Corolla 1,6 sedan, 2018 _ Instalace aplikace E-shop

vše ohledně modelové řady Corolla
Odpovědět
Kalla
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: sob 23.02.2019, 09:37

Corolla 1,6 sedan, 2018 _ Instalace aplikace E-shop

Příspěvek od Kalla »

Zdravím všechny hodné lidičky na tomto webu. Koupil jsem si svou první Corollu 1,6, sedan, r.v. 2018 a po přihlášení po registraci jsem do aplikace "Moje Toyota" řádně, dle instrukcí vložil vozidlo. Vše se tváří jak má, moje "mutimediální soustava Toyota" je spárována a tak jsem navštívil odkaz E-shop, kde jsem zjistil, že si odtud pro svoje vozidlo mohu stahovat/nakupovat aktualizace. Ano, ale má to jeden háček - musím si nejprve stáhnout aplikaci "E-shop", kterou je nutné do vozidla prostřednictvím flash disku nainstalovat. Dal jsem se do práce - přidal jsem do košíku aplikaci "E-shop", která je nabízená zadara a dle návodu jsem tento zazipovaný soubor 16 MM eStore_1.0.193 stáhl do PC. No v naději, že budu mít vše dokonalé jsem dle návodu ( pokynů ke stahování ) soubor ZIP rozbalil na flash disk a spěchám do vytouženého auta si tuto aplikaci nainstalovat. Podle návodu se má aktualizace, po vložení do USB, sama spustit. No drazí a už jsem s tím strávil několik dní a v noci se převaluji, že přece nejsem tak zaostalý, že bych tento jednoduchý úkon nezvládl. Nebo ano ??? Ono totiž nic. Multimedální soustava nereaguje a tváří se netečně. Podotýkám, že jsem zkoušel několik flešek, všechny formátované na Fat 32. Vyzkoušel jsem i vložit písničky na fleškách - vše funguje, jen systém asi nevidí rozbalené soubory aktualizace. Takže jsem jel do Toyoty v mém městě a tam mi řekli, že to neumějí. Takže co teď...rezignovat a žít v domnění, že ta Toyota přece jen není tak dokonalá jak se prezentuje ?? Prosím pokud víte jak na to poraďte. Děkuji i tak za čas strávený čtením mého zoufání.
Kalla
bohdan
Navigátor
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 03.01.2019, 14:24

Re: Corolla 1,6 sedan, 2018 _ Instalace aplikace E-shop

Příspěvek od bohdan »

Hele nejak ti uplne asi nerozumim, ale

- jses jsi jistej ze nemas ten eshop v aute uz naistalovanej? Ten by tam mel byt od zakladu ne?
- nejsem si jistej, ze cez ten eshop v aute se da kupovat (rozhodne ne pohodlne), da se aktualizovat (ale pokud nemas GO Plus tak cez mobil zadna radost neco vetsiho)
- a kde si nasel, ze vubec potrebujes ten eshop v aute mit predtim nez koupis neco cez web?

Pokud mas auto s navigaci tak bys mel mit aktualizace v cene 3 roky. Pokud nemas tak netusim co tam chces kupovat dalsiho?
Toyota C-HR Selection Hybrid Azure 2018, 1.8 benzin 122 koní e-CVT 4x2
Kalla
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: sob 23.02.2019, 09:37

Re: Corolla 1,6 sedan, 2018 _ Instalace aplikace E-shop

Příspěvek od Kalla »

No ono je to tak, že na tom e shopu se dají získat různé aktualizace (i zadara), které jsou nabízeny přímo pro tvůj vůz. Systém ví jaký typ vozu máš, protože máš zavedený svůj profil v aplikaci "my Toyota". Co se týče stažení a instalace aplikace e-shop je to tak že v příslušné sekci multimedálního zařízení vozu je tlačítko e-store. Jenže mi po stlačení píše, že jestli chci využívat systém e store musím si stáhnout na "my toyota" aplikaci e-shop a nainstalovat ji ve vozidle tak, jak jsem již v prvním příspěvku uvedl. Ono totiž ten systém nákupu je takový, že ty si na webu Toyota.cz po přihlášení do "My Toyota" vybereš v odkazu e-shop aplikace, které jsou nabízeny pro tvé vozidlo. Pokud by jsi je případně chtěl vložíš je do košíku. Některé jsou zadara a některé normálně on line zaplatíš. Ony se ti ale nakonec z košíku na webu uloží do záložky "Nakupování" . Tam je všechny uvidíš.
Po přihlášení na web ve vozidle (skrze multimediální zařízení) je přes E store tlačítko v autě uvidíš a stáhneš do zařízení ve vozidle.

Lépe to neumím popsat. Tak jsem to pochopil, možná se mýlím.....ale děkuji za reakci.

P.s. ano navigaci mám na tři roky.
bohdan
Navigátor
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 03.01.2019, 14:24

Re: Corolla 1,6 sedan, 2018 _ Instalace aplikace E-shop

Příspěvek od bohdan »

Pokud mas na navigaci tak tam musis mit i naistalovanej e-store neboli eshop.

Dalsi vec co chces dalsiho nez auktualizaci navigace stahovat z toyoty? Nemluvne o tom, ze cehokoliv aktualizace (nebo stahovani) cez bluetooth a mobil by ti trvalo vecnost a vycerpalo pekne data (pokud teda nepojedes z mobilu na wifi).

Ja co koukam ta na webu nic dalsiho co stoji za stahnuti neni. A mapy maj peknej par GB.

Ja osobne jsem puvodne koukal v seznamu co bych mohl koupit a co se da aktualizovat a jedine co se dalo aktualizovat byl Coyote, ale protoze ten nefungoval tak misto aktualizace jsem ho odinstaloval.

Ale jak eshop, nejake internetovy radio, water blbost a par dalsich drobnosti jsem mel naistalovano automaticky a vetsina je i soucasti aktualizace map.

Take nejake caste aktualizace programu moc nejsou a osobne jsem spis pulku veci odinstaloval, aby to neprekazelo kdyz to nepouzivam.
Toyota C-HR Selection Hybrid Azure 2018, 1.8 benzin 122 koní e-CVT 4x2
Odpovědět

Zpět na „Corolla“