Stretnutie Previa-kov

vše ohledně modelové řady Previa
Odpovědět
Previa Martin
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: sob 08.03.2014, 22:44

Stretnutie Previa-kov

Příspěvek od Previa Martin »

Nazdar Previa-nti,

videl som predošlú históriu možného stretnutia Previakov, neudialo sa však asi nič. Ja ako zanietenec Toyoty by som si rad vymenil skúsenosti a poznatky, pripadne rady a nahradne diely s ostatnými užívatelmi Previe, kto z Vás by mal záujem sa stretnut na "zraze PREVIA-kov"???
Uživatelský avatar
Martas99
Člen Týmu
Příspěvky: 50
Registrován: pon 08.08.2011, 20:33
Bydliště: praha

Re: Stretnutie Previa-kov

Příspěvek od Martas99 »

cau,tak sraz by byl určitě dobrej nápad. Největší problem bude se dohodnout kdy a kde, protože jsme rozstrkaný po celý republice a jet někam př. 200km jen tak někdo nebude chtít. Dobrý by bylo to pojmout jako malou dovolenou :D :D , jet třeba někam na celý výkend.
110 R 72 alias 130RS
TOYOTA PREVIA 97
BMW 116i 09
bylo- camry 2.0 TD, 110LS,120GLS,peugeot 309,mitsubishi lancer,skoda felicia,MB124 CE, hyundai accent,hyundai elantra,honda hr-v
frostie
Věčnej rejpal
Příspěvky: 894
Registrován: stř 07.04.2010, 22:05
Bydliště: Český Těšín

Re: Stretnutie Previa-kov

Příspěvek od frostie »

jo to je dobrý nápad. v Polsku tohle funguje jako víkendovka. jezdí někam do kempu do chatek. 8) to bych se možná taky přidal...
EX: 2x Toy Corolla polocombi 1,4 2000, Toy Previa 2,4 2001, Toy Carina 1,6 1992 a též 2,0 1994
Jezdím s: Toy Camry 1998 2,2 96kW automat.
Hledám Prius II, jen dobře udržovaný, ročník 2006-2010.
Uživatelský avatar
mirdam
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: pát 04.04.2014, 16:56
Bydliště: Brno-venkov

Re: Stretnutie Previa-kov

Příspěvek od mirdam »

Zdravím všechny Previáky. Dovolte, abych se krátce představil. Jmenuji se Mirek, je mě 50 let a během čtyř let jsem majitelem již druhé Previe I. S tou první se pomalu loučím, neboť předchozí majitelé ji dali co proto ( nebo spíš nic). Toto auto mě učarovalo a proto, když ta první se rozhodla odejít ( konkrétně motor), neváhal jsem a hledal opět, jak jinak- Previi. Povedlo se mě téměř nemožné a to sehnat stejný rok výroby i barvu, ale namísto ujetých 390000km u první tak poctivých 191000 km i se servisní knížkou. Jelikož jsem do té první nemálo investoval a nabyl tak spoustu zkušenosti, rád bych se s členy tohoto klubu o tyto zkušenosti podělil a stejně tak i o spoustu náhradních dílů, které mě zůstaly z té první, kterou teď pomalu rozebírám.
Rád bych se zúčastnil nějakého srazu Previáků, protože je to škoda, že tak krásné auta nejsou moc vidět pohromadě a získávání zkušenosti a některých náhradních dílů není také zrovna jednoduché, což jsem již absolvoval.
Já bydlím kousek od Brna a rád přijedu kamkoliv, jestli mě to čas dovolí. Tímto krátkým příspěvkem se loučím se všemi Previáky a těším se na brzké shledání.
V případě zájmu o náhradní díly na rok 1993- 1996 neváhejte volat na 603218674
Odpovědět

Zpět na „Previa“