prahy 7.g

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
haitaur
Člen Týmu
Příspěvky: 42
Registrován: ned 14.08.2005, 17:49
Bydliště: Pardubický kraj
Kontaktovat uživatele:

prahy 7.g

Příspěvek od haitaur »

čau, chtěl bych se zeptat kdo máte zkušenosti s nákupem tuning. prahů na celicu 7.g
jedny jsem měl ale byla to katastrofa nic nesedělo. Tak bych rád věděl značku nebo cokoliv co by se dalo koupit a hlavně to sedělo. Na netu toho je dost jen na tom nechci bejt jak u těch prvních. Jestli někdo máte tu zkušenost dejte mi vědět. Předem díky
Toyota Celica 1.8 16v VVT-I 7.g
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Re: prahy 7.g

Příspěvek od destabilizator »

Originalni dily sedi (Veilside, VIS, Molly), ale jsou samozrejme drahy, repliky nesedi, jak moc nesedi, to je otazka kus od kusu.
Ray z UK klubu dela super repliky (zkousi je na svy 7g), ale prahy nedela co vim (mam od nej budku na kapotu).
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Uživatelský avatar
Danas
Člen Týmu
Příspěvky: 17
Registrován: ned 18.02.2007, 16:53
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: prahy 7.g

Příspěvek od Danas »

Dokážu ti sehnat repliku veilside. Sám je mam a přesnost je takřka perfektní. Ne jako ty smejdy co jsou tady od extreme dimensions. Otázka je: kolik si maximálně ochoten investovat. Repliku TRD ti seženu taky, kvalitou to samé, možná jeste lepší -ted jsem mel v rukách trd zadní lip - kvalita perfektní.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“