Kde nakupujete?

vše ohledně modelové řady Celica
kamen
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: úte 09.04.2013, 18:21
Bydliště: Hodonín

Kde nakupujete?

Příspěvek od kamen »

Zdravim,

pri brouzdani na foru jsem sice nasel obcas nejaky odkaz na eshop ale moc toho nebylo..(a nebo jsem se spatne dival? :D)
kazdopadne jsem se chtel zeptat kde nakupujete?
kde jste byli spokojeni? a kde ne? a proc?:)
neni to zadna anketa ale zajima me to protoze sam mam v planu nakoupit nejake veci a treba by se tu mohl objevit obchod na ktery jsem nenarazil... no a treba to taky pomuze i ostatnim navstevnikum :)
celica 7g 1.8VVTL-i
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7648
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

casto nakupuju v bille, protoze ji mame kousek od baraku... ale nenakupuju tam moc rad, protoze ty pokladni tam, to je velky utrpeni. ale ani v jinejch kramech to neni moc kultura, takze lepsi nenakupovat :wink:
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
kamen
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: úte 09.04.2013, 18:21
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od kamen »

vedel jsem ze se najde nekdo kdo me bude takhle trollit :D
takze radsi kamenne obchody rikas?:D
celica 7g 1.8VVTL-i
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7648
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

protoze mas smysl pro humor, reknu ti, jak postupuju ja. vetsinu veci co potrebuju, si bud sezenu nekde na webu (naposledy zasterky rallyarmor), nebo pres nekoho na foru a nebo pres idaha, kterej mi dela zaroven i servis. takze se v tehle pripadech nemusim starat vlastne vubec o nic - akorat spolu obcas konzultujem kvalitu dilu, kdyz je na vyber z vicero moznosti. ceny ma idaho slusne. navic primo dily i prodava, takze to nemusi bejt jen varianta pro ty, kteri k nemu jezdi na servis...

ale v podstate nejvic zalezi, co konkretne potrebujes. prave proto, zes to nenapsal, jsem trosku sprimoval ;)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Příspěvek od Joey »

Bral jsem teď nějaké díly na http://www.originalniautodily.cz, čísla díly podle toyodiy.com, sleva pro členy TK, kterou domluvil Aczasa funguje. Vstřícné jednání, bez problému.
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Si tak rikam ze to ma spatny nazev cele to tema. " Na jakou Kur*u si dat pozor" zni daleko lepe.


Ja mam treba spatnou zkusenost s Liborem. Jednou me poslal krabic plnu skartovanyho papiru stim ze tam nekde je lozisko kliky. Nic jsem nenasel a nic tam nebylo. Dodnes mi tvrdi ze to tam dal a ze to poslal. Dela mrtvyho brouka a nechce o tom vic mluvit. Penize vratit nechce ...
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
kamen
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: úte 09.04.2013, 18:21
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od kamen »

->biscuit
humor nesmi chybet prece :D
jj idaho se mi ozval do SZ a urcite jeho nabidky vyuziju.. timto mu i dekuju ze se ozval.
momentalne nemam s autem problem takze jsem chtel jen nakoupit veci co se meni preventivne jako treba srouby vacek...dale bych rad vymenil remenice za odlehcene a na Liborovu radu bych rad instaloval budiky na teplotu a tlak oleje..(hadam ze pak podle tlaku poznam jestli se sroub zlomil)
takze pokud mas nejaky lepsi napad nez nakup z shopu co mi vyhodi google mezi prvnima :D sem snim

ale to neznamena ze me zajimaji jen tyto veci a proto jsem se ptal na cokoliv co se tyka auta :)


->Kubrt
jenze to by pak bylo jen o tom kdo je kur*a a me zajima i kdo kur*a neni :D
jo? Libor je takovy unterwassermann?:D ber to tak ze to mohlo dopadnout jeste hur a mohla ta krabice byt treba uplne prazdna :)
celica 7g 1.8VVTL-i
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Kubrte ty toho naděláš. Se mi špatně otevírali vchodové dveře takže jsem ho použil tam. :) a stříhal jsem široké pruhy a ty noviny byly jen týden staré. :) takže jsi nakonec mohl ještě získat nějakou informací. :) si nemusel dostat ani tu krabici! To propříště. :)
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Beru to tak ze jsi me prave napadl ocelovou trubkou o delce 150cm a sirce 4cm. Aby obrana byla adekvatni utoku pouziji na obranu trubku o stejne sirce ale kratsi cca 120c kterou mam po ruce. Protoze jsi se zbytecne rozmachl a tim mi dal dostatek casu na obranu tak aby jsi mi nic nezpusobil uderim te trubkou pres leve koleno tak aby jsi nemohl pokracovat v utoku. Protoze neco vydrzis a stale utocis (rozmachuujes se) beru te pres cunu a komplet spodni celist tristim aby te uz nenapadlo me napadat. Jsi na mem pozemku a protoze se bojim o svou rodinu v sebeobrane i presto ze zvatlas ze jsi mi donesl to lozisko te jebnu jeste pres druhe koleno protoze tvuj posledni pohyb jsem vyhodnotil v sebeobrane a strachu o rodinu jako utok nozem.
Bohuzel nuz na adekvatni obranu nemam pouzil jsem trubku a ty si to uz nejak rozchodis ...


Protoze jsem pojisteny proti urazu na svem pozemku a tak i navsteva dostanes od pojistovny 60kc za kazdy den straveny v nemocnici.Za to ze jsi zpusobil dusevni psychyckou a fyzickou ujmu (natahl jsem si sval na zadech a musim se hospitalizovat v laznich po dobu 3 mesicu) me a moji rodine vyplatis cca 2,8 milionu kc.


Ted jeste musim vyresit jak te dostanu k nam na pozemek :twisted:
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

kamen píše: momentalne nemam s autem problem takze jsem chtel jen nakoupit veci co se meni preventivne jako treba srouby vacek...dale bych rad vymenil remenice za odlehcene a na Liborovu radu bych rad instaloval budiky na teplotu a tlak oleje..(hadam ze pak podle tlaku poznam jestli se sroub zlomil)
Hadaš špatně... ale neboj rány z motoru ti to včas oznámí :)
kamen
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: úte 09.04.2013, 18:21
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od kamen »

ja sem tady nekde cetl ze kdyz je ten sroub zlomeny, snizi se tlak o 0,5-0,7baru to jsem pak asi nejak popletl
Kubrt píše: Protoze jsem pojisteny proti urazu na svem pozemku a tak i navsteva dostanes od pojistovny 60kc za kazdy den straveny v nemocnici.Za to ze jsi zpusobil dusevni psychyckou a fyzickou ujmu (natahl jsem si sval na zadech a musim se hospitalizovat v laznich po dobu 3 mesicu) me a moji rodine vyplatis cca 2,8 milionu kc.


Ted jeste musim vyresit jak te dostanu k nam na pozemek :twisted:
tohle by proslo jen ve filmu, americe a romskym spoluobcanum :D
celica 7g 1.8VVTL-i
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7648
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

no prave, to neznas kubrta? kdybych ti ho mel popsat, tak ve strucnosti:
obcanstvi - usa
narodnost - romska
povolani - superstar
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
kamen
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: úte 09.04.2013, 18:21
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od kamen »

jeste ne... jsem tu par dni a nestacim se divit :D
celica 7g 1.8VVTL-i
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Takze on na me jeste porvaval rasisticky kecy takze uz nezbyva nic moc jineho nez ktomu vsemu zrasovat pravou klicni kost. Uznavam ze castka je ponekud vyssi, ale je treba vytvorit precedenc v cr, takze na 2,5m nakonec sam kyvne, omluvi se, projevi litost a bude vsechno ok. Jeste to ma maly hacek, nekolikrat pred samotnym incidentnem mi vyhrozoval, ja jsem to samozdrejme hlasil na pcr a v podstate jak to zname dokud se nic nestane nikdo nic neudela. Podavam tedy jeste zalobu na stat ... s oblibou se zacinam v noci pocuravat a kdejaky zvuk nebo prudsi pohyb ve me vyvolava migrenu, uzkost a strach, prestavam chodit do prace a jsem zavreny doma (v garazi, bazenu, u sousedky) kde se citim bezpecne. Podobne problemy ma cela rodina vcetne kocky. Okamzite si narokuji usly zisk a zakladam jako tichy spolecnik pravni kancelar KUBATA s.r.o. na pomoc obetem nasili a ignorace statu.


btw: kdyz das sroub novy nebude treba se zabyvat poklesem tlaku oleje a olej budes sledovat pouze kvuli jeho degradaci atd. Urcite nespolehat na budiky co se tyce praskleho sroubu.
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
kamen
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: úte 09.04.2013, 18:21
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od kamen »

ok diky za radu vazim si toho :)
celica 7g 1.8VVTL-i
Odpovědět

Zpět na „Celica“