Paseo

vše ohledně modelové řady Paseo
Odpovědět
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Paseo

Příspěvek od garfielld »

taxem byl na tuningu v Hradci a potkal sem tam tohle Obrázek
už sem na ni dřív koukal na Tipcars(přesně na tuhle), vypadá fakt pěkně, ale ten motor, to je tepve perla, potom co majitel nadráždil a párkrát to prohrábnul sem měl pocit, že tam má snad diesela... to co se linulo z vejfuku sem u benzínu dlouho nezažil, ta snaž zrala olej i s ventilama a krožkama.
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
ArnieGT
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1795
Registrován: stř 20.07.2005, 20:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ArnieGT »

no a díval jses dobře pod kapotu?... :lol: :lol:
Celica TA28 77' / Corolla KE35 76' / Celica RA65 82' / Crown MS65 75'
JDM wheels----->https://www.facebook.com/jdm.cz
moto.cvok
Navigátor
Příspěvky: 104
Registrován: úte 10.07.2007, 20:36
Bydliště: Černošice
Kontaktovat uživatele:

Re: Paseo

Příspěvek od moto.cvok »

garfielld píše:taxem byl na tuningu v Hradci a potkal sem tam tohle Obrázek
už sem na ni dřív koukal na Tipcars(přesně na tuhle), vypadá fakt pěkně, ale ten motor, to je tepve perla, potom co majitel nadráždil a párkrát to prohrábnul sem měl pocit, že tam má snad diesela... to co se linulo z vejfuku sem u benzínu dlouho nezažil, ta snaž zrala olej i s ventilama a krožkama.



jo jo prostě paseo každé paseo které má nejto víc jak 150 tis si bere olej pokud jezdíš rozumně tak to jde ale jak ho točíš tak i 0,5 l na sto........
Nikdo po mě prosím nic nechtějte opravdu nic nestíhám děkuji :-)
Bob B
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: stř 17.10.2007, 23:43
Bydliště: Brno

Re: Paseo

Příspěvek od Bob B »

garfielld píše:taxem byl na tuningu v Hradci a potkal sem tam tohle Obrázek
už sem na ni dřív koukal na Tipcars(přesně na tuhle), vypadá fakt pěkně, ale ten motor, to je tepve perla, potom co majitel nadráždil a párkrát to prohrábnul sem měl pocit, že tam má snad diesela... to co se linulo z vejfuku sem u benzínu dlouho nezažil, ta snaž zrala olej i s ventilama a krožkama.
to na tom obrazku mam doma ja .. koupil jsem ho v praze a v hradci jsem byl taky.. maximalni spokojenost ... akoura jsem si tak dal hezci kola , foto dodam
Odpovědět

Zpět na „Paseo“