Současná cena Celicy 7g

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Peter32
Člen Týmu
Příspěvky: 29
Registrován: úte 21.12.2010, 19:24

Současná cena Celicy 7g

Příspěvek od Peter32 »

Zdar chlapi, představte si, že byste si ted někdo chtěli kupovat Celicu a našli byste na netu, či v bazaru 7g, 105 KW, r.v.2000, 137000 poctivejch km, 100%seriovej stav-kůže,spoiler,cd changer, zadní sedadla jak nová, kufr minimum škrabanců, žádná koroze, v zimě garážovaná, nikdy nebouraná, která má motor, kterej nikdy nežral olej-prostě TOP STAV :) kolik byste byli schopni za takovou vonavečku utratit?
V Německu, by taková stála cca 130 tisíc, myslíte že 120 tisíc je reálných u nás?
Já vím ceny klesají, má "už" 13let, ale přece jenom, když vidím solidní stavy na sauto za 89 tisíc, tak se mi to zdá pod cenou, nebo je realita opravdu taková?
Díky za odpovědi
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

reálná cena je taková,kolik jsi ochoten zaplatit a na kolik si ji prodávající cení. To co je v tabulkách bazarů je celkem jedno ale může být určitým vodítkem.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
kamen
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: úte 09.04.2013, 18:21
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od kamen »

rekl bych ze ty s cenou pod 100k uz olej papaji

mozna se mylim ale myslim ze jsem videl s podobnyma kilometrama za podobnou cenu tu silnejsi poslu pak odkaz kdyz najdu
celica 7g 1.8VVTL-i
Uživatelský avatar
VeilSide
Člen Týmu
Příspěvky: 71
Registrován: pon 20.05.2013, 21:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VeilSide »

já kupoval svou VVT-i za 155 000,- :) ovšem teda ne v sériovym stavu..... :)
Toyota Celica GT VeilSide
Obrázek
---------------------------------
Movies:
http://www.youtube.com/watch?v=RgZgqsW-ukk
http://www.youtube.com/watch?v=KcPIYC0Fe50
MATY 7g
Navigátor
Příspěvky: 111
Registrován: pon 22.10.2012, 10:23
Bydliště: České Budějovice

Re: Současná cena Celicy 7g

Příspěvek od MATY 7g »

Peter32 píše:Zdar chlapi, představte si, že byste si ted někdo chtěli kupovat Celicu a našli byste na netu, či v bazaru 7g, 105 KW, r.v.2000, 137000 poctivejch km, 100%seriovej stav-kůže,spoiler,cd changer, zadní sedadla jak nová, kufr minimum škrabanců, žádná koroze, v zimě garážovaná, nikdy nebouraná, která má motor, kterej nikdy nežral olej-prostě TOP STAV :) kolik byste byli schopni za takovou vonavečku utratit?
V Německu, by taková stála cca 130 tisíc, myslíte že 120 tisíc je reálných u nás?
Já vím ceny klesají, má "už" 13let, ale přece jenom, když vidím solidní stavy na sauto za 89 tisíc, tak se mi to zdá pod cenou, nebo je realita opravdu taková?
Díky za odpovědi
Šlo to hodně dolů hlavně díky vadě na spodku motoru. Koupíš za 80 000 super bez ovality a nebo za stejnou cenu s načatým motorem (to zjistíš ale až pozdě).
Pak určitě rozhoduje i typ (pořád mluvím o vvt-i) ...americká verze má vzadu bubny, nemá postranní airbagy a tuším, že ještě něco. Evropská má všude kotoučovky, postranní airbagy...
Taky digi, nebo manual klima.
Pak verze evropa a am. gt ve stejném stavu stojí také jinak.
Ale nejsou to takové položky. Největší rozdíl je asi ten motor. Ale kdo ti to prozradí...kdybych jí šel koupit teď, tak se zeptám: Motor má najeto 130 000, je vyvložkovanej? Ne? Tak za 10 000 je to super cena na díly :D Ale kdybych šel např pro tu mojí v jakém stavu je teď, tak komplet kotouče, desky, spojka, motor po go (vyvložkován, nové písty, kroužky, pumpy, rozvody, svíčky den. ir., zůhlované ojnice, přebrus kliky, ložiska, filtry, náplně, variátor, udělaná hlava...atd) upravený výfuk, teď dolaďuju interiér, ještě podvozek a lak...atd ...tak bych za ní dal klidně 180 000. Ale dnes někomu věřit nejde. Tak jsem raději koupil z něměcka káru s 240 000km za málo, najetých po dobrých silnicích a rozdíl peněz tam narval. ...ovšem jistotu budu mít až s tím nějaké ty km najedu...měl jsem ohledně motoru také nějaké patálie...
A taky kára v orig. stavu má jinou cenu než vytuněná.
Ale co by mě zajímalo...nevíte někdo kolik byla cena nové sedmičky? Slyšel jsem, že 750 000 ale i 1 450 000 kč
Uživatelský avatar
Kk
Manager Týmu
Příspěvky: 324
Registrován: sob 12.06.2010, 10:24

Příspěvek od Kk »

7g se u nás neprodávala, takže jenom přepočtem.
Pojišťovací tabulky mi vyhodily ceníkovou cenu nového vozu u TSka 961.600,- Kč.
Celica 7g TS
MATY 7g
Navigátor
Příspěvky: 111
Registrován: pon 22.10.2012, 10:23
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od MATY 7g »

To je slušná pálka na tu dobu. Ale zase na druhou stranu s tím někam v roce 2000 přijet...i teď je to nadčasový. Často se mi stává, že sedím na pumpě, piju colu a jim tousty (policajti vedle ládujou koblihy a do slečny pumpařky valí klíny do hlavy), že někdo zaplatí, odejde a pak se vrátí se slovy:"to je vaše auto? To je krásný. Co je to, nissan? Jakej je to rok? Tipuju tak 2010... Kolik to má koní...300?" Když řeknu že je to 13 let starý, tak se diví a chválí to. Minulý týden odcházel pán se slovy:"dnes si koupíte novou oktáku a za rok je out. Tohle je super." :)
Uživatelský avatar
Sudy
Člen Týmu
Příspěvky: 71
Registrován: úte 23.07.2013, 08:40

Příspěvek od Sudy »

MATY 7g píše:To je slušná pálka na tu dobu. Ale zase na druhou stranu s tím někam v roce 2000 přijet...i teď je to nadčasový. Často se mi stává, že sedím na pumpě, piju colu a jim tousty (policajti vedle ládujou koblihy a do slečny pumpařky valí klíny do hlavy), že někdo zaplatí, odejde a pak se vrátí se slovy:"to je vaše auto? To je krásný. Co je to, nissan? Jakej je to rok? Tipuju tak 2010... Kolik to má koní...300?" Když řeknu že je to 13 let starý, tak se diví a chválí to. Minulý týden odcházel pán se slovy:"dnes si koupíte novou oktáku a za rok je out. Tohle je super." :)
Souhlasím :-) mám rok 2001 a to samé :-) je úžasný jak se za tím každý otočí a přesně... když řeknu rok 2001 ... 240 tis.km? nikdo neveří a valí oči... Nejvíc co se mi líbí a nikde jinde jsem to neviděl, je možnost zasunutí spony bezpečnostního pásu do takové kapsičky na sloupku, takže pás není volně a nemlátí do plastu :-) proste úžasný auto :P
S vysokým výkonem jsi rychlý na rovince, s nízkou hmotností jsi rychlý všude! C.C
kamen
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: úte 09.04.2013, 18:21
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od kamen »

potvrzuji... opravdu se za tim kazdy otoci a fakt me to bavi pozorovat z toho auta :D doufam ale, ze se na takovem magnetu na oci nevyradi nejaky zavistivy ubozak :/ vsak to znate asi vsichni jak to tady chodi :/
celica 7g 1.8VVTL-i
Odpovědět

Zpět na „Celica“