Celoevropský Celica sraz 2008 v ČR?

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Celoevropský Celica sraz 2008 v ČR?

Příspěvek od Malpaso »

Vzhledem k tomu že to co se odehrálo letos v Itálii byla bomba :) už teď se uvažuje o dalším ročníku. Právě se vybírá se kde a kdy... Podmínkou pro organizaci (ať už kdekoliv) je závodní dráha. No a vzhledem k tomu že v ČR máme Most a Brno říkám si proč ne :). Máte někdo zkušenost s pronájmem některého z okruhů?

dík za info...

edit I: mám první info z Mostu, za prvé nemají volno a za druhé tak malá akce pro ně není zajímavá... :?
Naposledy upravil(a) Malpaso dne úte 11.09.2007, 17:02, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1795
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoevropský Celica sraz 2008 v ČR?

Příspěvek od ArnieGT »

Malpaso píše:Vzhledem k tomu že to co se odehrálo letos v Itálii byla bomba :) už teď se uvažuje o dalším ročníku. Právě se vybírá se kde a kdy... Podmínkou pro organizaci (ať už kdekoliv) je závodní dráha. No a vzhledem k tomu že v ČR máme Most a Brno říkám si proč ne :). Máte někdo zkušenost s pronájmem některého z okruhů?

dík za info...
No vidíš to, letos mi to nevyšlo tak povídej jak to probíhalo a jak se to vlastně vydařilo,..popř. jestli jsou nějaké fota a videa?...
Jinak s pronájmem zkušenosti nemám tak nepomohu :-(
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Re: Celoevropský Celica sraz 2008 v ČR?

Příspěvek od Malpaso »

ArnieGT píše:
Malpaso píše:Vzhledem k tomu že to co se odehrálo letos v Itálii byla bomba :) už teď se uvažuje o dalším ročníku. Právě se vybírá se kde a kdy... Podmínkou pro organizaci (ať už kdekoliv) je závodní dráha. No a vzhledem k tomu že v ČR máme Most a Brno říkám si proč ne :). Máte někdo zkušenost s pronájmem některého z okruhů?

dík za info...
No vidíš to, letos mi to nevyšlo tak povídej jak to probíhalo a jak se to vlastně vydařilo,..popř. jestli jsou nějaké fota a videa?...
Jinak s pronájmem zkušenosti nemám tak nepomohu :-(
mrkni sem: http://pecm2007.forumfree.net/?f=3849474 ;)
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoevropský Celica sraz 2008 v ČR?

Příspěvek od Artie »

Malpaso píše:edit I: mám první info z Mostu, za prvé nemají volno a za druhé tak malá akce pro ně není zajímavá... :?
Eh..malá akce? =)) Vždyť to jim přece může být jedno, ne?! Si přece dají částku a ta se zaplatí a jestli tam přijede auto jedno nebo tisíc, to už by je zajímat přece nemuselo...to asi nechápu =))

BTW Alien odsud má kontakty na ty kluky z Mostu, pokud mě pamět neklame, tak to můžeš dyžtak zkusit přes něj =)

Jo a ad Brno, mám takovej pocit, že jsem někde zaslechla, že tam stojí pronájem dráhy na den 250 000,- ale ruku do ohně bych za to nedala =)
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

Malpaso: nic ti nechci tvrdit, ale pokusím se sehnat kámoše, kterej by mohl vědět celkem dost info ohledně Brněnskýho okruhu, on i jeho otec tam dělají traťový komisaře a co vím já, tak se dost znají s vedením okruhu, takže nějaké informace či na koho se obrátit s dotazy by se snad dalo vyzjistit.

jinak nápad to je hodně zajímavý :)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

pánové to zní dobře... ten okruh Casteletto v Itálii stál na den 4200€. Nakonec to vyšlo tak, že kdo na dráhu chtěl jít jezdit zaplatil 110€ ostatní na čumendu 10€. Ve výsledku ještě něco zůstalo... pokud budu brát tu cenu za Brno 250.000,- tak to je přesně to samé co by stála ta původní dráha (Varano) o které se také uvažovalo... no uvidíme :)

p.s.: jo, s tou malou akcí v Mostu je přesně tak jak říkám. Pronajmout dráhu na den je pro ně ztáta času. "velké" akce se tam totiž konají na tři dny (pa-ne) a to pro ně znamená rovnou zisk za 3dny v kapse.
reno84
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: stř 16.05.2007, 19:09
Bydliště: hořovicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reno84 »

čau,když na to mají takový názor, tak co zkusit sosnovou? :)
sice to neni brno ani most ale čtyřkolkáři by měli radost,ne :?:
ale žádný kontakt na ně nemám,ale autoklub čr by asi věděl
(neni tam náhodou možnost udělat i jenom asfalt trať?)
Uživatelský avatar
Leon*cz
Navigátor
Příspěvky: 121
Registrován: pon 26.03.2007, 11:47
Bydliště: Holasovice [Opava]
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Leon*cz »

reno84 píše:čau,když na to mají takový názor, tak co zkusit sosnovou? :)
sice to neni brno ani most ale čtyřkolkáři by měli radost,ne :?:
ale žádný kontakt na ně nemám,ale autoklub čr by asi věděl
(neni tam náhodou možnost udělat i jenom asfalt trať?)
Pokud vím, tak v Sosnové je dráha pro OFF-ROADY a tady jde o CELICA sraz, takže prohánění svých naleštěných miláčků po zablácené trati,asi nebude to pravé ořechové :lol: I když lokalita je super, mám to za humny, takže to by bylo epes rades :D
Obrázek
Celica 6.gen 1.8 [7A-FE] My life, My love, My destiny
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

Malpaso: napsal jsem tomu kámošovi, jakmile se ozve tak ti to sem hodím ;)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
reno84
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: stř 16.05.2007, 19:09
Bydliště: hořovicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reno84 »

Leon*cz píše:
reno84 píše:čau,když na to mají takový názor, tak co zkusit sosnovou? :)
sice to neni brno ani most ale čtyřkolkáři by měli radost,ne :?:
ale žádný kontakt na ně nemám,ale autoklub čr by asi věděl
(neni tam náhodou možnost udělat i jenom asfalt trať?)
Pokud vím, tak v Sosnové je dráha pro OFF-ROADY a tady jde o CELICA sraz, takže prohánění svých naleštěných miláčků po zablácené trati,asi nebude to pravé ořechové :lol: I když lokalita je super, mám to za humny, takže to by bylo epes rades :D
v první chvíli sem myslel že sem napsal blbost ale projel sem to netem a už vim- já myslím sosnovou u ČESKÉ LÍPY(tam co bývá setkání mistrů atd.) takže promiň za nepřesnost
Uživatelský avatar
Leon*cz
Navigátor
Příspěvky: 121
Registrován: pon 26.03.2007, 11:47
Bydliště: Holasovice [Opava]
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Leon*cz »

reno84 píše:
Leon*cz píše:
reno84 píše:čau,když na to mají takový názor, tak co zkusit sosnovou? :)
sice to neni brno ani most ale čtyřkolkáři by měli radost,ne :?:
ale žádný kontakt na ně nemám,ale autoklub čr by asi věděl
(neni tam náhodou možnost udělat i jenom asfalt trať?)
Pokud vím, tak v Sosnové je dráha pro OFF-ROADY a tady jde o CELICA sraz, takže prohánění svých naleštěných miláčků po zablácené trati,asi nebude to pravé ořechové :lol: I když lokalita je super, mám to za humny, takže to by bylo epes rades :D
v první chvíli sem myslel že sem napsal blbost ale projel sem to netem a už vim- já myslím sosnovou u ČESKÉ LÍPY(tam co bývá setkání mistrů atd.) takže promiň za nepřesnost
Aha, tak to jsem neveděl já. Každopádně jsme ted oba chytřejší :D
Obrázek
Celica 6.gen 1.8 [7A-FE] My life, My love, My destiny
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

Před pár dny mi odepsali i z Brna a opět víkend nepřipadá v úvahu. Max všední den na který si lze pronajmout okruh z celou parádou za cca 300tis. IMHO na ČR je to docela dost... I okruh v Assenu nebo Salzburgu vyjde levněji ;)
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

Malpaso: zrovna jsem ti chtel psat ze budu vedet nejake informace zitra ci ve ctvrtek, ale asi jsi se uz nekam dopatral... mno ja to sem stejnak hodim, at vidis ze je i snaha ;)
btw, co takhle se zkusit poptat slovenskych kolegu jak to maji s Pezinskou babou? kdyz tam delaji svoje toyota srazy... ja tam tedy nebyl, ale mohlo by to byt dobre i tam ;)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
Malpaso
Manager Týmu
Příspěvky: 304
Registrován: čtv 04.05.2006, 14:57

Příspěvek od Malpaso »

Celerak2.0Gti píše:Malpaso: zrovna jsem ti chtel psat ze budu vedet nejake informace zitra ci ve ctvrtek, ale asi jsi se uz nekam dopatral... mno ja to sem stejnak hodim, at vidis ze je i snaha ;)
btw, co takhle se zkusit poptat slovenskych kolegu jak to maji s Pezinskou babou? kdyz tam delaji svoje toyota srazy... ja tam tedy nebyl, ale mohlo by to byt dobre i tam ;)
To slovensko zní dobře... nevíš kdo to na Slovensku pořádá?
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

Malpaso: hej, tak to ti nepovim, ale nekde tu urco bude odkaz na toyota team slovakia, popr. Lenulka bude vedet ;)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“