potřebuji poradit

vše ohledně modelové řady Corolla
Odpovědět
eldann
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: stř 23.01.2019, 17:03

potřebuji poradit

Příspěvek od eldann »

zdravim ....před čtyřmi měsici jsem si koupil novou toyotu corollu a když jsem měl najeto cca 4500km, tak při přibrzdovanim mi šel hodně nepřijemny zvuk jako nějake drhnuti(podotykam že to drhnuti trva cely den...ne jen rano)...po prvnim přijezdu do toyoty mi řekli že tam bude kaminek a že vyčištěni brzd si budu muset sam zaplatit...souhlasil jsem ..vyčistili brzdy, pry tam byl kaminek a zaplatil jsem 600kč s tim že problem je odstraněn...jenom že při cestě na zpatek byl ten sami problem...u dalši navštevi mi řekli že to neni možne a že ten zvuk je normalni, tak jsme vyzkoušeli jinou corollu ktera už ma najeto kolem 50tisic km a tam ten problem nebyl..na to
mi řekli že dostanu nove brzdy...nove brzdy jsem dostal a problem zvuku drhnuti trva dale..tak jsem tam zejel znova s tim co to je...a pry mam měsic s stim jezdit dal a pokud problem potrva tak tam mam přijet....problem trva dal a chystam se na novou navštěvu....prosim vi někdo co by to mohlo byt nebo ma někdo ten sami problem????...děkuji Lada
Corolla2014
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1807
Registrován: úte 27.05.2014, 11:02

Re: potřebuji poradit

Příspěvek od Corolla2014 »

cc
Odpovědět

Zpět na „Corolla“