Hybrid Rav4 a tahání karavanu

vše ohledně modelové řady Rav 4
Odpovědět
Jahnel
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: stř 25.04.2018, 16:30

Hybrid Rav4 a tahání karavanu

Příspěvek od Jahnel »

Dobrý den, tahá někdo z vás za Rav4 Hybrid karavan? Jak se to chová? Není problém při rozjezdu? Dík za odpověď

Co kdybys napřed trochu popřemýšlel nad názvem tématu? Možná by to prospělo.
Fuzo
Navigátor
Příspěvky: 146
Registrován: pát 18.01.2013, 10:39
Bydliště: Praha-západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Hybrid Rav4 a tahání karavanu

Příspěvek od Fuzo »

hmm ono hybrid může něco tahat? Co je napsáno v techničáku o přívěsu? Prozatím se tady na foru psalo, že koule je max na držák na kola. Nemyslím to nijak zle, ale fakt mě to zajímá. Jestli se plet, opravte mě. Dík
Jahnel
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: stř 25.04.2018, 16:30

Re: Hybrid Rav4 a tahání karavanu

Příspěvek od Jahnel »

1650kg
Uživatelský avatar
kadel
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1359
Registrován: stř 08.10.2008, 20:38

Re: Hybrid Rav4 a tahání karavanu

Příspěvek od kadel »

Čtyřkolka něco kolem těch 1650 kg, předokolka 750 kg. CHR a Prius 725 kg.

Myslim, ze msp taha neco kolem tuny
RAV4 HSD FWD
Jahnel
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: stř 25.04.2018, 16:30

Re: Hybrid Rav4 a tahání karavanu

Příspěvek od Jahnel »

No ano, brožuru si taky přečtu, spíš mi jde o praxi, zkušenosti, jestli to číslo udávané Toyotou je pravdivé, abych nevyměnil disel za hybrid a ke karavanu nemusel dokoupit koňa, děkuji za info
Uživatelský avatar
kadel
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1359
Registrován: stř 08.10.2008, 20:38

Re: Hybrid Rav4 a tahání karavanu

Příspěvek od kadel »

Jahnel píše:No ano, brožuru si taky přečtu, spíš mi jde o praxi, zkušenosti, jestli to číslo udávané Toyotou je pravdivé, abych nevyměnil disel za hybrid a ke karavanu nemusel dokoupit koňa, děkuji za info
Vzdyt rikam, kontaktuj msp, ten taha vozejk

Jen, co jsem v rychlosti nasel:
msp píše:Ahoj kluci, tak nová zkušenost. Poprvé zapřažen vlek a překvapení se nekonalo. Tedy, žádná kontrola, že je vlek připojen a tedy ani žádný management. To znamená, po zařazení zpátečky hlásí čidla, že je překážka a nabídka ať je vypnu(vypne se celé auto, ne jen zadní :-( ), bohužel však, při dalším startu zůstávají stále vypnuté, je tedy nutné myslet na opětovné manuální zapnutí. Po připojení vleku se z auta stává opak toho tichého, co na něm tak obdivuji, do vozu proniká hluk takovým způsobem, že mám pocit jako by byly otevřeny páté dveře...
Tažné mám originál Toyota vertikální.
RAV4 HSD FWD
Odpovědět

Zpět na „Rav 4“