Mám velký zájem o MR2 MK2

vše ohledně modelové řady MR2
borgi PV
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: úte 10.10.2006, 20:54

Mám velký zájem o MR2 MK2

Příspěvek od borgi PV »

Mám velký zájem o MR2 MK2 nejlépe s motorem 2.0 Turbo GTE potřeboval bych rady názory vědět vše o chybách i výhodách tohoho auta od vás fanoušků a majitelů.Předem děkuji za rady a názory
Uživatelský avatar
Jakuza
Věčnej rejpal
Příspěvky: 574
Registrován: úte 27.09.2005, 09:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakuza »

myslim ze motor je to dobrej, s turbem se musi umet jezdit, mel bys mit asi taky casty a pravidelny servis.. vice mene jde podle me jen o tu udrzbu auta. s tou turbo verzi, nevim jestli budes mit stesti, ale treba na tipcars sem videl moc peknou MR2 rev.2 uz se 129kw motorem, ale cena 250tis kc
http://www.hifonics.cz/

MR2 (1993) sold
MR2 (1991) sold
VW Bora Variant (2000) sold
Volvo V50 (2005) total crash :-(
Volvo V50 (2006) sold
Lexus IS220d (2007) sold
BMW 325d (2009)
Uživatelský avatar
Elvis
Řidič
Příspěvky: 233
Registrován: stř 14.07.2004, 13:33
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elvis »

borgi - tak ako pise jakuza, turbo mr2 vie byt svina, ak to auto nepoznas tak najma na klzkom povrchu s tebou vycvici ze budes pozerat... inak ten feeling za volantom, oooj :-)
Obrázek
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

to jakuza-se 175 koni je už revize 3, ale ta na tipcars je pjekná...tu sem zrovna chtěl
borgi PV
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: úte 10.10.2006, 20:54

Příspěvek od borgi PV »

Chci tu verzi s motrem 3S-GTE aspoň dvousetdvaceti konovou verzi u nás to stojí s nabídkou za prd už mám pár kousků vyhlídlích v deutschlandu.Chci o vás vědět názory jak se kazí kolik žere dostupnost dílů atd.Jinak myslím že řídit umím docela dobře aspoň to o mě říkají :) Právě pro to že mi nestačí moje dosavadní auto Fiat Coupé chci tuhle toyotu do které jsem se prostě zamiloval
borgi PV
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: úte 10.10.2006, 20:54

Příspěvek od borgi PV »

Myslím si že jsem na tohle auto už dost dospělej a ty doby kdy jsem trápil auto (to bylo ještě uno) jsou pryč návíc jsem docela zručnej automechanik i když ním nejsem vyučen.Myslím si že o toyotku dokážu postarat a dát jí to nejlepší určitě nepatřím k těm TYRANůM aut
Uživatelský avatar
Jakuza
Věčnej rejpal
Příspěvky: 574
Registrován: úte 27.09.2005, 09:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakuza »

co si budem tady nalhavat, kazdej kdo ma nebo mel takovyhle auto tak s tim lital hlava nehlava, je to sportovni auto a od toho je aby jezdilo drobet sviznejs, takze jestli rikas ze na to slapat nebudes, tak tomu moc neverim, kort kdyz rikas aspon tu 220k verzi. :o) nezalezi jak moc rychle jedes, ale jak moc se o to auto pak postaras. :o) kdyz pojedes cihlu s turbem hodinu v kuse, prijedes domu a vypnes motor, tak mas za chvili turbo KO. :o) ale kdyz si mel coupe od fiatu tak pocitam ze si uz s turbem asi jezdil, tak bys mohl vedet kde co a jak. :o)
http://www.hifonics.cz/

MR2 (1993) sold
MR2 (1991) sold
VW Bora Variant (2000) sold
Volvo V50 (2005) total crash :-(
Volvo V50 (2006) sold
Lexus IS220d (2007) sold
BMW 325d (2009)
Uživatelský avatar
BRunner
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1036
Registrován: čtv 01.07.2004, 12:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BRunner »

2 borgi: já jen, k tomu řízení, možná bude pro začátek dobré zapomenout většinu z toho co jsi se naučil s Fiatem a začít polehku znovu, přece jen je to úplně jiný způsob jízdy. MR2 prý umí být pěkně záludná (i na rovině, stačí špatně podřadit). Nemůžu mluvit z vlastní zkušenosti, ale lidi odtud z fóra, kteří MR2 mají, ti o tom určitě něco napíšou ;-)
Ado
Řidič
Příspěvky: 222
Registrován: úte 30.08.2005, 17:38
Bydliště: Tábor

Příspěvek od Ado »

Fiat coupe a MR2 su uplne neporovnatelne auta,takže ako píše BRunner s MR-kou sa možeš učiť jazdiť nanovo
Ex:RAV 4 II (XA2) 2.0 VVTi 4WD,r.v.2004
Lexus RX400h,rv.2008
Uživatelský avatar
Elvis
Řidič
Příspěvky: 233
Registrován: stř 14.07.2004, 13:33
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elvis »

100% suhlas brunner a ado. to ze si MYSLIS ze si dobry vodic este NIC pri tomto aute neznamena. je to uplne ina koncepcia ako nejaky blatovy fiat. ten ma motor v predu a pohon prednych kolies, mr2 ma motor pred/nad zadnou napravou a pohon zadnych kolies. je uplne ine nahanat premotorovanu prednokolku ktora sa iba tvari ako sportove auto a ine je nahanat mr2 turbo, samozrejme teraz nehovorim o rovine ci dialnici. na mr2 mam nabehanych uz zopar ostrych km (zavody atd) a STALE mam pred nou respekt. musis u nej citlivo reagovat na kazdu odozvu od podvozku, lebo ak sa ti raz mr2 rozkruti v rychlosti na ceste, NEZASTAVIS TO... fyzika tu funguje uplne spolahlivo a ten tazky zadok ta moze pekne vycvycit. Nie nadarmo sa hovori ze mr2 (sw20) je jedno z mala aut kde treba SKUTOCNE vediet soferovat. treba si uvedomit ze to , co ti toleroval fiat, ti tu tolerovane nebude...

ale nenechaj sa znechutit :-)))
Obrázek
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv
Uživatelský avatar
adrenix
Navigátor
Příspěvky: 79
Registrován: sob 03.09.2005, 10:12
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od adrenix »

musim dat za pravdu vacsine ludi co tu pisu, zacinal som na starlete a potom na atmosferickej Mr2, myslel som so ze som dobry sofer. Ale moja MR2 turbo ma vyviedla z omylu, zo zaciatku som mal pocit ako brutalny zaciatocnik, to auto so mnou mavalo jedna radost. Je to velmi divoky kon:) Co sa tyka kupy tohoto auta, prajem ti vela stastia, neviem presne ako je to u vas s dovozom starsich aut ale keby si chcel MR2 turbo doviest na slovensko, muselo by to byt uz auto po roku vyroby 1996, to uz boli turbiny 240Hp, je ich strasne malo a su hodne drahe. Ked chces za 400 ti predam moju:):):) ked som si ju doviezol domov nechapal som ako odkrvuje nohy to je fakt dost zaujimavy pocit, sranda je zo zo zaciatku ma na zakrutach dokazalo vyplieskat aj podstatne slabsie auto, jednoducho som sa bal a pud sebazachovy mi nedovolil ist, treba sa to ucit ucit ucit, a zvyknut si na to ze obcas treba ist cez zakrutu driftom:)
Toyota Starlet (sold)
Toyota MR2 (sold)
Toyota MR2 turbo(sold)
Toyota MR2 2,2i
kto nema turbo nema plnohodnotny zivot:)
adrenix@mr2.cz
Dan Mag
Člen Týmu
Příspěvky: 17
Registrován: pon 21.08.2006, 12:52

Příspěvek od Dan Mag »

to borgi PV: Tak to máme stejný zájem.

Co jsem viděl (internet) v Evropě za nabízené MR2 turbo, tak jde vesměs o kousky již výrazně zasažené tuningem. Někdy podařeně, většinou ale ne. Vyjma Velké Britanie mají všechny původ v Spojených státech, v GB zase z Japonska. Mnohdy jde i o velmi utahané kousky, prostě sehnat vůz v originálním stavu a dobré kondici v Evropě je téměř nadlidský úkol. Navíc ve všech případech majitelé požadovali nehorázné ceny.

Zajímají mě docela tvé zkušenosti.

Dospěl jsem více méně k jedinému postupu (vyjma swap 3sgte za 3sge) a to dovoz z USA.
Uživatelský avatar
Elvis
Řidič
Příspěvky: 233
Registrován: stř 14.07.2004, 13:33
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Elvis »

Dan Mag - pozor, USA verzie nie su to co JPN verzie, ide o dost skrtene auta (tak ako skoro kazde co sa tam predava, vid Subaru Impreza WRX ci Nissan 350 Z). skus sa pozriet este v CH, tam su na 100%, ale bud pripraveny zaplatit za nu...
Obrázek
Autá, ľudia, príbehy. Vyberáme tie najlepšie témy, príbehy a živé prenosy z motoršportu. volant.tv
Dan Mag
Člen Týmu
Příspěvky: 17
Registrován: pon 21.08.2006, 12:52

Příspěvek od Dan Mag »

to Elvis: Máš pravdu v US byly MR2 turbo na trhu pouze ve 200k a 220k (od 93,94) verzích. Navíc silnější verze stejně po několika letech skončila, protože neplnila emisní limity. Japonské verze :-) to jiný soudek 200 k atmosféra Beams VVTi a 240k přeplňovaná. To by se mi taky líbilo, ale už méně pravostrané řízení. Auto musí být především legalizovatelné do evropského provozu - to je podmínka číslo 1. Klidně si pro radost vystačím s 200k verzí. :-)

Každopádně díky za typ na Švýcarsko, to mě nenapadlo se nějak výrazněji na něj zaměřit.
borgi PV
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: úte 10.10.2006, 20:54

Příspěvek od borgi PV »

To Elvis: Předem tě upozorňuju že nesnáším lidi co kritizujou fiaty! Ohledně výkonové stránky má co dělat i mr2 aby si s tou předokolkou poradila. Vem si že MR2 turbo má 100 kolem 6 a to má coupé taky tak se prosímtě uklidni coupé je parádní auto a rozhodoju se mezi coupé 20VT nebo MR2 3S-GTE
Odpovědět

Zpět na „MR2“