něco mi tam svítí...

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Sokolík
Člen Týmu
Příspěvky: 22
Registrován: úte 31.08.2004, 20:40
Bydliště: Byšice

něco mi tam svítí...

Příspěvek od Sokolík »

Ahoj všem v novém roce. Abychom se nenudily tak mám zase nějakou tu blbou vychytávku která mi nedá spát :(
Mám Celicu rok 1990 2.0 a na palubní desce mám přelepený černou izolačkou levý a pravý roh přístr. desky tam kde jsou ty "trouhelníčky".
V pravo mi to neva ale vlevo mi pod tou izolačkou někdy prosvitne oranžový světýlko. Je to hned pod tím symbolem "motoru" který se rozsvítí při nastartování. Tímto vás prosím kdo to máte OK pošeptejte mi co je tam za kontrolku. Popřípadě zda je také nějaká kotrolka v tom pravém rohu. Snad to pochopíte :lol:
DÍK
saus
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: úte 20.07.2004, 22:29
Bydliště: Černčín

Příspěvek od saus »

Je to kontrolka stavu oleje v motoru. Není to nic hroznýho, dokonce i když bude svítit tak se zatím nic neděje. Hlavně se nesmí rožnout ta červená na druhý straně :D . Prostě tě autíčko tímto upozorňuje že by jsi taky mohl skontrolovat olej a popřípadě ho dolít nebo rovnou vyměnit. Olej raděj kontroluj když je motor studenej jinak se u tohodle auta prd dozvíš. Jaká je kontrolka na pravo ti z hlavy neřeknu, ale podívám se a pak dám vědět.
Celica 4WD turbo 5.gen
Uživatelský avatar
Hafan
Navigátor
Příspěvky: 145
Registrován: stř 28.07.2004, 10:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hafan »

jj, vlevo je kontrolka oleje, hned vedle je ABS, ktery me trvale sviti :))

V pravym rohu?? ted z hlavy nevim ale co rucni brzda?
Sokolík
Člen Týmu
Příspěvky: 22
Registrován: úte 31.08.2004, 20:40
Bydliště: Byšice

Příspěvek od Sokolík »

Díky za informaci. Ten olej mě taky napadl jelikož mi to žere asi jako benzín :? Tak aspoň zase vím něco více.
Dík
Odpovědět

Zpět na „Celica“