odhlasenie auta na ND

co je potřeba vyřídit a komu se to vyplatí
Odpovědět
ToyoCarE

odhlasenie auta na ND

Příspěvek od ToyoCarE »

mam takuto otazku,,, je mozne v CR odhlasit auto prihlasene na ceskeho obcana na ND? ak ano,, prosim zitite niekto co to stoji,, chcem kupit auto z ciech,, ale je to s TP,, a to mi je nan ic,, ja potrebujem auto na ND. Dikes
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od garfielld »

nejsem si jistej, ale mám za to že žádnej legální způsob neni.. jedině dát auto na ekololickou likvidaci a paxi od nich můžeš koupit díly zpět, takže ve výsledku za ně zaplatíš 2x :( , ale nelegálních způsobů pár je..
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
ToyoCarE

Příspěvek od ToyoCarE »

kua,,si ma nepotesil,, aj to auto chcem,,, nejaky sposob musi existovat
wolf
Navigátor
Příspěvky: 80
Registrován: úte 20.12.2005, 21:40
Bydliště: Rosice u Brna

Příspěvek od wolf »

Zrovna nedávno jsem slyšel že na nějakém úřadě bylo vyvěšeno že k odhlášení auta stačí čestné prohlášení o kompletním rozprodání na náhradní díly. Bohužel mi to zatím nikdo nepotvrdil ani nevyvrátil. :cry:
Toyoty jsou ty nejlepší auta na světě co víc říct!
ToyoCarE

Příspěvek od ToyoCarE »

kua,, vedel by si to zistit? alebo ktokolvek z vas, ak mate moznost,, zistite mi toto ci je mozne,, ak ano,, tak sa idem ozrat,,, samozrejme, ,sa musim dovtedy naucit pit,, heh
wolf
Navigátor
Příspěvky: 80
Registrován: úte 20.12.2005, 21:40
Bydliště: Rosice u Brna

Příspěvek od wolf »

Mě to právě nemá kdo potvrdit žádnýho právníka neznám a na úřad se ptát nepudu abych na sebe neupozorňoval ale pokud je to možné tak by mi to taky vytrhlo trn z paty :D Tak prosím kdo to ví ať to uvede na pravou míru.
Toyoty jsou ty nejlepší auta na světě co víc říct!
reno84
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: stř 16.05.2007, 19:09
Bydliště: hořovicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reno84 »

tak neviděl sem to na vlastní oči ale brácha říkal že to našel někde na netu(nevim jestli stránky MD nebo někde jinde)ještě to zkusím od něj zjistit.mělo by to být že pokud jsem byl majitelem auta v roce 2004(nevím přesně do kterého měsíce) tak na odhlášení stačí pouze čestné prohlášení že auto není nebo tak něco(třeba konkrétně rozebraný....) a měli by ho odhlásit bez dokladu o likvidaci.

pak je ještě třeba možnost mít známýho na šrotu kde likvidujou nebo jen tak zkusit oťuknout jejich zaměstnance jestli by "to nějak nešlo se dohodnout".ale řek bych že ať se zeptáš kdekoliv tak to asi nebude zadarmo.

promiň že tak obšírně ale tak to vidím já
wolf
Navigátor
Příspěvky: 80
Registrován: úte 20.12.2005, 21:40
Bydliště: Rosice u Brna

Příspěvek od wolf »

Zadarmo to určitě nebude a je s tím dost problémů teď už se všichni dost bojí vesměs to výjde pokud ho seženeš v rozmezí 1000 - někde u některých zlodějů až 5000 kč
Toyoty jsou ty nejlepší auta na světě co víc říct!
reno84
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: stř 16.05.2007, 19:09
Bydliště: hořovicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reno84 »

asi tak nějak každý se chce nakapsovat, po me chtěl známej litr za to že si vezme komplet celý auto z dokladama(ještě platná technická!!!!) a dá mi na to papír.ani nechci vědět kolik by na tom vraku ještě trhnul.

ToyoCarE - nevím něco z toho zkus nebo ještě jako když prodáváš tak odhlásit na někoho a tím to končí.máš papíry i auto a už se to prostě nepřihlásí.-to ti ale musí vyjít vstříc ten od koho to chceš vzít
Naposledy upravil(a) reno84 dne čtv 12.07.2007, 18:51, celkem upraveno 1 x.
ToyoCarE

Příspěvek od ToyoCarE »

reno84 píše:tak neviděl sem to na vlastní oči ale brácha říkal že to našel někde na netu(nevim jestli stránky MD nebo někde jinde)ještě to zkusím od něj zjistit.mělo by to být že pokud jsem byl majitelem auta v roce 2004(nevím přesně do kterého měsíce) tak na odhlášení stačí pouze čestné prohlášení že auto není nebo tak něco(třeba konkrétně rozebraný....) a měli by ho odhlásit bez dokladu o likvidaci.
toto je sposob,, ktory mi pasuje,,, nechcem nijake ciernoty,, bud to pojde,, alebo nie.
reno84
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: stř 16.05.2007, 19:09
Bydliště: hořovicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reno84 »

jasně bez levot je to nejlepší,ale když to pak nejde jinak..

a jak psal Wolf tak bych se asi nebál zeptat na úřadě huba nám narostla aby se používala a za to nám nikdo uši neutrhne.

možná by nebylo od věci zkusit poslat mail s dotazem na tvojí konkrétní situaci na příslušný městský ůřad pod který spadá ten člověk od kterého to chceš koupit a podle mě ti někdo z evidence motorových vozidel odpoví jak co kde kdy a tak.

i když je ůřední šiml kopavej tak občas se někomu zablískne a pomůže
Uživatelský avatar
Toro
Věčnej rejpal
Příspěvky: 887
Registrován: sob 19.05.2007, 00:46
Bydliště: Sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Toro »

mě by se to taky docela hodilo vědět, abych neměl průser s úřadama...
(nějak se mi v šuplíku nahronadily cáry...)
Odpovědět

Zpět na „Dovoz auta ze zahraničí“