Dovoz auta z USA - kolik za to?

co je potřeba vyřídit a komu se to vyplatí
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ditri
Manager Týmu
Příspěvky: 354
Registrován: čtv 19.08.2004, 02:15
Kontaktovat uživatele:

Dovoz auta z USA - kolik za to?

Příspěvek od Ditri »

V usa se da koupit celica za velmi hezky peniz. Mam tam i tipa co by to sefnul. Mate ale nekdo tuchu nebo vlastni zkusenost na kolik to vyjde? Auto stoji 200000 a borec mi rikal ze fakturu kvuli clu mi sezene i na minimalni penize. Tazke by me spispe zajimalo zdali ma nekdo tu zkusenost kolik on preplatil oproti zakladni kupni cene.-...
> Celica 2.0 GT | 3SGE | Oldschool <> Celica 1.8 GTS | VVTL | Newschool < RAV4 2.Dv.
www.alkohol-tester.cz - Shop s alkohol testery / www.xenony.in - Shop s xenony & bixenony / www.plachty.as - Plachty na auta / www.tuning.as - Webik o autech
Uživatelský avatar
Ditri
Manager Týmu
Příspěvky: 354
Registrován: čtv 19.08.2004, 02:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ditri »

Tak jsem zjistoval alespon zakladni info a dostalo se mi odpovedi ze auto v cene 180tis se da do 300 dovezt a kompletne postavit na znacky...ma nekdo jinou zkusenost?
> Celica 2.0 GT | 3SGE | Oldschool <> Celica 1.8 GTS | VVTL | Newschool < RAV4 2.Dv.
www.alkohol-tester.cz - Shop s alkohol testery / www.xenony.in - Shop s xenony & bixenony / www.plachty.as - Plachty na auta / www.tuning.as - Webik o autech
Uživatelský avatar
schimiGTi
Řidič
Příspěvky: 275
Registrován: ned 04.12.2005, 16:30
Bydliště: Náměšť

Příspěvek od schimiGTi »

jestli to ještě řešíš a zajímá tě dovoz poslední generace celicy jako zajímal mě, tak ještě myslí na tohle co napsal yarísek a nebo se ho můžeš zeptat co s tím měl krom motoru za problémy..

přečti si tohle:
http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopic.php?t=6232

škoda že do toho motoru fakt není vidět. :oops:
Corolla E9 1.6 92kw GTi Liftback -> ex
Corolla E10 1.3 55kw Xli Sedan - do 174 tkm benzín 6,7L/100km; poté LPG 8,5L/100km 1,5Kč/km ale jezdím svižněji :-)
Corolla E15 1.4 D4-D 66 kw Sol Sedan Obrázek
Uživatelský avatar
Ditri
Manager Týmu
Příspěvky: 354
Registrován: čtv 19.08.2004, 02:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ditri »

Cus - no resim - momentalne to trci nekde na celnici v holandsku tak jsem zvedav. ma to najeto prave kolem tech 100tis ale je to o nahode - pokud s tim jezdil hnup bude to vyhoneny pokud s tim jezdil normal tak by melo byt v klidu > motor by mel pri spravnem zachazeni vydrzet klidne i 500 > ted mam vzor 89 a ta trha asfalt i po tech letech.

vse ukaze cas. kazdopadne nakupni cena 11900dolaru (2001 TS) i s dovozem kolem 300tisCZK ceskych. Udajne jsou auta z usa na tom lepe nez evropa > nesetri tam tolik na servise, lepsi cesty a vybava (sibr, kridlo, kuze). jinak yariskova cena odpovida stavu...
> Celica 2.0 GT | 3SGE | Oldschool <> Celica 1.8 GTS | VVTL | Newschool < RAV4 2.Dv.
www.alkohol-tester.cz - Shop s alkohol testery / www.xenony.in - Shop s xenony & bixenony / www.plachty.as - Plachty na auta / www.tuning.as - Webik o autech
Uživatelský avatar
schimiGTi
Řidič
Příspěvky: 275
Registrován: ned 04.12.2005, 16:30
Bydliště: Náměšť

Příspěvek od schimiGTi »

tak to ti držím palce ať to dobře dopadne a máš jen radost.
Pak dej vědět co to všechno obnášelo.

Já právě myslel co napsal o tom motoru páč to mě úplně zaskočilo, moje gti má 240 tisíc a taky pořád šlape.
Corolla E9 1.6 92kw GTi Liftback -> ex
Corolla E10 1.3 55kw Xli Sedan - do 174 tkm benzín 6,7L/100km; poté LPG 8,5L/100km 1,5Kč/km ale jezdím svižněji :-)
Corolla E15 1.4 D4-D 66 kw Sol Sedan Obrázek
Uživatelský avatar
Ditri
Manager Týmu
Příspěvky: 354
Registrován: čtv 19.08.2004, 02:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ditri »

Jasna vec urco dam vedet a diky za prani :-) jinak dle me je to cele o tom ze je potreba se o motor starat jako podle manualu a pak to jede :-)) toyoty jsou na to citlive - ono taky to neni nejaky obyc nizko vykonny moturek ale naslapana vec a to neni jen tak :-)
> Celica 2.0 GT | 3SGE | Oldschool <> Celica 1.8 GTS | VVTL | Newschool < RAV4 2.Dv.
www.alkohol-tester.cz - Shop s alkohol testery / www.xenony.in - Shop s xenony & bixenony / www.plachty.as - Plachty na auta / www.tuning.as - Webik o autech
Odpovědět

Zpět na „Dovoz auta ze zahraničí“