Honza Koubek

Tlachání o všem - bez zaměření!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel Liška
Věčnej rejpal
Příspěvky: 683
Registrován: ned 07.10.2007, 19:19
Bydliště: Štítná nad Vláří

Honza Koubek

Příspěvek od Pavel Liška »

Komentáře o toyotách pana Koubka mě vždy tak hnou žlučí,že mám po náladě celý den jak se podívám na nějaký test toyoty od pana.......................,nechci být tady na foru sprostý.S 1.3 yarisem jezdí za 7,5 a s mazdou 2.0 za 6.5.Prosim ten kdo jej s nejakou toyotou vždy předjede,tak už toho nechte.Jinak si neumím přestavit co mu toyota udělala.Napsal jsem mu pokud neumí jezdit bez turba,tak že jej to naučím a s takovou spotřebou,že se bude divit.Stale čekám kdy se mě ozve a furt nic.Ti co mě znají,tak ví,že určitě nejezdím ocorally.
Jakub Krčma
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2070
Registrován: ned 24.09.2006, 15:49

Příspěvek od Jakub Krčma »

To víš, Yaris žere jako prase. Taky je to obrovský a těžký auto s masivnim motorem, kterej je stavěnej hlavně na vysokej výkon, ne na nějaký šetření pro socky. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Má reakce na "Koubkoviny":

http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... sc&start=0
Uživatelský avatar
Pavel Liška
Věčnej rejpal
Příspěvky: 683
Registrován: ned 07.10.2007, 19:19
Bydliště: Štítná nad Vláří

Honza Koubek

Příspěvek od Pavel Liška »

Jakube až dnes jsem si přečetl vaši válku ohledně spotřeby,kterou vyvolal pan Koubek.Určitě záleží kde s hybridem jezdíš,najel jsem jenom cca 30 km
v okolí zlína a jeto velice zajimavé svezení.Nevěřím tomu,že 3,5 spotřebu by jsi dosáhl i na těch našich kopcích.Pokud jedu s hybridem do kopce,tak nemůžu ovlivnit ot.spalovacího motoru a na krátké trase v terénu nahoru dolů bude spotřeba určitě odost věčí.Jsou to,ale jenom blbé řeči pokud to nemůžu doložit tím,že to mám ověřené s konkrétní toyotou.Spotřeby,které mám ověrěné na trase o které píšu jsou.Celica 5.g. 2.0 po úpravách cca 180
ps 8 L. Yaris 2.g. 1.3-6,2 L ,Corolla E9 1.3-6.5 L, Celica TS 7,5 L na benzín a 9 L na plyn, Aygo 4,6.Docela by mě zajímalo za kolik by se se to dalo zajet i s hybridním yardou.Prodejce toyoty ze Zlína k nám na předváděčku určitě nedostanu.
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

Hele Pavle, tam klidne dojedu, ale s Priusem+, abys mel nejakou "namernou na HSD". :-) Ale svezes me pak i rychle, jo? :-)))))
Back in Czech.
Uživatelský avatar
Pavel Liška
Věčnej rejpal
Příspěvky: 683
Registrován: ned 07.10.2007, 19:19
Bydliště: Štítná nad Vláří

Honza Koubek

Příspěvek od Pavel Liška »

Pokud Ti nebude vadit aygo,tak Tě svezu.Mám tu jednu zatáčku do kopce,kde stačí jet o pár km rychleji a netrefit ji přesně tak jsi v protisměru a nebo na střeše,je jich tady hodně,ale do této vidím,že mě tam nic nejede.Obě varianty mám vyzkoušené,ale aygo jde bokem předkem i zadkem stejně.Celilka je rozdělaná,ale už mám domluvené,že se dá do původního stavu a prodá .Jinak lepší svezení než s TST jsem nezažil ani na motorce,píšu o mé oblíbené cestě do práce.
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

:-) nebude... Aygo je mega auto... Kdyz se chci vyradit, tak kradu zene Yarise.. :-))) Sice 1.3, ale 0 - 90 km/h a v podminkach skoro jak popisujes temer nechytatelne auto. .:-)))
Back in Czech.
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“