Yaris a jeho rádio.

vše ohledně modelové řady Yaris
Uživatelský avatar
garant
Člen Týmu
Příspěvky: 39
Registrován: pát 01.06.2007, 07:50

Yaris a jeho rádio.

Příspěvek od garant »

Mám na Vás zkušené uživatele prosbu o radu, pokud jste to ovšem někdo už řešil. Koupil jsem manželce starší Yaris a v něm je porouchané originální rádio. Nenaladí automaticky v pásmu FM žádnou stanici a když ji naladím manuálně, tak jen chrčí. Zbytek radia, jako je AM frekvence a kazeta hraje normálně. Chtěl jsem u dealera koupit radio nové, myslím zase originál, ale cena nového je 34 000,-, což mě připadá jako žert a servis prý nikdo nedělá. Byl jsem se zeptat v servisu elektroniky a tam jsem se dozvěděl, že už jsem
čtvrtý, kdo má tuhle závadu a že mě bohužel nemohou pomoci, protože je torádio dvoudílné a oni to nemohou bez přípravků opravit. Otázka tedy zní :Řešil někdo z Vás už tenhle problém s rádiem ? A jak jste to vyřešíli ? Mám někdo typ na opravu ? Nepište prosím radu typu "Vykašli se na to a kup jiné radio a dej ho pod to staré", to už tvím a mám koupenou i redukci na konektory, ale chtěl bych mít prostě to staré vestavěné radio funkční.
navalone
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: stř 02.05.2007, 21:08

Příspěvek od navalone »

zkousel si koukat na nejaky inzeraty na netu ???jestli ho nekdo neprodava???je mi lito ale vic ti neporadim :)
yaris 1,0 VVT-i 2002
Uživatelský avatar
Slam
Manager Týmu
Příspěvky: 444
Registrován: ned 06.11.2005, 08:58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slam »

Nezkoušel jsi na rádio připojit jinou anténu?? Tipl bych, že by to mohla být jedna z možnoých závad - u firemní felicie jsme měli originál anténu s vestavěným zesilovačem, který, když se spálil, zmršil příjem rádia úplně stejným způsobem.
Slam

EX Corolla E9 5D hatchback 1,3 rv. 08/89
EX Corolla E11 liftback 4ZZ-FE 1.4, rv. 11/01
EX Corolla E12 5D NG 4ZZ-FE 1.4, r.v. 12/06
EX Yaris NG 1.0 5d, r.v. 03/06

RAV4 2,0 1AZ r.v. 08/08
Yaris 1,5 Hybrid 5d, r.v. 05/2021
ligeo
Člen Týmu
Příspěvky: 23
Registrován: pát 15.07.2005, 08:13

Příspěvek od ligeo »

Zdravím, ve vetsine pripadu je vadny tuner, ktery se da objednat od Panasonicu, kdybyste meli zajem, muzu v tomto smeru pomoct.
Uživatelský avatar
garant
Člen Týmu
Příspěvky: 39
Registrován: pát 01.06.2007, 07:50

Zájem by byl...........

Příspěvek od garant »

Zájem je určitě, zkoušel jsem opravnu a bohužel bez výsledku. Co by to tak stálo ? Vada je prý jen v tom FM.
ligeo
Člen Týmu
Příspěvky: 23
Registrován: pát 15.07.2005, 08:13

Příspěvek od ligeo »

Pokud byste byl z ostravska, není problém se domluvit, výměnil bych vám jej (pracuju v autor. servisu Panasonic,..) Jinak samotný modul tuneru stojí cca 1600 Kč.
Uživatelský avatar
Jirka01
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 29.12.2005, 03:43
Bydliště: Štěchovice-Třebenice 21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka01 »

Ahoj,jestli trvá tvůj zájem tak bych měl řešení.Když jsem kupoval Yardu,tak jsem si objednal rádio s CD i s bodovým displejem.To co tam bylo z výroby s kazetovou mech. mi dali s tím že jsem si ho zaplatil v kupní ceně.Teď se mi to válí doma a nevím co stím.
Kdyžtak napiš na jiri.hovorka01@seznam.cz
Toyota Yaris 1.0 VVT-i
Yaris club No.78
Uživatelský avatar
garant
Člen Týmu
Příspěvky: 39
Registrován: pát 01.06.2007, 07:50

Re: Rádio

Příspěvek od garant »

Problém mého rádia vyřešen. Díky toumuto fóru jsem našel jednoho dobrého člověka, co měl rádio navíc, takže mě už hraje to jeho. Chtěl bych tedy ještě jednou všem, co měli snahu pomoci, touto cestou poděkovat, zejména prodávajícímu.

Kód: Vybrat vše

Thank you Mr.Yaris
Uživatelský avatar
Jirka01
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 29.12.2005, 03:43
Bydliště: Štěchovice-Třebenice 21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka01 »

Jasně,ale kdyby někdo potřeboval,tak rádio s kazetovou mechanikou včetně displeje je stále k mání.Stačí napsat a určitě se domluvíme.
jiri.hovorka01@seznam.cz
Toyota Yaris 1.0 VVT-i
Yaris club No.78
Uživatelský avatar
Mr. Yaris
Věčnej rejpal
Příspěvky: 519
Registrován: sob 03.07.2004, 22:48
Bydliště: Karviná

Příspěvek od Mr. Yaris »

Není zač. Hlavně ať bez problémů hraje. :wink:
wood
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: sob 19.08.2006, 10:56
Bydliště: Brno

Příspěvek od wood »

kdyby mel nekdo navic original prehravac s cd tak bych ho taky bral :) kazety nepouzivam a dalsi radio se mi tam pridavat nechce :(
Uživatelský avatar
Jirka01
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 29.12.2005, 03:43
Bydliště: Štěchovice-Třebenice 21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka01 »

Jirka01 píše:Jasně,ale kdyby někdo potřeboval,tak rádio s kazetovou mechanikou včetně displeje je stále k mání.Stačí napsat a určitě se domluvíme.
jiri.hovorka01@seznam.cz
Tak rádio je již prodané.
K mání je už pouze displej
Toyota Yaris 1.0 VVT-i
Yaris club No.78
kajka812
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: stř 21.11.2007, 22:36

Příspěvek od kajka812 »

ahoj
mam stejný problém, u radia mi nefungují fm vlny, jdou pouze am
můžete někdo poradit kde je problém? jak lze opravit?
případně nabídnout orig. radio?
díky
viklik
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 12.09.2013, 06:50

Příspěvek od viklik »

FM tuner na Toyota Yaris umím opravit. Nabízím možnost opravy za 800,-Kč s lhůtou opravy 3 týdny z důvodu dodávky náhradních dílů ;).
Majkee
Člen Týmu
Příspěvky: 18
Registrován: stř 02.01.2013, 21:44

Příspěvek od Majkee »

Ahoj, mám stejný problém...nechával sem to kontrolovat v originál servisu a řekli mi, že je vadné rádio...mám ještě to staré na kazety...kdyby náhodou měl někdo na prodej, ozvěte se :) Děkuji
Odpovědět

Zpět na „Yaris“