DAB+ v Priusu

vše ohledně modelové řady Prius
Odpovědět
Vlastík
Navigátor
Příspěvky: 91
Registrován: pát 25.03.2016, 21:52
Bydliště: Opatovice nad Labem

DAB+ v Priusu

Příspěvek od Vlastík »

Máte někdo zkušenosti s doděláním DAB tuneru do Priusu?
Chystám se jej příští týden montovat. Dnes i jej objednám a příští týden nechám instalovat v Trutnově v Autostyl.Hoši docela ochotní.Viděl jsem dodělávky na UK konfeře a super.
Toyota Prius III 1.8L (HV special) 2012 CVT
Uživatelský avatar
bluepeter
Člen Týmu
Příspěvky: 53
Registrován: sob 02.09.2017, 17:59
Bydliště: Michalovce

Re: DAB+ v Priusu

Příspěvek od bluepeter »

A nemá Prius 3 štandardne DAB tuner ? Až nato dnes mrknem ale som si na 90% istý že si na rádiu prepínam AM , FM , DAB .
Opravte ma niekto ak kecám.
Vlastík
Navigátor
Příspěvky: 91
Registrován: pát 25.03.2016, 21:52
Bydliště: Opatovice nad Labem

Re: DAB+ v Priusu

Příspěvek od Vlastík »

jasně máš,ale používáš Touch Pro,já mám Touch and Go+
Toyota Prius III 1.8L (HV special) 2012 CVT
Karrel
Navigátor
Příspěvky: 75
Registrován: pát 01.01.2016, 22:03

Re: DAB+ v Priusu

Příspěvek od Karrel »

Mám v Prius+ a hraje lépe než FM
manasek
Věčnej rejpal
Příspěvky: 502
Registrován: čtv 02.10.2008, 21:08

Re: DAB+ v Priusu

Příspěvek od manasek »

jen poprosim,pač neznam ,co to je a k čemu to slouzí?? :( dekuji..ten DAB..
Vlastík
Navigátor
Příspěvky: 91
Registrován: pát 25.03.2016, 21:52
Bydliště: Opatovice nad Labem

Re: DAB+ v Priusu

Příspěvek od Vlastík »

DAB je pozemní digitální rádio.V současnosti slyšitelné asi na 40% území.Od listopadu by mělo být více pokryto.
Toyota Prius III 1.8L (HV special) 2012 CVT
manasek
Věčnej rejpal
Příspěvky: 502
Registrován: čtv 02.10.2008, 21:08

Re: DAB+ v Priusu

Příspěvek od manasek »

aha dekuji.. :D :?:
Vlastík
Navigátor
Příspěvky: 91
Registrován: pát 25.03.2016, 21:52
Bydliště: Opatovice nad Labem

Re: DAB+ v Priusu

Příspěvek od Vlastík »

Tak jsem si pořídil do priuse DAB tuner origo Toyota.Montovali v Autostyl Trutnov.Chodí to krásně,stanice se naladí ihned jak u nás na Pardubicku,tak i v Praze,ale má to jednu chybu.Neleze žádný zvuk z repráků.Docela zásadní chyba.Auto mi předali s tím,že budou žádat tech.podporu o pomoc.Dneska jsem tam byl znovu,vše nafotili a poslali na podporu.Jsem zvědavý co s tím provedou.Technik říkal,že pokud to nebude chodit,tak mi to zase vymontují a vrátí peníze,ale já mu řekl,že chci, aby to fungovalo a ne aby mi vraceli peníze.Když to chodí jako dodělávka jiným v evropě,tak nevím,proč by to nemělo chodit mě.Zdá se mi,že z tuneru neleze do zesilovače audio výstup 2V RMS.JIné vysvětlení nemám.
Toyota Prius III 1.8L (HV special) 2012 CVT
Mirec79
Člen Týmu
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 25.05.2017, 16:03

Re: DAB+ v Priusu

Příspěvek od Mirec79 »

Vlastík píše:Tak jsem si pořídil do priuse DAB tuner origo Toyota.Montovali v Autostyl Trutnov.Chodí to krásně,stanice se naladí ihned jak u nás na Pardubicku,tak i v Praze,ale má to jednu chybu.Neleze žádný zvuk z repráků.Docela zásadní chyba.Auto mi předali s tím,že budou žádat tech.podporu o pomoc.Dneska jsem tam byl znovu,vše nafotili a poslali na podporu.Jsem zvědavý co s tím provedou.Technik říkal,že pokud to nebude chodit,tak mi to zase vymontují a vrátí peníze,ale já mu řekl,že chci, aby to fungovalo a ne aby mi vraceli peníze.Když to chodí jako dodělávka jiným v evropě,tak nevím,proč by to nemělo chodit mě.Zdá se mi,že z tuneru neleze do zesilovače audio výstup 2V RMS.JIné vysvětlení nemám.

Ako si dopadol s DAB, podarilo sa to v servise rozchodit? Co stala ta sranda?
DAB je fajn, ale je pomalsi ako FM. Je sice bez sumenia, ale pri slabom signale moze vypadnut.
Dakujem za odpoved.
Vlastík
Navigátor
Příspěvky: 91
Registrován: pát 25.03.2016, 21:52
Bydliště: Opatovice nad Labem

Re: DAB+ v Priusu

Příspěvek od Vlastík »

dopadl jsem špatně.Origo DAB u nás nefunguje,protože neumí DAB+,ale jen DAB.A na dotaz mi v Toyotě odpověděli,že updgrade dělat nemají v plánu.Takže jedině neorigo přes USB a to dělat nebudu. Nový Prius DAB+ umí,ale dodělávka možná není.
Toyota Prius III 1.8L (HV special) 2012 CVT
Odpovědět

Zpět na „Prius“