google touch and go

vše ohledně modelové řady Prius
Odpovědět
Vlastík
Navigátor
Příspěvky: 91
Registrován: pát 25.03.2016, 21:52
Bydliště: Opatovice nad Labem

google touch and go

Příspěvek od Vlastík »

Zdravím,chodí vám vyhledávání přes aplikaci google a tomtom na touch and go? Tento měsíc jsem dělal aktualizaci map a chodilo to krásně i před tím to chodilo,ale ted o víkendu jsem potřeboval najít trasu a píše mi to,že provider není k dispozici.Psal jsem na TME,ale nic zatím neodepsali.
Toyota Prius III 1.8L (HV special) 2012 CVT
Vlastík
Navigátor
Příspěvky: 91
Registrován: pát 25.03.2016, 21:52
Bydliště: Opatovice nad Labem

Re: google touch and go

Příspěvek od Vlastík »

Velký bratr již opět funguje.Z Toyoty mi napsali,že nás bylo po Evropě víc,který nechtěl velký bratr sloužit.
Toyota Prius III 1.8L (HV special) 2012 CVT
Vlastík
Navigátor
Příspěvky: 91
Registrován: pát 25.03.2016, 21:52
Bydliště: Opatovice nad Labem

Re: google touch and go

Příspěvek od Vlastík »

Podělím se s vámi o jednu zkušenost k nezaplacení. 23.8.2018 mi končila platnost apky Google search. Chtěl jsem jí obnovit,ale co se nestalo. Na českých stránkách Toyoty mi po přihlášení nic nebylo nabídnuto.Pouze mapy a apka sklenice vody. Dotázal jsem se tedy na Toyotu do Stodůlek co se stalo,že apka není k dispozici.Nejdříve mi bylo sděleno,že se kupuje v Toolboxu, to je samozřejmě nesmysl,kupuje se přímo ze stránek,potom že mám zajet do servisu,kde mi pomůžou.Tam se divili,že co s tím jako mají dělat,že to online apka.Tak jsem se vytočil,napsal znovu na Toyotu a bylo mi odpovězeno,že to řeší kompetentní lidé.Uběhl již týden a bez odpovědi.Ale po návštěvě servisu v minulém týdnu mě napdla jedna spásná myšlenka. Zaregistrovat Priuse na Toyota.de. A ejhle,apka Google i jiné okamžitě k dispozici ke koupi.Zajímavé...od teď budu i nákup map řešit pouze v DE.Zajedno jsou tam levnější a mají více apek a možnosti po Touch i Touch2.A hlavně...funguje jim to.
Z Toyoty CZ se zatím nikdo neozval,ale po přihlášení na CZ Toyotu vidím i svůj nákup v DE.Nějak nechápu,že propojení Toyot je v cajku,ale podpora je jiná.
Toyota Prius III 1.8L (HV special) 2012 CVT
Odpovědět

Zpět na „Prius“