rozvody

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
kamen
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: úte 09.04.2013, 18:21
Bydliště: Hodonín

rozvody

Příspěvek od kamen »

ahoj vsichni,
svoji krasku jsem poridil teprve pred par dny a myslim ze urcite nebude od veci udelat nove rozvody.. pro jistotu...
tim se dostavame k me otazce k vam, zkusenejsim....

kupujete original kladky, remenice atd? nebo pouzivate aftermarket dily?
laka me minimalne koupe odlehcenych remenic...ani ne tak kvuli honbe za vykonem ale spis tim chci proste motoru trosku odlehcit a rad mu dam to nejlepsi co budu schopny mu dat...

popr. klidne postujte odkazy kde koupit, co koupit, co mate vy, co byste chteli mit atd moc rad si vsechno proctu a prodiskutuju a opet se omlouvam jestli tady neco podobneho je.. procitam pravidelne ale na tohle jsem odpoved nenasel

predem diky za vas cas :)
celica 7g 1.8VVTL-i
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

Kolik má Tvoje kráska najeto? Podle mých zkušeností jsou rozvody to poslední, co "odejde". Několi řetězů jsem měřil a porovnával s novými a nezjistil jsem žádný podstatný rozdíl.
Řemenice na klice - odlehčení nemá až tak zásadní význam, ale prodávají se jednak (asi duralové,složení materiálu neznám) odlehčené, ale co je hlavní, mají menší průměr. A to nějaký výkon navíc přinese a na ostatní periferie to nemá žádný vliv. To mám z vlastní zkušenosti, při výměně motor dost ožil. Doporučuji se obrátit na Libora12, ten Ti jí sežene za slušné peníze. Při montáži pozor, doporučuji použít přípravek na aretaci závitů a dodržet utahovací moment!
kamen
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: úte 09.04.2013, 18:21
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od kamen »

no pokud libor12 dokaze sehnat, mel bych urcite zajem zitra bych ho popr. kontaktoval jinak ma najeto 120k
celica 7g 1.8VVTL-i
Odpovědět

Zpět na „Celica“