspěvek od Bandit »

Tak jsem na to konečně přišel, Morfíku :shock: Sundáš haubnu, vyndáš motor, najdeš si místo přesně naproti tomu větráčku, vemeš pořádnou vrtačku, nejlepčí je pneumatický kladivo, velkej vrták a pustíš se do toho. Až se dostaneš za něj, vypneš vrtačku, vemeš pořádnej klacek, doporučuji násadu od krumpáče, přiložíš k zadní stěně větrací mřížky a pomocí úderu kladiva ji opatrně vyndáš. V okamžiku kdy Ti z palubky v autě čouhá 30cm násady, doporučuji pomalu zvolnit údery kladiva a v annonci najít telefon na vrakoviště Toyoty... Ani mi nemusíš děkovat, volat a psát sms, jsem holt kapacita a pomalu se s tím učím žít. Holt popularita... :lol:
Bandit
Člen Týmu
Příspěvky: 40
Registrován: ned 12.12.2004, 20:28

Příspěvek od Bandit »

Jo a co se týče Tvé přítelkyně...: Prosim Tě, než ji kamsi zasuneš šroubovák, doporučuji to s ní prokonzultovat. Zkusil bych jí navrhnout dejme tomu křížovej a samozřejmě sterilní... :lol:
Morfík
Řidič
Příspěvky: 227
Registrován: čtv 07.10.2004, 23:50

Příspěvek od Morfík »

Mas recht Karlosi,to je ten navod ktery jsem potreboval.Ted uz vim naprosto presne jak ho vyndat abych ho mohl nastrikat. :)

P.S.: Jestli chces,muzu ti jako dar poslat zbytek auta,hmm? :)
Uživatelský avatar
Marty
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1601
Registrován: úte 01.03.2005, 21:56
Bydliště: Prague / Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marty »

no lol. :shock: dobra rada nad zlato :D

uz se ti to podarilo vyndat? :?: :wink:
Obrázek
'06 Mazda 6 2.0 MZR-CD 105kW
ex '97 Corolla AE111L 4A-FE 81kW
Odpovědět

Zpět na „Celica“