3SGE - posilovac rizeni / power steering

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

3SGE - posilovac rizeni / power steering

Příspěvek od MichalS »

Pro odkumentaci neco k posilovači 3sge:

Čerpadlo:
Obrázek

Na čerpadle je zespodu regulační ventyl pro přepouštění vzduchu volnoběhu. Po pootočení volantem a záběru posilovače stoupne v kapalině tlak, ten pootevře ventil a přepustí trochu vzduchu z prostoru před klapkou za klapku. Výsledkem je mírně ochuzená směs se zvýšením otáček o cca 100ot. podle typu kol, terénu apod...

Pokud vyděláváte motor a potřebujete někudy vypustit řízení, doporučuju tudy. Možná to torchu pocákáte ale hlavně ten ventyl vymontujte a někam schovejte. X lidem i mne se podařilo po nevhodném posunování motoru po podlaze ventil rozbít a podařilo se to i několika zde z fóra, čímž se stávají tyto venyly mírně :) nedostatkové...
Po 5ti letech jsem obnovil web s Celicama - schemata, linky, navody, fotodokumentace - http://www.t18.wz.cz
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: 3SGE - posilovac rizeni / power steering

Příspěvek od Idaho »

Ony nejsou nedostatkové, Toyota jich má mraky, bohužel cena je trosku..ehm.. přehnaná :D
Uživatelský avatar
Stan
Carina crusader
Příspěvky: 1163
Registrován: ned 21.09.2008, 12:28
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: 3SGE - posilovac rizeni / power steering

Příspěvek od Stan »

Kluci musím se pochválit. Včera jsem se asi 3 hodiny drbal s výměnou servo čerpadla. Stav předtím - absolutně neposilovalo. Za hodně studena v zimě, nebo při otáčkách nad 1800 to ještě trošku tlakovalo, ale okolo 1000 otáček vůbec nešlo na asfaltu točit volantem. "nový" čerpadlo jsem dostal od MichalSe. Proběhla očista a rozborka. originál přetěsňovací sada na tohle čerpadlo obsahuje gufero pod řemenici a 3 gumový okroužky. Cena téhle sady cca 1900,-
Zkoušel jsem to sehnat v obchodě s guferama a ložiskama. Bez úspěchu. Pomohl strejda gůůgl. Gufero pod řemenici jsem koupil tady za 85kč
https://pegasdily.cz/front/product/defa ... order_item
Gumový okroužky jsem sehnal v obchodě s těsněníma, ale měly průměr 55mm a tloušťku 2mm. Originál má tloušťku jen 1,8mm. Neoriginál tam nejde narvat. Takže do vnitřku těla čerpadla šly zpátky původní a jen na krycí dekl (na straně čerpadla vzdálené od řemenice) jsem dal okroužek průměr jen 50mm (správně by měl být 55mm) a tloušťka 2mm. Ten se tam vešel narvat.
Postup rozborky čeradla klidně dodám, nic složitýho to není. Mnohem větší drbačka je s výměnou čerpadla přímo na autě.
Hlavní je, že to funguje. Už zas můžu parkovat jako normální člověk!!
Celica 5G gti 11/89 2.0 115kw 3S-GE (věčný ladění)
Carina E 92 liftback 2,0 16v 98kW 3S-FE (daily car)
EX Carina E 93 liftback 1,6 16V 85kW 4A-FE (5x vymazleno/5x rozbito/na díly)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: 3SGE - posilovac rizeni / power steering

Příspěvek od micron »

Stan> ani sem to nečet celý.... aleeee pochopil sem že se to hodí.... Díky za všechny... :wink: Hustej laborant... :biggrin: Díky za info :bigups:
Mě napadla taková hláška> "Nikdy nevíš co tě čeká---- ale TOYOTA je připravená..." AKA47 You never know what´s going on, but TOYOTA is READY 2 roll---- :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“