FM transmiter , výměna manžety řadící páky

Tlachání o všem - bez zaměření!
Odpovědět
Markét
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: pát 27.10.2017, 20:49

FM transmiter , výměna manžety řadící páky

Příspěvek od Markét »

Zdravím :-)
prosím o radu či zkušnost technicky nadanějších jedinců... Je možné upravit originální CD přehrávač ve starší Toyotě tak , aby měl usb výstup a uměl přehrávat muziku z flashky? Zaslechla jsem také cosi o transmiteru, které přehrává muziku prostřednictvím volné FM frekvence. Funguje to někomu ?
A dotaz č. 2 : sledovala jsem na videu výměnu manžety řadící páky, která vypadá jednoduše... jde mi o to, jestli se nemůže nějak poškodit takový ten rámeček , který manžetu ukotvuje. Umím si odpovědět , že samozřejmě může... :-) jen by mě zajímalo , kdo s tímto máte zkušenosti...

Díky za reakce.
Uživatelský avatar
zvady2
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1593
Registrován: úte 22.05.2012, 10:35

Re: FM transmiter , výměna manžety řadící páky

Příspěvek od zvady2 »

Mám FM. Transmiter s názvem xiaomi roidmi 2 (pozri YouTube) ale to prehráva z mobilu přes Bluetooth
Markét
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: pát 27.10.2017, 20:49

Re: FM transmiter , výměna manžety řadící páky

Příspěvek od Markét »

Díky, kouknu.
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Re: FM transmiter , výměna manžety řadící páky

Příspěvek od petrbk »

A je originální rádio nutností? Dneska ty nejlevnější rádia co mají usb nestojí ani 15 kil.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: FM transmiter , výměna manžety řadící páky

Příspěvek od micron »

Fm transmitter je nekvalitní šajze... už jen v tom že to jede na FM... Nemá to smysl... teda má jen pro ty, co opravdu "špatně slyšej" a je jim to jedno... Fm transmitter je minulost, kvalita je opravdu strašná... oproti bluetooth přenosu. Až tragická.
Ideální řešení je když to autoradio má line out jack... pak stačí prcnout bluetooth... když nemá, tak autoradio vyhodit a koupit jiný za pár kaček. Buď s integrovaným bluetooth, nebo jackem kam jde bt připojit.
Tenhle používám v celice přes AUX in. ale spíš i jako sluchátkovej BT zesilovač... hraje fakt pěkně.
https://www.ebay.com/itm/BTI-010-Compac ... 2311740229
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Markét
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: pát 27.10.2017, 20:49

Re: FM transmiter , výměna manžety řadící páky

Příspěvek od Markét »

Díky za odpovědi :-) něco z toho zkusím...
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“