Motor smrdi

vše ohledně modelové řady Paseo
Odpovědět
Uživatelský avatar
wolfov
Člen Týmu
Příspěvky: 25
Registrován: pon 26.03.2007, 21:38
Bydliště: Rožnov p/R
Kontaktovat uživatele:

Motor smrdi

Příspěvek od wolfov »

Zdravim.Mam paseo teprve par dni a auto me celkem nadchlo.Na 1.5 je to opravdu velmi svizne,motor bere uz od nizkych otacek,rizeni je vyborne a podvozek je velmi tvrdy-za to ale skvele sedi.Zajimalo by me,jestli nekomu po rychlejsi jizde taky tak zvlastne smrdi motor.Podle cidla se teplota drzi na provozni(ta je tam ale uz po 5-10 minutach stani!!!),ventilator se zapina kdy je treba,kapota je jen mirne zahrata,ale ten smrad se mi nejak nelibi.Mate nekdo obdobne zkusenosti?Je to moje prvni toyota,tak nevim,jestli to resit,nebo je to bezne.Jeste me napadlo,jestli motor nemohl byt drive necim poteceny(olej samozrejme nikde nechcije,motor je suchy).
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Motor obycejne nesmrdi(je to preci jen kus kovu :D ) , ale casto se stava ze napriklad kdyz se strika spodek auta , nebo neco tak se nekam omylem cakne a pak kdyz se to zahreje tak to smrdi, nekdy i po dlouhe dobe. Skoda ze nejde ren smrad poslat po netu. Ale jestli to nesmrdi vyfukovymi plyny nebo necim co pripomina hodne spatnyho tak bych to nechal, nebo se zeptal nejakejch mechaniku az tam s autem budes. Jinak se tam muze palit cokoli- jednou jsem mel pripeklyho ptacka na hlave motoru. :?
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Beaver
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2731
Registrován: úte 29.06.2004, 09:23
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beaver »

Spojka ? :wink:
Toyota Supra 2.5 twin turbo
Lexus IS200
Lexus RX400h
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"
http://www.supraklub.cz
Uživatelský avatar
wolfov
Člen Týmu
Příspěvky: 25
Registrován: pon 26.03.2007, 21:38
Bydliště: Rožnov p/R
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wolfov »

Ne ne,spojku bych poznal.Nastrik spodku auta se delal nekdy loni,takze by to mohlo byt ono.Asi zkusim zajet za jednim znamym mechanikem,jestli nevi.Diky
Odpovědět

Zpět na „Paseo“