okamžitá spotřeba

nová modelová řada - nástupce Corolly
Odpovědět
verbir
Člen Týmu
Příspěvky: 17
Registrován: sob 22.09.2018, 11:43

okamžitá spotřeba

Příspěvek od verbir »

ahoj všem, na mojí nové aurisce nevidím okamžitou spotřebu v číslech, ukazuje se mi tam pouze graf a ten je víc než nepřesný a nečitelný, neví někdo co s tím ?
Uživatelský avatar
Xfield
Věčnej rejpal
Příspěvky: 611
Registrován: pon 16.08.2010, 09:05

Re: okamžitá spotřeba

Příspěvek od Xfield »

Stačí použít "Hledat" a našel bys to tu :wink:

tak stručně:
...zapnuté zapalování (ale ne za jízdy)....přelistuješ zobrazení pomocí ovladače na volantu do "nastavení"....a tam máš možnost přizpůsobit si zobrazení dle svého uvážení .... včetně výměny grafu za číselný údaj.
_________________________________
RAV4 HSD AWD ;r.v.´18
ex - Auris 1,6 Valvematic ;r.v.´16
ex - Avensis 2,0 D-4D ;r.v.´07
Aspon
Člen Týmu
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 30.11.2017, 07:43

Re: okamžitá spotřeba

Příspěvek od Aspon »

V nastavení informací o jízdě jde přepnout na číselný údaj. Všechno je jasné popsané v manuálu auta.
Toyota Avensis TS 2017 Active Trend, 1.8 Valvematic
ex Toyota Auris TS 2016 Active Trend, 1.2 Turbo
Obrázek
Uživatelský avatar
octavius
Řidič
Příspěvky: 214
Registrován: stř 28.03.2018, 07:01

Re: okamžitá spotřeba

Příspěvek od octavius »

Na aurise 2014 to asi nepojde prepnut ze? :blush:
Toyota Auris White Shark 1.6 Active Trend+ (2014)
Pelly
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: pon 04.04.2016, 14:23

Re: okamžitá spotřeba

Příspěvek od Pelly »

To octavius:
já mám auris TS r.v. 2015 a přepínat to jde.
Uživatelský avatar
octavius
Řidič
Příspěvky: 214
Registrován: stř 28.03.2018, 07:01

Re: okamžitá spotřeba

Příspěvek od octavius »

To mi je jasne ze na 2015 to pojde lebo ten ma inak rieseny ten stredovy panel ale na 2014 aurise ma ten graf dost stve :(
Toyota Auris White Shark 1.6 Active Trend+ (2014)
Uživatelský avatar
henry1805
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: sob 09.06.2018, 19:16
Bydliště: Brno

Re: okamžitá spotřeba

Příspěvek od henry1805 »

Ahoj, Ja mam spis dotaz na opacnou stranu. Na hlavnim stredovem panelu se mi zobrazuje "Nejlepsi prumerna spotreba" nechapu vyznam tomuto cislu... proste mne je dobre vedet celkovou prumernou sportebu paliva. Je mozne ji zobrazit na stredovem panelu?

Nasel jsem jen nejake nastaveni, kde mi ukaze prumer az po ukonceni jizdy po vypnuti motoru na panelu ridice. Jen tohle je prosim mozne???

Dekuji vam vsem za info.
H.
Uživatelský avatar
karlos76
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: stř 25.11.2009, 12:53
Bydliště: Praha

Re: okamžitá spotřeba

Příspěvek od karlos76 »

Bavime-li se o stredovem panelu jako o velkem displeji u prostred palubky,tak tady lze jen sloupcove zaznanenat prumerku za posledni jizdu a ulozit. Nevim, jestli to nekdo pouziva, mne to prijde k nicemu. Na prostrednim displeji pred ridicem lze zobrazit prumerna spotreba za jizdu, od posledniho tankovani a dlouhodoby prumer. Ja mam nastavenou prum za jizdu a od posledniho tankovani. Kdyz bych chtel na "kliknuti" videt dlouhodobou, musim do menu a "vymenit" ji za jinou prumernou spotrebu. Mam 2015 FL executive. Strasne bych si pral upgrade nebo do to umet nejak zasahnout, jak v toy vymysleli mi nevyhovuje. Vcetne signalizace dojezdu. Po natankovani vzdy dojezd 906km. Ca do pulky nadrze dojezd klesa s ujetymi km, ale pak zacne dojezd rychle padat a kdyz je dojezd ca 200km realne dojedu 100km a je dojezd nula. Ono tam jeste ca 5 litru v nadrzi je, ale nemam odvahu jezdit dlouho na nulu. Takze skutecny dojezd na nulu je ca 700km v lete s 600km v zime. Nevim, proc pocitsc nepraceje aspon s dlouhodobou spotrebou. Ted v zime mam ca 5.8l a to by nikdy nemohl napsat dojezd 906km. Stve mne to, stacil by naprosto primitivni zasah do programu... Nelze to nejak???
Prius + 2013
Auris HSD 2015
Ex. Avensis 2.2 D-CAT 2007, Corolla 1,3 1995
Odpovědět

Zpět na „Auris“