parkovacky corolla e10

vše o tuningu na vozech Toyota
Odpovědět
petrusxxx
Věčnej rejpal
Příspěvky: 655
Registrován: úte 19.12.2006, 13:22

parkovacky corolla e10

Příspěvek od petrusxxx »

nazdarek daji se nekde sehnat bile parkovacky mel jsem tam modre ale kvuli policajtum museli dolu...diky
Uživatelský avatar
Beaver
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2731
Registrován: úte 29.06.2004, 09:23
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: parkovacky corolla e10

Příspěvek od Beaver »

petrusxxx píše:nazdarek daji se nekde sehnat bile parkovacky mel jsem tam modre ale kvuli policajtum museli dolu...diky
LED žárovky svítí bíle.
Toyota Supra 2.5 twin turbo
Lexus IS200
Lexus RX400h
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"
http://www.supraklub.cz
pipi
Člen Týmu
Příspěvky: 55
Registrován: úte 12.09.2006, 15:24
Bydliště: Česká Lípa

Re: parkovacky corolla e10

Příspěvek od pipi »

petrusxxx píše:nazdarek daji se nekde sehnat bile parkovacky mel jsem tam modre ale kvuli policajtum museli dolu...diky
zdarec ja tam mam bile parkovacky(staly me 70 KC) ale sviti trosku do modra :lol: a policajti uz me staveli a pohoda... :wink:
Uživatelský avatar
MiTMaN
Věčnej rejpal
Příspěvky: 959
Registrován: sob 22.04.2006, 14:43
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MiTMaN »

2petrusxxx : co ti na modry parkovacky poldove rekli? mam tam taky modry diody(mel sem modry zarovky.. to proslo.. tak sem dal diody :D ) .. potrebuju vedet jak na to reagujou.. kdyztak si na parkovacky dam prerusovac.. a budu je semtam vypinat.. stejne si budou myslet poldove ze to sou blinkry :D
-----------CAR HISTORY--------------
Toyota Corolla E10 4EFE(sold)->Toyota Ceres 4AGE 20V(rip)->Toyota Corolla E10 4AGE 20V (sold)->BMW E39 530D
petrusxxx
Věčnej rejpal
Příspěvky: 655
Registrován: úte 19.12.2006, 13:22

Příspěvek od petrusxxx »

mitman:no rekli mi jestli nechci dostat pokutu tak at je na miste sundam...co myslis ze jsem udelal sli dolu takze jinac dobry ale uz je tam davat nebudu chtel bych bili..myslim ze to by proslo...
Uživatelský avatar
MiTMaN
Věčnej rejpal
Příspěvky: 959
Registrován: sob 22.04.2006, 14:43
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MiTMaN »

tak to risknu :D uvidim co reknou :) vysokosvitivostni modry led :) kdyz je tma.. svitim si s nima na cestu :D
-----------CAR HISTORY--------------
Toyota Corolla E10 4EFE(sold)->Toyota Ceres 4AGE 20V(rip)->Toyota Corolla E10 4AGE 20V (sold)->BMW E39 530D
Odpovědět

Zpět na „Tuning“