Brněnské srazy u hřbitova =)

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Brněnské srazy u hřbitova =)

Příspěvek od Artie »

Milí srazáci =)
už několikrát jsem navrhovala změnu ze čtvrtečních setkání na setkání pondělní...páč ty čtvrteční setkání se bohužel moc nehodí...

Tááákže..je tu někdo kdo by s tím měl nějaký velký problém? Kdyžtak písněte, pokud by se vám pondělí nehodilo a navrhněte jiný den - resp. Út nebo St, ale to pondělí by bylo nejepčí ;) Ty čtvrtky jsou vážně blbý =(
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
Uživatelský avatar
fannda
Řidič
Příspěvky: 214
Registrován: pon 28.08.2006, 20:23
Bydliště: Brno,Zaječí
Kontaktovat uživatele:

Re: Brněnské srazy u hřbitova =)

Příspěvek od fannda »

Artie píše:Milí srazáci =)
už několikrát jsem navrhovala změnu ze čtvrtečních setkání na setkání pondělní...páč ty čtvrteční setkání se bohužel moc nehodí...

Tááákže..je tu někdo kdo by s tím měl nějaký velký problém? Kdyžtak písněte, pokud by se vám pondělí nehodilo a navrhněte jiný den - resp. Út nebo St, ale to pondělí by bylo nejepčí ;) Ty čtvrtky jsou vážně blbý =(
No já můžu jen jeden den,takže jsem jen pro po,út,st,čt,pá,so,ne
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Brněnské srazy u hřbitova =)

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Artie píše:Milí srazáci =)
už několikrát jsem navrhovala změnu ze čtvrtečních setkání na setkání pondělní...páč ty čtvrteční setkání se bohužel moc nehodí...

Tááákže..je tu někdo kdo by s tím měl nějaký velký problém? Kdyžtak písněte, pokud by se vám pondělí nehodilo a navrhněte jiný den - resp. Út nebo St, ale to pondělí by bylo nejepčí ;) Ty čtvrtky jsou vážně blbý =(
Tak mě osobně se teda pondělí vůbec nelíbí, je to hned po víkendu (kdy už jsme pár akcí udělali) takže aby se konaly případně dvě akce hned po sobě, no nevím nevím.
Navíc ve čtvrtek ke hřbitovu jezdí aji jiný auta, tak se můžeš kouknout jak si kdo upravil auto a tak.
Ale záleží na většině co se schválí a vymyslí :wink:
Uživatelský avatar
dlik
Řidič
Příspěvky: 287
Registrován: čtv 11.05.2006, 09:00

Příspěvek od dlik »

ne a ne a ne!!!! nic proti artie,ale prostě si myslím , že po víkendu je dobré si odpočinout a ve čtvrtek (tudíž před víkendem) se pomalu rozjet....to znamená --> jsem pro tuningové čtvrtky u hřbitova.....
a myslím, že ten laguna co stála vedle nás stála za zhlédnutí... takže pro tyto dorbnosti bch to také nechal na čtvrtek.....(i kdyý zítra se nezpčastním protože bud někde u zlína patrně....
Naše současná Toyota rodinka...
Toyota MR2 Spider 2002 (barva černá)
Toyota Starlet 1992 (barva šedá)
Toyota Starlet 1992 (barva vínová)
Toyota Corolla Verso 2008 (barva černá)


www.kabriolety.com?cc=680
Uživatelský avatar
TheEagle
Navigátor
Příspěvky: 143
Registrován: stř 08.02.2006, 22:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Brněnské srazy u hřbitova =)

Příspěvek od TheEagle »

petiss2.0Gti píše:Tak mě osobně se teda pondělí vůbec nelíbí, je to hned po víkendu (kdy už jsme pár akcí udělali) takže aby se konaly případně dvě akce hned po sobě, no nevím nevím.
Navíc ve čtvrtek ke hřbitovu jezdí aji jiný auta, tak se můžeš kouknout jak si kdo upravil auto a tak.
Ale záleží na většině co se schválí a vymyslí :wink:
Nevím jak tobě, ale mě ty hovádka, které tam litají a nikdy nevíš jestli ti nesejmou auto, chybět nebudou :wink: Jinak pokud jde o mě, tak mě čtvrtek taky moc nesedí (kdo má potom vstávat), ale to je celkem jasné, ne? :) A pokud jde o akce o vikendu, tak nikdo neřekl, že se to může navzájem nahrazovat. Myslím to tak, že nebudou dvě akce hned po sobě, ale že buď bude jedna nebo druhá... a případně mi příjde jako dobrý nápad i dojet za váma třeba v to pondělí, nemusí to být nutně na hřbitově. Toť můj názor Obrázek
Moje holky:
Celica - na odvod peněz
Rav4 - na práci
Corolla - na zábavu
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artie »

No a co úterý, středa... ?! Lanaříte nad pondělkem, ale o tom zbytku se ani nezmíníte :?

ad petiss> a ty ses tam na něco díval? Na něco jinýho než na přijevší (je to doufám takhle ten blbej přechodník) Toyotky?!

ad dlik> By mě zajímalo kolik z těch aut má opravdu _tuning_ a ne jen sbírku klokanů...

No, takhle...když se to nám ani Hakymu nehodí, tak už mi 3 lidi v naší "malé" skupince přijde jako dost lidí, ale tak...já nadhodila návrh, pokud se neujme, tak se neujme...
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
Uživatelský avatar
scruupp
Řidič
Příspěvky: 150
Registrován: pát 28.07.2006, 22:54
Bydliště: Dolní Kounice - kousek od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od scruupp »

no já bych to taky nechal na čtvrtek, to je takovej rozumnej den.Ono se říká čtvrtek je malej pátek a proč se scházet po víkendu když se můžem sejít před víkendem :D
A navíc už jsou ty čtvrtky zažitý 8)
TOYOTA CELICA 4g 2.0 GTi + BMW 325i Touring (2.5->170k + špéra->radost z jízdy dveřma napřed)
Uživatelský avatar
scruupp
Řidič
Příspěvky: 150
Registrován: pát 28.07.2006, 22:54
Bydliště: Dolní Kounice - kousek od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od scruupp »

jo a co říkáte na to sejít se zítra u hřbitova (15.2.) tak kolem pul osme
(dřív to asi stíhat nebudu)
TOYOTA CELICA 4g 2.0 GTi + BMW 325i Touring (2.5->170k + špéra->radost z jízdy dveřma napřed)
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artie »

scruupp píše:no já bych to taky nechal na čtvrtek, to je takovej rozumnej den.Ono se říká čtvrtek je malej pátek a proč se scházet po víkendu když se můžem sejít před víkendem :D
A navíc už jsou ty čtvrtky zažitý 8)
protože třeba by ve St byla větší účast?!


Nebo když jste všici (kromě fanndy ;) ) tak děsně proti změně, tak co jeden týden třeba v Út/St a další týden ve Čt a střídat to...?!
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
Uživatelský avatar
fannda
Řidič
Příspěvky: 214
Registrován: pon 28.08.2006, 20:23
Bydliště: Brno,Zaječí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fannda »

Ale proti čtvrtku taky nejsem.Ti co tam blbnou mě vůbec nevadí.já vždy parkuju uprostřed :shock:
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artie »

Taj ale nejde o parking... jde prostě o to, že Haky tu ve Čt být nemůže, já mám školu do 8 a než bychom se k vám dostali, tak rovnou můžem jet dom =/

no, ale tak dyž se to pánům nelíbí, tak se zřejmě nedá nic dělat... Obrázek tak se třeba někdy uvidíme o víkendu...
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
Uživatelský avatar
Haky
Manager Týmu
Příspěvky: 431
Registrován: sob 08.04.2006, 20:06
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Haky »

Rad si s vama taky nekdy zase pokecam, takze kdyz to udelate pondeli, utery nebo ve stredu vecer, tak jsem jistej 8)

Artie: Dekuju za tema :D
Toyota Auris 1.6 rok 2013 ...... http://www.sportovnivozy.cz
Toyota Celica 7gen 1.8 VVTi rok 2000 (měl jsem 2006 až 2013)
Uživatelský avatar
Haky
Manager Týmu
Příspěvky: 431
Registrován: sob 08.04.2006, 20:06
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Haky »

jo a myslim ze Francouz nebo Beaver by taky v tuhle dobu prijeli :bigups:
Toyota Auris 1.6 rok 2013 ...... http://www.sportovnivozy.cz
Toyota Celica 7gen 1.8 VVTi rok 2000 (měl jsem 2006 až 2013)
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artie »

Haky píše:Artie: Dekuju za tema :D
Pro Tebe všechno :rockedover: =DD
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
Uživatelský avatar
dlik
Řidič
Příspěvky: 287
Registrován: čtv 11.05.2006, 09:00

Příspěvek od dlik »

Artie píše:No a co úterý, středa... ?! Lanaříte nad pondělkem, ale o tom zbytku se ani nezmíníte :?

ad petiss> a ty ses tam na něco díval? Na něco jinýho než na přijevší (je to doufám takhle ten blbej přechodník) Toyotky?!

ad dlik> By mě zajímalo kolik z těch aut má opravdu _tuning_ a ne jen sbírku klokanů...

No, takhle...když se to nám ani Hakymu nehodí, tak už mi 3 lidi v naší "malé" skupince přijde jako dost lidí, ale tak...já nadhodila návrh, pokud se neujme, tak se neujme...
mluvil jsem jen o té laguně....ta mě přišla fakt zajímavá (ta muzika) ...otuzené favority vůbec nepočítám a zbytek jsem neprocházel..... co se mě týče, tak jsem na tom každý týden s časem jinak! je fakt, že úterky ani pátky nemůžu nikdy! pondělky většinou nejsem v brně a co se týče středy a čtvrtka, tak tam je to různé......
ale prostě nechápu proč Artie nenapíšeš, že např.: v úterý 30.2.2007 ve 25 hodin 85 minut je sraz tam a tam a kdo tam bude tak tam bude.....na tyhle malé srázky stejně nikdy nedorazí všichni.....
Naše současná Toyota rodinka...
Toyota MR2 Spider 2002 (barva černá)
Toyota Starlet 1992 (barva šedá)
Toyota Starlet 1992 (barva vínová)
Toyota Corolla Verso 2008 (barva černá)


www.kabriolety.com?cc=680
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“