Topení

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
saus
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: úte 20.07.2004, 22:29
Bydliště: Černčín

Topení

Příspěvek od saus »

Když přepnu topení na odmlžování okna tak sice na okno fouká teplý vzduch ale ze středu panelu v přístrojové desce fouká studený. Má to tak být nebo mám něco s klapkama uvnitř topení? Docela mě to sere, hlavně v zimě když musím odmlžovat okno a fouká na mě studený vzduch. Jak to máte na svém autě?
Celica 4WD turbo 5.gen
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Jo... tohle bude nějaká specialita toyoty... to mám v corolle úplně stejný. Ale v návodu jsem se dočetl, že existují dvě verze tohoto, tu druhou asi vyváží jen na Sibiř.... 8)
Uživatelský avatar
CS
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: pon 30.08.2004, 12:12
Bydliště: Bratislava SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CS »

kamos mal podobny problem na primere
CELICA ST205 GTfour TURBO 4WD
Ex CELICA ST205 GTfour WRC TURBO 4WD
CELICA ST185RC Carlos Sainz TURBO 4WD
HILUX DC
INFINITI FX
...
Uživatelský avatar
Banjo
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: čtv 02.09.2004, 11:14
Bydliště: Frýdek - Místek

Příspěvek od Banjo »

Mně to v Corolle dělá taky. Lehce kolečkem uzavřeš ten prostřední v desce a je hotovo. Navíc když jsem to kdysi zkoušel, tak mi připadalo, že když uzavřeš jeden fukar, ty druhé foukají více. Asi o to množství, které vyfukoval ten co jsem hi závřel. Možná je to blbost, zkuste to.
Ex - Coyota 93 1,3 sedan 4E-FE
Ex - Rudý October 1,9 Tdi 66kW
Jean Reno Megane kombi 2001 1,4
Služební Fabián 3 1,4Tdi 2015
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Příspěvek od Jimmi »

Hle.... Banjo objevil Ameriku... :lol:
Uživatelský avatar
Hafan
Navigátor
Příspěvky: 145
Registrován: stř 28.07.2004, 10:54
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hafan »

Tak jsem se na to podival, a dela mi to taky, jakmile mam ofuk predniho skla tak mi z toho de takovej vlaznej vzduch, jakmile zapnu to topeni do tech ofuku tak je to horkej vzduch.Je to Celica 91
Pool
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: ned 04.07.2004, 23:40
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Topení

Příspěvek od Pool »

saus píše:Když přepnu topení na odmlžování okna tak sice na okno fouká teplý vzduch ale ze středu panelu v přístrojové desce fouká studený. Má to tak být nebo mám něco s klapkama uvnitř topení? Docela mě to sere, hlavně v zimě když musím odmlžovat okno a fouká na mě studený vzduch. Jak to máte na svém autě?
Jo pánové nápodobně, kdepak jen inženýři z Toyoty udělali chybu.. :wink:
<b>Toyota</b> <b>CELICA</b><b> 2.0 GTi TWIN-CAM</b>,<b>115kW@123kW</b>,motor <b>3S-GE</b>.
Komanche

Příspěvek od Komanche »

to nebude jenom Toyota, pred mou Corollkou jsem mel Volvo a bylo to auzgerechnet to samy... ;)
Uživatelský avatar
Ditri
Manager Týmu
Příspěvky: 354
Registrován: čtv 19.08.2004, 02:15
Kontaktovat uživatele:

Ja to mam taky tak ale dle me to neni chyba

Příspěvek od Ditri »

Panove. dovolim si oponovat s tim zdali se jedna o chybu ci nikoliv. Nevim ja vy ale ja osobne dost nesnasim kdyz mi pro delsi jizde fouka do obliceje teply vzduch - jsem kurak (ale myslim ze to nehraje roli) a nedela mi to dobre na dychaci cesty - resp ten suchy ventilatorovy horky vzduch. Takhle to ma logiku - v pripade kdyz od predniho skla fouka horky vzduch - muze clovek zustat nemumifikovan prave tim ze si pripusti normalni studeny (vlhky) vzduch z venku - tim se da dle me optimalne ladit klima. Mam zksuenost s jinymi auty a zde mi dokonce podobna vec chybi. ahojte
> Celica 2.0 GT | 3SGE | Oldschool <> Celica 1.8 GTS | VVTL | Newschool < RAV4 2.Dv.
www.alkohol-tester.cz - Shop s alkohol testery / www.xenony.in - Shop s xenony & bixenony / www.plachty.as - Plachty na auta / www.tuning.as - Webik o autech
Odpovědět

Zpět na „Celica“