Moje skladacka Celicy-> nekonečný příběh

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět

Myslite ze to pojede??

jasne
65
82%
ani za nic
1
1%
kdyz to zaprahnu za stado volu
8
10%
pojede na korbe auta do srotu
5
6%
 
Celkem hlasů: 79

Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Moje skladacka Celicy-> nekonečný příběh

Příspěvek od Pavo.B. »

Tak takhle to aktualne vypada, chybi par detajlu a hodim to dovnitr. V interieru chybi sedacky a plasty v kufru. Doufam ze to pojede :twisted: jinak to schodim z mostu.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) Pavo.B. dne čtv 16.08.2012, 17:59, celkem upraveno 6 x.
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

zcela

Příspěvek od micron »

hypoteticky a teoreticky by to reálně fungovat pravděpodobně mělo. :wink:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od garfielld »

tak mě napadá, jestli si ten motor trochu upravoval když už si ho měl venku? :) páč z vlastní zkušenosti vim že je to líná potvora :)
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
BRunner
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1036
Registrován: čtv 01.07.2004, 12:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BRunner »

2 greddy: pasovat na tenhle motor GE hlavu je zbytečná práce. GE má jiné písty a celkově masivnější blok, jinou elektriku atd.
Navíc ono 4A-GE v Celice neni zas taková výhra. Celica je na něj docela těžká. Motor tahá až někde od 3500 otáček, takže na běžné ježdění to chce opravdu jemnou práci s plynem, nebo pořád točit.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

heh mi ty fotky připomínaj to Supra-puzzle co mám na dvoře, a v garáži a v dílně a v baráku :D
Uživatelský avatar
Marťas
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: čtv 14.09.2006, 11:50

Příspěvek od Marťas »

No na fotkách to vypadá, že to opravdu pojede jen s těma volama, ale ve skutečnosti, kdyby to někdo viděl na vlastní oči.. :shock: ....bude jezdit skoro jako kdyby vyjela z výroby.. teda aspoň co jsem viděl tak to není vůbec špatný.. Jen tak dál :D někdy zajdu :D
Celica 1,6STi
Obrázek
Uživatelský avatar
BRunner
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1036
Registrován: čtv 01.07.2004, 12:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BRunner »

greddy píše:ja jenom rikam ze 4age motor mi prijde lepsi nez afe nic vic...
Souhlasím, je to lepší motor, ale ne na normální ježdění v docela těžké Celice. Pokud ho podržíš mezi 4 500 - 7000 otáčkami, je to bomba. Ale zkus takhle jezdit pořád. 4A-FE nemá zas o tolik menší výkon ale má krouťák posazený výrazně níž, už do 2 000 otáček, takže nemusíš tolik podřazovat a hnát motor do vysokých otáček. Těžko se to na "papíře" vysvětluje, mám 4g Celicu se 4A-GE a opravdu vím o čem mluvím.
greddy
Věčnej rejpal
Příspěvky: 847
Registrován: pon 24.10.2005, 20:40

Příspěvek od greddy »

BRunner píše:
greddy píše:ja jenom rikam ze 4age motor mi prijde lepsi nez afe nic vic...
Souhlasím, je to lepší motor, ale ne na normální ježdění v docela těžké Celice. Pokud ho podržíš mezi 4 500 - 7000 otáčkami, je to bomba. Ale zkus takhle jezdit pořád. 4A-FE nemá zas o tolik menší výkon ale má krouťák posazený výrazně níž, už do 2 000 otáček, takže nemusíš tolik podřazovat a hnát motor do vysokých otáček. Těžko se to na "papíře" vysvětluje, mám 4g Celicu se 4A-GE a opravdu vím o čem mluvím.
ja mam 3S-GE ve 182ce a taky vim o cem mluvim..mam kroutak s vykonem okolo 4000-7500...kdyz jezdim v kolonach nebo za naky dedulou do kopce tak proste musim vytacet dvojiku s trojikou to nevyjedu i kdyz je to dvoulitr taky to musim vytacet abych byl pohotovej takze mi to cizi neni :)
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od garfielld »

no vidíte decka, a moje udejchaná 4AFE jede po měste kopec ne kopec i na 4ku:) BTW na motoru i takovymhle se dá dost udělat(vačka, snížit halvu, vyleštit sání, setrvák... atd)
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
greddy
Věčnej rejpal
Příspěvky: 847
Registrován: pon 24.10.2005, 20:40

Příspěvek od greddy »

garfielld píše:no vidíte decka, a moje udejchaná 4AFE jede po měste kopec ne kopec i na 4ku:) BTW na motoru i takovymhle se dá dost udělat(vačka, snížit halvu, vyleštit sání, setrvák... atd)
muzes nam rici k cemu ti je snizeni hlavy? :D nevim odkud tenhle mylnej mytus vznika, jestli chces poslat vsechny ventily do haje tak prosim jen do toho ;)
a ty ostatni upravy jsou k nicemu vyjma setrvaku ale zase zalezi jakej...
vylestenim sani u tohohle motoru dostanes mizivy procenta proste se nevyplati na tom neco delat
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Upravy na motoru jsem zadny nedelal, tenhle motor neni delanej na upravy a pro normalni jezdeni staci. Hlavne chci aby to jelo a tu dobu co to budu mit se na tom uz nemuselo nic delat ( krome prav. vymen). Chci mit auto v zanovnim stavu a hlavne chci jezdit ve svym :wink: ale necham to az na jaro- dam si to k narozeninam. Zatim budu maximalne testovat na parkovisti.
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
greddy
Věčnej rejpal
Příspěvky: 847
Registrován: pon 24.10.2005, 20:40

Příspěvek od greddy »

Pavo.B. píše:Upravy na motoru jsem zadny nedelal, tenhle motor neni delanej na upravy a pro normalni jezdeni staci. Hlavne chci aby to jelo a tu dobu co to budu mit se na tom uz nemuselo nic delat ( krome prav. vymen). Chci mit auto v zanovnim stavu a hlavne chci jezdit ve svym :wink: ale necham to az na jaro- dam si to k narozeninam. Zatim budu maximalne testovat na parkovisti.
delal si kompletni GO? co si vsechno repasoval?
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Nedelal, motor jsem koupil od Odaze tady z klubu, vymenena je spojkova lamela a lozisko, rozvody, olej v prevodovce. Dale jeste se chystam olej, svicky a vsechny filtry. Muj starej motor byl zadrenej na klice a loziska na klice byly taky v hajzlu. Stale ho mam. Jinak doufam ze ten koupenej bude v pohode ale nikdo nevi. Jinak co jsem jeste delal: zprvil jsem diru v podlaze, dale nove prahy, jeste me cekaj brzdy. Repas chladice. Dale nejaky to lakovani, antena. Sedacky mam z dvoulitra a vzperu do motoru.
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Dneska jsem udelal zkousku elektriky, zapojil - porad jsem nemoh najit kam zapojit jeden kabel, nakonec jsem prisel ze vede na plus baterky, spolu s tim hlavnim, pak jsem otocil klickem, no nevideli jste tu radost v mojich ocich kdyz jsem videl rozsviceny kontrolky. :P :P :P
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
BRunner
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1036
Registrován: čtv 01.07.2004, 12:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BRunner »

2 Pavo: Blahopřeju, a převalil jsi aspoň motor? ;-)
Odpovědět

Zpět na „Celica“