Zbytečný povzdech

Tlachání o všem - bez zaměření!
Odpovědět
Uživatelský avatar
zmaxxx
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1316
Registrován: ned 04.05.2008, 18:00
Bydliště: Cajzlov
Kontaktovat uživatele:

Zbytečný povzdech

Příspěvek od zmaxxx »

Zdravím

Je hrozně hezké, když se člověk dočte, že Toyota motor company je nejhodnotnější značkou na světě, v jiném článku zase, že její vozy jsou kvalitativně nejlepší, ale nemůžu si pomoct:

Měl jsem možnost jezdit zcela novou Corollou, a vracel jsem jí s rozsvícenou kontrolkou motoru (nějaký čidlo). Najeto 3500km.
Projel jsem si zase GT86 (resp. Subaru BRZ, pravověrní Toyoťáci snad odpustí :) ), které mě nechalo viset v Severních Čechách (=odtah). Pak jsem si sedl do CarinyE, u které vím, že má najeto 240t, motor má špatné komprese, ale furt jezdí. Dokonce ani spotřeba se nešplhá do závratných výšin, když se s ní jezdí rozumně (7-9l/100km).

No, a před několika dny jsem přesedl z melancholie do Corolly 1991. Najeto nikdo neví kolik, orezlé lemy předních blatíků, interiér ale jako nový, sedačky pohodlné, palubka nechrastí, a tahle stařenka jezdí. A jezdí, a jezdit ještě asi i dlouho bude(pokud jí EU nezakáže).

Kam to ten svět spěje? Jak jste spokojeni Vy? Nestálo by za to se vrátit ke kořenům?
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

Jiste ze by stalo.... Predepsat alkohol pred jizdou, protoze by se clovek tolik nebal, nechat jen velko nebo stredne objemove atmosfericke diesly a benziny. zrusit regulace kvuli spotrebe a emisim a nechat jen ty na spolehlivost.... Ale je to prd platny... Takovy auto nikdo neudela... Kazdopadne moje osobni zkusenost jeta, ze toyota prestala delat spolehliva auta v rozmezi let 2000 az 2006. Vse do toho data vyroby a specialne se stitkem JT*** bylo velmi dobre...
Back in Czech.
Uživatelský avatar
zmaxxx
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1316
Registrován: ned 04.05.2008, 18:00
Bydliště: Cajzlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zmaxxx »

aczasa píše:Kazdopadne moje osobni zkusenost jeta, ze toyota prestala delat spolehliva auta v rozmezi let 2000 az 2006. Vse do toho data vyroby a specialne se stitkem JT*** bylo velmi dobre...
Souhlas. Corolla a CarinaE JT** bezproblémové (Carinu bohužel odpravil přítel ségry - došel olej).

CarinaE SB** docela dobrý, ale kvalita zpracování auta je horší a počet poruch je oproti o čtyři roky starší sestře vyšší ( i když v porovnání s ostatními auty pořád těžká pohoda ).

A po 1998-9 přišly ZZ motory,...
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

Ono, prisly i 1AZ a 2AZ nejen ZZ... :-) A ty prvni byly super... Hlavne 1AZ.. :-)
Back in Czech.
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7634
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

to je ale fakt zbytecnej povzdech. celej svet se riti do konzumni prdele, nejen toyota. dokonce kdyby nesla s dobou, vlna by ji smetla - jsem si jistej. a ted to nejlepsi - tohle je volba lidi. volba tech, kteri chteji porad vsechno levnejsi a levnejsi a pritom jeste lepsi nez kdy predtim. povazte sami, neni uz cas zacit strizlivet?

tyhle trendy zacaly masivne bujet na zacatku devadesatych let a porad to nekonci. popravde nevim, jestli je z tyhle zumpy vubec nejaka cesta ven...
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
udo
Manager Týmu
Příspěvky: 399
Registrován: pát 18.11.2011, 17:15
Bydliště: Prágl

Příspěvek od udo »

Ale jistě.. individuální cesty ven existují, masový trend je ale takový. Většina to tak skutečně chce a v jistém smyslu i potřebuje. Stejně jako existují nářadí Makita, Hilti a ne jenom samý Einhell a B&D - ale jenom profíkovi se vyplatí.
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7634
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

fakt je, ze premiovy produkty porad jsou, coz je dobre ;)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
frostie
Věčnej rejpal
Příspěvky: 894
Registrován: stř 07.04.2010, 22:05
Bydliště: Český Těšín

Příspěvek od frostie »

Pracuji v japonské firmě. Proto jsem se taky zařekl, že moje auta budou vždy s VIN JT. Vím zběžně, jakým způsobem probíhá kontrola kvality. V tomhletom jsou japonci na špici, to není třeba moc mazat med kolem huby, to je prostě fakt.

Skutečný příběh, možná jste ho slyšeli:
Americká firma poptala japonskou firmu, dodávka nějakých přesných dílů nevím k čemu. Komunikace probíhala po mailu. Japonci tedy dostali přesné specifikace včetně požadavku na kvalitu. Ta zněla: "max množství vadných výrobků bude 2%". Poněvadž ten japonec neovládal moc angličtinu a ani jeho kolegové, jaksi vynechal slůvko "max" a píše v mailu kolegovi. "Poslouchej Daisuke, amíci chtějí, abychom jim to dodali a k tomu ještě navíc 2% vadných výrobků. Rozumím tomu dobře?" Daisuke na to: "Co bys chtěl, vždyť jsou to amíci, vždycky byli divní."
No a tak se americká firma dočkala dodávky dvou balíků. Jeden velký, kde bylo sto procent funkčních výrobků. Druhý malý a u něj poznámka. "Tak tady máte ta 2% vadných výrobků. Dalo nám to extra práci a proto posíláme i dodatečnou fakturu na vícepráce."
EX: 2x Toy Corolla polocombi 1,4 2000, Toy Previa 2,4 2001, Toy Carina 1,6 1992 a též 2,0 1994
Jezdím s: Toy Camry 1998 2,2 96kW automat.
Hledám Prius II, jen dobře udržovaný, ročník 2006-2010.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Ja bohužel po 2,5letech práce v JPN firme mam uplne opačnou zkušenost a divím jak to ty "jabka" mohli tak daleko dotáhnout..
( netýká se to kontroly kvality ani ničeho podobného ale pracovní morálky a celkového pohledu na vedení firmy, každopádne to je spíš na vyprávění nekde u piva.. )
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Příspěvek od Luke_Luke »

Ano je to na delsi debatu, pracuji ve firme, ktera je sice ceska, ale jeji nosne portfolio tvori japonske produkty a muzu rict, ze Japonci umi byt uzasne kvalitni, ale na druhou stranu jen tam, kde je to zajima, tzn. velke trhy, pokud zjisti, ze na trhu, kde prodaji 500aut jednoho modelu rocne, tak je to nezajima a nehcaji je klidne vyrabet v Turecku nebo jeste hur... 8)
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Celik
Řidič
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 03.05.2012, 17:32
Bydliště: Brno City

Příspěvek od Celik »

Všechny staré auta jsou lepší , než ty nové. Tak to je a tak to bude :D
Obrázek
Toyota Celica AT200 1995
BMW E36 318ti 1997 - Winter warrior
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

Nesouhlasim.... Existuje spousta aut, kde se snazime porovnat neporovnatelne. Napriklad ja bych rekl, ze soucasny Prius nema v historii prilis konkurenceschopny protejsek. Nebo, ze soucasne motory 1ZR-FE jsou mnohem lepsi nez treba 1ZZ-FE atp... Proste je moc snadne rici, ze stara byla a jsou lepsi... Nebyla nebo nejsou... nebo je to spis o tom co sledujes... Treba uz se mi dlouho nestalo, ze bych u desetileteho auta s neskutecnym a v historii nepredstavitelnym najezdem 350k km resil reznuti... ne neresil jsem... Takze je to mnohem horsi nez jen stara = dobra..
Back in Czech.
Uživatelský avatar
zmaxxx
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1316
Registrován: ned 04.05.2008, 18:00
Bydliště: Cajzlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zmaxxx »

Díky za názory a myšlenky.

Čím dál více preferuji starší auta, a to i když se v nich třeba necítím "tak bezpečně", ale pocit, který mi dává elektronikou neutlumená reakce motoru na každé sešlápnutí plynu, a vědomí, že když udělám chybu, žádné ABS, ESP, VCS, CIA ani FBI mě nezachrání...

Přesně chápu Biscuitovu péči o jeho Coupé, protože to vystihuje podstatu textu výše.

BTW: za pár dní v '91 Corolle jsem zaznamenal několik palců nahoru(ne prostředníčků!) a zamávání, v Carině se mi tohle nestalo. Nějaké kouzlo ty starý "plečky" prostě maj'.
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“