Radio a CD Changer

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
kamen
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: úte 09.04.2013, 18:21
Bydliště: Hodonín

Radio a CD Changer

Příspěvek od kamen »

dobry den,

hned k veci.... CD changer mi nechce vzit zadne CD... setkal se nekdo s takovym problemem? jestli ano, povedlo se opravit? neni to jen nejaka chyba v nastaveni? nedelam neco spatne ja?:D

budu rad za kazdou radu... a predem se omlouvam jestli se to tady nekdy resilo.. procitam forum porad ale na tohle jsem nenarazil.
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Kenne »

samozrejme tam strkas original vid? :wink:
Celica ZZT230, 2000, black
kamen
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: úte 09.04.2013, 18:21
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od kamen »

je pravda ze original jsem tam nezkousel... ale abych priblizil muj problem.. strcim cd do mechaniky a ona si co cd ani sama "nevcucne" :D proto myslim ze originalnim a neoriginalnim cd to nebude kazdopadne dobry napad a urcite vyzkousim tam strcit nejaky original..
celica 7g 1.8VVTL-i
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Kenne »

aha, to je trochu jinej problem nez jsem cekal :) mno to s tim originalem ani nezkousej, bo pokud to nezacne cocka cist, tak je to jedno.. zkus zkontrolovat pojistky, jestli jde do toho changeru stava, ja jsem puvodni 2din radio vymenil za aftermarket, tak zezadu zkus jeste zkontrolovat, jestli je ten konektor poradne zacvaknutej k radiu
Celica ZZT230, 2000, black
kamen
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: úte 09.04.2013, 18:21
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od kamen »

kdyz otocim klickem tak aby se zaplo radio, zapne se i changer... problikava, jde slyset ze se tam i neco hybe takze urcite nejak pracuje a tim padem tam stava jde... vypada to asi na rozbity system toho zasunovani :( coz je skoda ale co se da delat no...
celica 7g 1.8VVTL-i
kamen
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: úte 09.04.2013, 18:21
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od kamen »

nechci zakladat dalsi topic a tak se zeptam tady a zkusim to tu ozivit :D

CD changer porad nefunguje... mam doma ale pekne 1DIN radio... napada me, kdybych vyhodil ze stredoveho panelu orig. radio i changer, mohl bych pak nahoru dat nove radio a ze spodniho slotu udelat ulozny prostor? nebo jeste lip, prostor pro budiky? nejsem si jisty jestli by se tam budiky vlezly.... mam uz je sice doma ale changer porad trci v aute tak nemam moznost zkusit je tam napasovat :D

mate stimhle nekdo zkusenost?
celica 7g 1.8VVTL-i
kamen
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: úte 09.04.2013, 18:21
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od kamen »

takze...

dnes jsem rozebral stredovy panel, vyndal radio i changer a zkusil nainstalovat nove radio abych vedel jak s tema budikama... sice bude treba malinko zasahnout do horni casti stredoveho panelu ale nebude to zadny extrem... zitra nejak zapojim radio, pres tyden v praci udelam z uhliku drzak na budiky a jak bude cas, najdu odbornou ruku co to vsechno zapoji..
az bude hotovo, urcite se pochlubim fotkama :D

sakra uz treti prispevek za sebou v jednom vlaknu... za to se omlouvam :D doufam ze to tu nebude vypadat jako blog a biscuit me nebude hejtovat jak microna :P
celica 7g 1.8VVTL-i
majkl75
Řidič
Příspěvky: 270
Registrován: čtv 06.11.2008, 07:25

Příspěvek od majkl75 »

cus ... mrkni sem http://www.ortizcustompods.com/toyota.html

Ja osobne bych chtel 2000 2005 Toyota Celica Shifter Single Pod

+ by se to muselo lakovat

jenze doprava z USA je skoro stejne draha ja vyrobek :( takze zase nic

nasel sem i dalsi a ulozil do zalozek kterejsem neulozil :roll: a ted hledat vse od znova :roll:

http://www.ebay.com/itm/00-04-TOYOTA-CE ... f4&vxp=mtr

ramecek ve stribrne barve na 1 din radio

http://www.ebay.com/itm/Auto-Radio-1DIN ... 51adfc5d0a

ja nemuzu najit ramecek ve stribrne 1din radio s odkladaci "polickou" a typovej nastavec na budiky na stranu slupku u ridice ... existuji a to vcetne stejneho barevneho provedeni jako je original navic se to jenom na to nacvakne a nebo druha verze se dokonce vymeni jako celek a to je vse ... ale nemuzu je najit :roll:

Existuje i ramecek kolem pristrojovky bud s jednim budikem nebo s 2ma ... http://www.youtube.com/watch?v=5QxX4dOg8PA ( lidi si to samozdrejme dodelavaji i sami ale nekde sem to nasel jako lisovany kus)
ex. AV T25 2004 2.0 benzin liftb
ex. Celica T23 VVTi-L
ex. AV T25 2003 1.8 benzin liftb stříbrná
ex. Celica 6 gen. 1994 2.0 129 kW coupe modrá
ex. Paseo 2 gen. 1996 1.5 coupe červe
ex. Corolla E11 1997 1.3 liftb žlutá
ex. Corolla E9 1987 1.3 hatchb červe
kamen
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: úte 09.04.2013, 18:21
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od kamen »

cau cau ta stranka je super, Idaho mi ji pred par dny taky posilal a urcite bych si tam vybral... jen mam v planu instalovat 2 budiky a nerad bych prisel o ulozny prostor ve str. panelu , ani o zapalovac proto koumam tohle reseni co jsem popsal nahore... co se tyce A sloupku videl jsem ze nekdo z pardubic prodava sloupek na 3 budiky v barve interieru ale on ten A sloupek vypada tak nejak divne....proste v tom str. panelu to neni jak pest na oko...
ramecek kolem pristrojovky se mi celkem libil ale nikde jsem ho na netu nenasel :/ + to modre podsviceni taky vypada fajn :D hodilo by se k tem budikum :D(prosport evo)

kazdopadne je zkusim prva narvat do prostoru nad radiem, pekne vsechno zapasovat a uvidim jak to bude vypadat... jak jsem rekl, az bude hotovo, fotky budou a kdyz bude zajem nebyl by problem toho nadelat ve chvilich volna vic
celica 7g 1.8VVTL-i
kamen
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: úte 09.04.2013, 18:21
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od kamen »

Obrázek
celica 7g 1.8VVTL-i
Odpovědět

Zpět na „Celica“