vyklápěcí světla

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
Laser Beam
Řidič
Příspěvky: 200
Registrován: čtv 26.02.2009, 14:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

vyklápěcí světla

Příspěvek od Laser Beam »

Chci poprosit o elektrické schéma k vyklápěcím světlům na 182.Motorek je funkční,zapojení je v pořádku,ale nefunguje.Elektrikář mi řekl ,ať dodám schéma,že si s tím poradí.Já osobně jsem elektro negramot :shock: .Nevyjíždí jedno světlo .Předem děkuji :) .
Obrázek
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Re: vyklápěcí světla

Příspěvek od Pavo.B. »

už se mi to stalo u dvou světel - vždy u řidiče, nejlepší je vyměnit, schéma v počítači nemám jen doma vytištěné, ale nic zvláštního tam není, jen plíšky a dojezdy pod tím plastem - který taky občas nejde odšroubovat, věčně jsou taky zrezlé včetně konektorů, někdy stačí jen dole hnout šroubem a ono se to srovná když je blbě dojezd
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Re: vyklápěcí světla

Příspěvek od Pavo.B. »

Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Laser Beam
Řidič
Příspěvky: 200
Registrován: čtv 26.02.2009, 14:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: vyklápěcí světla

Příspěvek od Laser Beam »

Také mám ten problém na levé straně,jak říkáš,konektor už dříve 2krát měnil a vždy to pomohlo.Ted mu nejde štáva do prostředního žlutýho na konektoru.A díky.
Obrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: vyklápěcí světla

Příspěvek od micron »

Tvuj ektrikář je pičus... sorry že to žeknu na rovinu... je to prostě píčus... prosim... a asi to nebude jen on koho rád sponzoruješ za prdlačky...
jinak řečeno je to idiot kokot hovado imbecil atp... najdi si autoelektrikáře co má víc než IQ tykve... a přestaň ho obveselovat penězma... blázne....
Jaký kurva schéma... co to je za čuráka????? Na jednu stranu jsi idiot... ale na druhou stranu už mě sere to jak si to necháváš líbit... (asi vědi že jsi idiot) jaký kurva schéma????
nechce schéma přistání ISS na marsu????
Amatéři zasraný.... burani amatéři socky... to si myslim. A vim. Najdi si jinej než idiotskej servis... děkuju... Tohle mě dokáže vytočit... ta LLLLLLLLLLLBLBOSTLLLLLLLLLLLLL
Ale možná defacto ty ty lidi přitahuješ... tak si to s nima užij... :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: Ale i když ti budou tvrdit že tě maj radši než já... tak realita je taková že já tě mam radši než oni... ale vyber si... :mrgreen: proč to dělám? jen tak... nepotřebuju peníze... ""jsou podstatnější blbosti""... to bych si moh patentovat :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Laser Beam
Řidič
Příspěvky: 200
Registrován: čtv 26.02.2009, 14:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: vyklápěcí světla

Příspěvek od Laser Beam »

Já ho neplatím za řečičky,platit budu až to bude hotový a když to nezvládne tak ho vyměním :) Jinak když vidím předek tvýho auta,jak je to divně popasovaný,za to jsi platil? 8) Nevím proč se tady furt do mě sereš,jestli ovšem jde pouze o nějaké škádlení :D ,tak tě musím upozornit,že na rozdíl od tebe jsem heterosexual :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: vyklápěcí světla

Příspěvek od micron »

vyřeš si sám sebe a svý čelo... na celi... a že pozdravuju tvuj team automechaniků... na fakturu.. podle mě to nedaj... no blboun přitahuje blbouny... takže si budete v servisu rozumět :-)

Každopádně jestli chceš rejt do mýho čela... resp. do mý celicy... tak má celý čelo nový, kompletos... napasovaný je to perfektně, nevim kde si viděl nějakej problém... ale jo dostala od dřívějších majitelů kapky... musel se najít někdo kdo ten bordel uklidil. Vyčistil. Ty si vyčisti v servisu... :biggrin: akorát tě vojebávaj... ale ani se nedivim... asi si tě prokoukli... pan 120.000 :biggrin:
Ty už vědi... moooc dobře.
Ale nepřizná to že jezdí k hovadům... proto ho hovada maj rádi... je to takovej kruh... ty věříš hovadu a hovado tobě o kom si myslí že si hovado... :biggrin: když přijedeš do servisu: řeknou si už je tady zase to hovado... Ale ty když tam jedeš si řekneš tak sem zase u těch hovad... ale věřim jim - jsem hovado :-) :biggrin:
On takovej naleštěnej servis vždycky neni jen to pozlátko... ve většině případů se jedná o vojeb... kdežto někdo kdo ti opravdu dokáže že něco umí může bejt tak trochu v jiným prostředí... ale rozdíl je v tom že ani jeden jak klient tak servis si o druhým nemyslej že je to hovado... tak třeba to pochopíš... jde o to si to uvědomit: "MAJ MĚ ZA HOVADO"? Tam kde jsi zcela jistě... možná chlapci propadli na základce...ta elektrika je ale vyšší škola... tak bacha aby to třeba neblaflo...
jsou to amatéři... ale zkasírujou tě solidně :-)

A vůbec co se sereš do mý celicy? je snad na prodej? ne neni a NIKDY nebude... takže tu vynech... ale sprint bych si s tebou dal... aby bylo jasno. :biggrin: buznit mojí celi... to je drzoň... dala by ti za vyučenou... i když takovej charakter nemá... někoho zničit... ale tak dala by si tě jako malinu... :biggrin: ACIS je nadrženej jako hovado :-) S nikim nezávodim, nemam potřebu... ani na srazech ale proto že si její velebnost urazil... dal bych si tě... udělal bych vyjímku... speciálně jen pro tebe 706 tě chce... :biggrin: směje se a chce tě... ve zpětným zrcátku.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: vyklápěcí světla

Příspěvek od micron »

elektrikář mi řek---- :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
jaký kurva schéma? kokoti

když přivezeš celicu slušnýmu autoelektrikáři... navíc dokonalýmu automechanikovi... toho by nikdy nenapadlo se tě zeptat na nějaký zasraný schéma---- tim pádem bys byl zase hovado :-)
kdybys mu řek že ten původní po tobě chtěl schéma :-) to je jak cesta k pokladu...... tajný schéma>..... :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: samý hovado :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
no ještě že to nevidí muj automechanik ten by se smíchy nenaobědval :-) :biggrin: :biggrin: mother fucker looooosers!!!!

aleee už uplyula celkem doba na to zprovoznit lampičky... pořád nic? jeeee je to bude stát penízků :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: na účet...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Laser Beam
Řidič
Příspěvky: 200
Registrován: čtv 26.02.2009, 14:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: vyklápěcí světla

Příspěvek od Laser Beam »

Je vidět,že psychiatr nepomohl a Karel už se k tobě nevrátil :biggrin: Tak nevím kdo je větší hovado,ty který nakupuješ tlumiče,výfuk apod. na vrakovišti,nebo ten kdo ti to montuje? :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Re: vyklápěcí světla

Příspěvek od Pavo.B. »

Je to spatny, kdyz nekdo nebere leky :roll: nekde jsem kdyztak narazil na prodej leveho a vypadalo slusne
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Laser Beam
Řidič
Příspěvky: 200
Registrován: čtv 26.02.2009, 14:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: vyklápěcí světla

Příspěvek od Laser Beam »

Pavo díky,ale světlo je OK,včera mi volal,že si z toho schématu vytiskl co potřeboval a mám se dostavit v pondělí.
Obrázek
Uživatelský avatar
Laser Beam
Řidič
Příspěvky: 200
Registrován: čtv 26.02.2009, 14:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: vyklápěcí světla

Příspěvek od Laser Beam »

Pavo jěště jednou Díky za schema.Díky tomu jsme věděli,že ovládací modul je v palubce.Od modulu jsme postupovali směrem dopředu .Přerušený to bylo někde v podběhu :cry: takže nový drátek,konektory a je to hotovo :lol: .
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“