Vynechava mi motor pri pohynani 5g

vše ohledně modelové řady Celica
Ertai
Člen Týmu
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 30.05.2013, 19:05
Bydliště: Praha

Vynechava mi motor pri pohynani 5g

Příspěvek od Ertai »

Tak sa moja Cecilka (5g '91 2.0 GTi) rozhodla ze sa jej nechce pohynat, a to hlavne do kopca. Prejavuje sa to tak, ze ako zaradim jednotku a zacnem co i len trochu pustat spojku tak zrazu zacnu akoby vynechavat valce, strati to silu, strati to otacky a pohybujem sa doslova "skokom vpred!" Niekedy to robi viac, niekedy menej, obcas vobec, ale pokusil som sa to zaznamenat na video.

Asi si budete musiet dat silnejsie zvuk, ale vo chvili kedy namiesto zeleneho zasvieti zlte svetlo spotreby tak som presne stlacil plyn (skoro naplno!) - a vysledok je, resp. nie je vidiet :D Vo chvili ked to zaberie (a indikator spotreby skoci na zelenu) tak zastavim. Ak si to date dost nahlas tak budete pekne pocut ten hrozny zvuk ktory to robi na zaciatku, brrrr.
http://www.youtube.com/watch?v=Bu1FJWoR55k

Skusil som vymenit palivovy filter, nemalo to ziadny vplyv. Mam podozrenie na cerpadlo alebo rozdelovac/sviecky, ale potrebujem pomoc niekoho kto o tom vie viac, co je prakticky asi kazdy :D Nechcem skoncit tak ze vymenim polovicu motora a bude to horsie ako to bolo :) Dakujem za kazdu radu.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

hodně neeconomy... svíčky, kábly- kábly Toyota, svíčky Denso/NGK platinum a třeba to pomůže... ale vypadá to K.O. neni možný aby to bylo takhle v piči z ničeho nic... historie auta musí bejt zajímavá
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

To je ale pekna zahadicka. Neco podobneho mi delalo jedno auto co melo rozsipanej katik a ten prisiral odfuk. Jak neni kam prdnout tak je to na prd.

Tohle chce kazdopadne videt. Cloveka by i napadlo co by to mohlo byt, ale je to ztrata casu takhle diagnostikovat ......

Kozntroluj vsechno co se da, od kabelu az po podtlaky pres zminene svicky a predstih.

Nejlepsi ale bude najit nekoho v okoli kdo se na to koukne . ... :wink:
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Ertai
Člen Týmu
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 30.05.2013, 19:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ertai »

No, tusil som ze to nebude lahky oriesok :) Ale tak vyzvy su nato, aby sa prekonavali!
Tento tyzden vymenim sviecky, kable a kryt rozdelovaca aj s palcom a prekontrolujem co budem vediet. A ak to nepomoze, tak neviem neviem ci si poradim na parkovisku pred domom...
Mam v mojom okoli skuseneho Cecilkoveho kuzelnika / mechanika? Hodila by sa mi pomoc :) (Praha Zlicin) Kludne nabonzujte ak o nich viete :D
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

Jinak já měl obdobný problém, a vyřešil to nové zapalování byl vadný rozdělovač takže vlastně jeden válec vůbec nepálil, chod nebyl idealní ale nikterak podezřelý, ale vždy když jsem na to šlápl jakoby se dusil a uplně vynechával.

Možnost 2, jednou jsem to zde i řešil po natankování benzínu z pochybné benzínky jsem při předjíždění pocítil takový výpadek velké části výkonu, najednou se auto dusilo a kuckalo, opakovalo se několikrát. Vyřešil nový benzín.
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

A diagnostiku jsi delal?
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Ertai
Člen Týmu
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 30.05.2013, 19:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ertai »

libor12 píše:A diagnostiku jsi delal?
Zijem v tom ze chyby by v diagnostike mali byt ulozene len v pripade, ze mi niekedy po nastartovani zasvieti kontrolka motoru, co sa mi este nestalo - takze som to zatial neskusal. Ale mas pravdu ze by som to aj tak mal skusit, ako sa hovori "za skusku nic nedas". Dik ze si mi to pripomenul.

@uruem: Dufam ze mas pravdu a naozaj to bude rozdelovac, to by bolo super :)
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

ne vždy se kontrolka musí rozsvítit. Ještě pro upřesnění. Začlo to dělat naráz nebo postupně začalo ztracet vykon? Jde motor vytočit na volnoběh? S mirným přidáním lynu lze jet?
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Ertai
Člen Týmu
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 30.05.2013, 19:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ertai »

libor12 píše:ne vždy se kontrolka musí rozsvítit. Ještě pro upřesnění. Začlo to dělat naráz nebo postupně začalo ztracet vykon? Jde motor vytočit na volnoběh? S mirným přidáním lynu lze jet?
Postupne sa to zacalo zhorsovat, najprv som si to skoro nevsimal, potom som zacal mat problemy pohnut sa na semafore do mierneho kopca a teraz uz aj na rovinke...
Cim prudsie by som chcel vystartovat, tym je to horsie. Na volnobeh motor ide vytocit bez problemov. Pocitovo by som to povedal tak, ze cim vacsia záťaž, tym vacsia sanca ze sa to stane. Nerobi to ale vzdy, mozno tak 1/4 pripadov. Proste motor ide normalne, potom zaradim jednotku, zacnem davat plyn a pustat spojku a ked sa dostanem do zaberu, prudko klesnu otacky a potom tam nieco "zlyha" a motor skoci do toho divneho stavu ktory je vidiet v mojom videu v prvom prispevku.
Momentalne si myslim ze tam "len" vynechavaju valce, a dufam ze to je "len" rozdelovac / sviecky. Ale moj nazor je skor zbozne zelanie nez podlozene fakty :?

Dakujem za vsetky postrehy, ziskal som uz niekolko dalsich voditok ktore ma mozno niekam dovedu...
Ertai
Člen Týmu
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 30.05.2013, 19:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ertai »

Tak potrebujem radu skusenejsieho pri kabloch k rozdelovacu. Kupil som novy kryt rozdelovaca od Nipparts, sedi tam krasne ALE ma ine rozmery vyvodov ako ten ktory som tam mal. Moc som si s tym nelamal hlavu pretoze som aj tak chcel menit aj kabely, takze som kupil kabely so spravnymi koncovkami, ALE ich druha strana je prilis kratka a nedociahne na sviecky! Tak tu teraz stojim a skrabem si hlavu, rozmyslajuc nad tym ako moze zdanlivo jednoducha uloha zrazu dostat takyto rozmer. :D
Kde mozem zohnat spravne kabely, a ako mam vobec vediet ake su spravne, skor nez ich budem drzat v ruke a strkat do auta?

(nemam tu poruke pravitko/meter ale z rozdelovaca by vyvody mali mat 7mm podla porovnania s hrubkou mobilu :D)
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Myfune »

Tady jsou jinak servisy Toyota v Praze

http://dealer.toyota.cz/dealer/search.w ... City=Praha
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Ertai
Člen Týmu
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 30.05.2013, 19:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ertai »

Mily dennicek, dnes som sa uz zase vrtal v motore :D

Bol som v Louwmanovi na Zlicine, tam som zistil ze origos zapalovacie kabely ma vyjdu cez 4.000 a prislo mi to zbytocne moc. Tak som sa v tom siel zase vrtat a prisiel som na zaujimavu vec :)

Podla manualu aj podla vsetkeho co som nasiel na internete, zapojenie sviecok ma byt 1-3-4-2. Ja som mal sviecky zapojene 1-2-4-3. Tak som si zacal buchat po cele a nadavat do hlupakov, ale po zapojeni 1-3-4-2 som ani nenastartoval, parkrat si to skytlo, ozvalo sa par ran vo vyfuku a to bolo cele.
Tak som to hodil naspat na (zevraj nespravne) zapojenie 1-2-4-3 a ide to (aj ked stale rovnako divne ako doteraz).
Uz mi to cele zacina pripadat ako cierna magia :D Mozno mi nejaky zly skriatok prehadzal v motore valce :D
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Treba je u 3S jednicka valec na druhe strane. :twisted:
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

Ono, ať si člověk ty válce očísluje z které strany chce, tak to při pořadí 1-3-4-2 vychází stejně (pro pořádek, 1. válec je u rozvodů). Druhá věc je, v jak se číslují kabely na rozdělovači, tam když se na to podívám obráceně, tak mi vychází právě to 1-2-4-3
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Sis pokreslil papirek co ... nejdulezitejsi asi bude si uvedomit jak se toci rozdelovac a kde je jednicka na vicku pak to bude ok. Obe kombinace jsou ok jen kazda z nich vyjadruje jiny smer pohybu palce ve vicku rozdelovace ...
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Odpovědět

Zpět na „Celica“