1 divná celica 5 díly

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

1 divná celica 5 díly

Příspěvek od micron »

1 divná celica... kdysi byl projekt na renovaci... K.O. fatal špatný místo, celý špatně--- bejvalej majitel chce 10.000 za odvoz, celi kousek od štěrbohol... je to deprsivní záležitost... původně se měl motor opravit ale,,,,, zůstal jen shrot jedná se o divnou verzi s kastlí GT4 ale pohonem předku a motorem K.O z camry (US/CAN verison), vymlácený všechny okna... total vrak co zbylo je na fotkách + loketní opěrka modrá špinavá jako nová... shrot pojede asi do štěrbohol na vrakoviště... tak kdyby někdo chtěl něco z toho psycha ať dá vědět---
humanoidi vymlátili všechny okna, zasvinili interier.... tohle je total wreck... jak po válce... total

co nabídle? wreck----
zajímavý límcový elekrony...
+ má turbo kapotu žraločí, v good stavu, lištu mezi pozičkama perfecto, vyklápěčky perfecto, live sound 10" FUJI front/rear blue color tapecírung, origo autoradio Toyota s CD/kaz a zesíkem pod sedačkou a jak novej centální panel kolem radia..., šoupátko na drinky, popelník... nezničenej vandalama..... špinavý modrý lehce sedačky GTI plný střepů po vandalech a hnusu, ale neprošoupaný! na bocích, kdyby si s tim hrál čistič... bodou jak nový...... a konec...
díly by měly bekjt k mání za nějakej čas na tel: 602333278, vrakoviště štěrboholy... kdyby si chtěl někdo vrak odtáhnout ihned..... neni problém stačí soukr. zpr. za 10.000,- pryč s tim (je to auto kámoše kterej si kdysi něco usmyslel a celý se to posralo... protože se na to vysral...
Celý je to jedna velká depka...... zdemolovaná celi US (kastle GT4) motor 3SFE nefunkční... mrtvej RIP
Po cestě z toho psycha řikám, hele... nabídni to tady toyotě na štěrboholech wreck... já tu udělám reklamku kdyby někdo něco chtěl co má smysl... a uzavřem tuhle trapnou historii, nic za to nechci... pohřbi jí... jooo když bylo módní mít auto z US... tahle stupidní komedie zemřela už dávno.... :biggrin: 3SFE aka 3SGE..... No AKA 3SGE FUCKS 3SFE shit motors.... definitive!!!!!K-O- kurva hlavně ať zmizí---- je to ostuda celý společnosti---- zničit kamenama okna proč????? smutnej případ :tellme: proč to zlo? proč? protože jsme blbý a vylízaný...blbečci
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
hezký je jak svítí to logo toyota... tose málokdy vidí... classic!!!!! 89-91 only!!!!
still shine! WTF______what a FUCK!
psychooooo mlhovky.... tohle je unikát! tohle sem v životě neviděl... přesná instalace, zajímvůstka... na mrtvolce možná jen specialitka jen pro US market... zvláštnost.... zajímavost---- coool vlatně to neexistuje... ale tohle je omyl... :-)
Obrázek
Obrázek
a ted zhasnem... a pááápááááá Rest in Peace.... sorry baby.....
paradox je že v úplně zdemolovaným autě zůstalo netknutý autoradio toyota neskutečný :biggrin: máš storry bejby...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 divná celica 5 díly

Příspěvek od micron »

nemáš co vic nabidout..... it is time to DIE!!!! RIP
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Znebra
Navigátor
Příspěvky: 94
Registrován: stř 17.07.2013, 09:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 divná celica 5 díly

Příspěvek od Znebra »

lišta mezi světlama by se mi hodila 8)
Toyota Celica 1.6 STi (AT180)
Uživatelský avatar
Beaver
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2731
Registrován: úte 29.06.2004, 09:23
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 divná celica 5 díly

Příspěvek od Beaver »

Heh, jestli se to rádio a CD dá zachránit, tak bych do něj možná šel :D Chtěl bych origo CD přehrávač do Supry, když tam dám nějakou moderní blikací hrůzu, tak to prostě nebude "ono".
Toyota Supra 2.5 twin turbo
Lexus IS200
Lexus RX400h
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"
http://www.supraklub.cz
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7648
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: 1 divná celica 5 díly

Příspěvek od biscuit »

a ty to chces do ty supry jako dekoraci? prosim te, neblazni :-) jestli se ten bordel dostal dovnitr, tak ti asi nemusim rikat, co se stalo - hlava, capstan vsechno na sracky a oko u cd taky :-) nemluvim o kontaktech a potenciometrech.

kdybys chtel, mam tu jednomodulovej oldskool blaupunkt s kazetou a oranzovou svitivou bezpecnostni kartou, jak ze skatulky. mazda cz to davala v dobe prodeje do aut v cr. je proste jak novej... nechal jsem si ho jen z nostalgie, ze bych ho tam treba nekdy dal zpatky, ale toho asi bohda nebude (tim chci rict, ze prave asi boh neda a me samotnymu se taky asi nebude chtit :-D ). akorat cd to ma jen vstup. je to jen tape/radio/amp.
_______________
micron: tys tady sice napsal tisic slov, ale na koho se obratit v pripade zajmu o neco, jsem z toho nejak nevycet. kdo tim autem disponuje (jinymi slovy, komu patri)? ty jsi prostrednik, nebo jen pozorovatel?
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Beaver
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2731
Registrován: úte 29.06.2004, 09:23
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 divná celica 5 díly

Příspěvek od Beaver »

No právě kazeťák mám origo. Vleze se tam 2DIN (teď je tam 1DIN a přihrádka) a chtěl bych právě něco dobového a s CD. Tu a tam se objevují na e-bay vhodné kousky, bohužel cena pošty je zpravidla vyšší než cena rádia :D

Např. http://www.ebay.com/itm/Toyota-Camry-Ra ... 1d&vxp=mtr
Toyota Supra 2.5 twin turbo
Lexus IS200
Lexus RX400h
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"
http://www.supraklub.cz
kamen
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: úte 09.04.2013, 18:21
Bydliště: Hodonín

Re: 1 divná celica 5 díly

Příspěvek od kamen »

bobre to radio co jsi posilal s cd changerem mam doma taky.. nebo hodne podobne...myslim ze mi ale nechtelo cist ceda... treba to je ale nejaka malickost... mohl bych ti ho klidne nechat za nejakou symbolickou cenu :)
celica 7g 1.8VVTL-i
Uživatelský avatar
Beaver
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2731
Registrován: úte 29.06.2004, 09:23
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 divná celica 5 díly

Příspěvek od Beaver »

Záleží co si představuješ pod pojmem symbolická cena :mrgreen: Ale asi bych mohl mít zájem pokud to jde opravit :D

Samozřejmě jde to řešit i 1DIN, např. http://www.ebay.com/itm/Toyota-OEM-CD-P ... 19eb45f1e4. Ten changer není nutnost, ale rád bych právě aby to nějak fungovalo...
Toyota Supra 2.5 twin turbo
Lexus IS200
Lexus RX400h
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"
http://www.supraklub.cz
Uživatelský avatar
Stan
Carina crusader
Příspěvky: 1163
Registrován: ned 21.09.2008, 12:28
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 divná celica 5 díly

Příspěvek od Stan »

Pěknej kousek auta. Toho rádia bych se nebál. Přece jen je tam záklopka na kazetě i na CD mechanice. Jestli do toho nikdo nešpáral a nezkoušel to rozjet, tak bych to normálně vyndal, očistil z venku, pak to zezadu odkrytoval, zjistil, jestli je tam bordel, případně vyfoukal a je to. Hlavy očistíš úplně vpohodě lihem. Poťáky můžou být vyschlý i kdyby to bylo v absolutní čistotě. To je vždycky hop/trop. Kdyby bylo nejhůř, tak šikovnej elektronik opraví za pár stovek. Za tu stylovku to podle mě stojí.
Celica 5G gti 11/89 2.0 115kw 3S-GE (věčný ladění)
Carina E 92 liftback 2,0 16v 98kW 3S-FE (daily car)
EX Carina E 93 liftback 1,6 16V 85kW 4A-FE (5x vymazleno/5x rozbito/na díly)
kamen
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: úte 09.04.2013, 18:21
Bydliště: Hodonín

Re: 1 divná celica 5 díly

Příspěvek od kamen »

sem z hodonina.. pokud mas okolo cestu muzem se domluvit jinak aspon zaplatit benal co k tobe projedu nebo postovne :)
celica 7g 1.8VVTL-i
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7648
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: 1 divná celica 5 díly

Příspěvek od biscuit »

Stan píše:Pěknej kousek auta. Toho rádia bych se nebál. Přece jen je tam záklopka na kazetě i na CD mechanice. Jestli do toho nikdo nešpáral a nezkoušel to rozjet, tak bych to normálně vyndal, očistil z venku, pak to zezadu odkrytoval, zjistil, jestli je tam bordel, případně vyfoukal a je to. Hlavy očistíš úplně vpohodě lihem. Poťáky můžou být vyschlý i kdyby to bylo v absolutní čistotě. To je vždycky hop/trop. Kdyby bylo nejhůř, tak šikovnej elektronik opraví za pár stovek. Za tu stylovku to podle mě stojí.
az doted jsem si myslel, ze jsem sikovnej elektronik :-D ale vesim to na hrebik :biggrin: :bigups:
tim nechci rict, ze treba nemas pravdu a radio muze bejt cajk. jen ja uz bych se na to proste v***** predem ;-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Beaver
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2731
Registrován: úte 29.06.2004, 09:23
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 divná celica 5 díly

Příspěvek od Beaver »

kamen píše:sem z hodonina.. pokud mas okolo cestu muzem se domluvit jinak aspon zaplatit benal co k tobe projedu nebo postovne :)
Do Hodonína bohužel nejezdím a pokud to správě chápu, tak ty do Brna taky ne :D V nejhorším to vyhraje Česká Pošta. Když tak pošli zprávu a doladíme detaily :wink: Do popelnice to v nejhorším jde vyhodit vždycky :lol: Akorát doufám, že na tom je rozluštitelné zapojení, nemám totiž tušení, jestli to bude přímo pasovat na konektor. No uvidíme...
Toyota Supra 2.5 twin turbo
Lexus IS200
Lexus RX400h
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"
http://www.supraklub.cz
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 divná celica 5 díly

Příspěvek od uruem »

Ta kapota je fakt lákavá škoda, že jsem sehnal zrovna tu hnusnou druhou verzi a v červené barvě.
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7648
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: 1 divná celica 5 díly

Příspěvek od biscuit »

mozna te ty hnusny zbavim. kdy je mozny se u tebe pres den stavit? :-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: 1 divná celica 5 díly

Příspěvek od micron »

Celá tahle RIP celi je případ pro dr. chocholouška :biggrin: sám sem měl depku pár dnů... a majitel by si vytrhal vlasy, kdyby nějaký měl :-) holt špatnej servis, totál posranej motor 5SFE 2.2 a nechal jí stát pozor v hlídaným areálu :-) hlídač ale hlídá asi tak, že tam je závora a on ti neotevře... musíš 5x zatroubit aby se probudil :-) no pár věcí co ty mameluci nezničili z prdele dlažebníma kostkama tam zůstalo... bylo vidět že se jen debílci bavili, "roztřískáme všechny okna, to bude prdel :oha: bez komentáře...
Na jednu stranu mam jakoby rád vraky... mam krásnou vrakoidní supru-celicu od tohodle šílence :
http://www.ebay.de/sch/modebau/m.html?i ... 7675.l2562
to je fakt hezký, umění.... má to něco do sebe, ale dobře brát si... ok, ale ničit pro pobavení vylízaných mozků... no nemam slov...

Jde o o to, že majitel už jí nechce ani vidět... byl fakt vyřízenej, když sem se tam kolem toho vraku motal... "pojď už pryč, pryč furt opakoval...."je to psycho" jo z toho vraku jde strach... nechce prodávat díly, chce se zbavit celýho vraku, je z toho úplně vypsychlej... vlek a odtáhnout kamkoliv... zná z dřívějška, týpka z vrakoviště toyota ze štěrbohol, sice to napadlo mě, protože byl úplně mimo... :-) hele prostě mu to nabídni, on to pěkně roztřídí a já to pomůžu prodat, zdarma.... jen tak... shroty fakt nekupuju... jediný možný řešení...
cena dílů co na autě je je vyšší než 10T to určitě... teď sem mu volal, nezved foun... tak až zvedne se ho zeptám jestli chce dát svý numero sem... spíš asi ale ne... chce se zbavit celýho shrotu... ne dílů. Nezajímá ho to...

Ty mlhovky mě teda dostaly... sice žlutý china co mam jsou hezčí, ale tohle je taky zajímavý... vypadá to jako originál, ale jen pro US/CAN market... to mi uniklo :-) celkem originalitka

Znebra> lištu mezi pozičkama mam pod postelí... z mý celi... neni špatná, sice neni nová, ale je ve fain stavu... sranda je že vždycky při bouračkách praskaj, u mě jí přežila bez poškození, což mě pobavilo kdysi a vůbec sem to nepochopil... a proto neni v koši ale pod postelí... je v pohodě :-) kouzelná :biggrin: nárazník v hajzlu, vyklápěčka, kapota... ale lišta zůstala komplet :-) neabsorbovala kdysi energii... resp. jí absorbovala jen tak, že se uvolnil šroubek... a zapružila :biggrin:
Naposledy upravil(a) micron dne pon 14.04.2014, 20:50, celkem upraveno 13 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“