Corolla TS Compressor 2005-2007

vše ohledně modelové řady Corolla
radim1011
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: sob 30.03.2013, 11:22
Bydliště: Pardubice

Corolla TS Compressor 2005-2007

Příspěvek od radim1011 »

Mám dotaz ohledně modelu s kompresorem,zda někdo nemá ponětí o tomto modelu,zejména spolehlivosti atd,hlavně co se týče kompresoru...zda se dá vůbec někde při případné poruše sehnat?? :roll:
Uživatelský avatar
Srandista
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: sob 25.07.2009, 23:56
Bydliště: Brno

Příspěvek od Srandista »

Viem, ze chmelo (resp. jeho brat) kompresorovu TSku mal, sice ju uz pred asi rokom predal, ale urcite by mohol mat pre teba dolezite info o nej. Neviem o nikom dalsom, kto by ju tu vlastnil. Ja mam len klasicku atmosfericku TSku bez kompresoru.
radim1011
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: sob 30.03.2013, 11:22
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od radim1011 »

ok díky,zajímá mě hlavně ten kompresor,nejsem si jistej jestli se dá vůbec někde sehnat :(
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Těch corol byla vyrobena necelá tisícovka firmou TTE ktrá již neexistuje. Používal se tam kompresor blitz dal by se nahradit třeba ogura tx12. Pokud nemáš ještě v zaloze 100000 pro případnou opravu,zapomen na to,že takove auto existuje.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Srandista
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: sob 25.07.2009, 23:56
Bydliště: Brno

Příspěvek od Srandista »

libor12 píše:Pokud nemáš ještě v zaloze 100000 pro případnou opravu,zapomen na to,že takove auto existuje.
Toto je rada za vsetky drobne, navyse od cloveka, ktory vie co hovori. A to myslim uplne vazne...

Ano, aj u atmosferickej TSky s 2ZZ-GE sa mozes dockat neprijemneho prekvapenia a z neho plynucej opravy, ale jej cena je zlomkom z hore uvedenej...
radim1011
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: sob 30.03.2013, 11:22
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od radim1011 »

Tak asi zůstanu u atmosféry, ikdyž svezení s tím kompresorem musí bejt paráda http://otomoto.cz/Toyota-Corolla-1-8-VV ... -2005.html ,jinak ste někde objednávaly ty liftový šrouby? :D
Uživatelský avatar
Srandista
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: sob 25.07.2009, 23:56
Bydliště: Brno

Příspěvek od Srandista »

Ty vole, tie auta neskutocne klesli na cene :wow:

Sroby inak splasis snad u kazdeho servisaka tunak, bo vedia, ze sa musia menit. Kenny, libor12, idaho, krosmen, asi je to jedno... Pri troche stastia to zozenies aj v autorizovanych servisoch Toyoty.

Ja som sa inak v tej kompresorovej viezol... Ako fajn, bol tam citit ten dodatocny krutak, ale nijake velke terno to podla mna nebolo... Ten kompresor je totiz docela maly, takze vykonu navyse nie je mnoho. A navyse kvazi zanikol ten skok v krutaku pri zostreni vacky, a tak ten kompresor zobral docela dost z toho divadla, co ti dava klasicka atmosfera...
radim1011
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: sob 30.03.2013, 11:22
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od radim1011 »

Robik
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: stř 01.09.2010, 17:57

Příspěvek od Robik »

Ten pofacelift je o tolik hezčí..no krása!
Jinak koupit auto za 200t a mít dalších 100t na opravu :-D
Já bych se s někým domluvil a jel se podívat na tu kompresorovou..TSek je poměrně dost...kompresorové jsou raritky..šel bych do ni ale nejdříve bych zavolal Liborovi a zeptal se nač si dát pozor.
Robik
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: stř 01.09.2010, 17:57

Příspěvek od Robik »

Srandista píše:Ty vole, tie auta neskutocne klesli na cene :wow:

Sroby inak splasis snad u kazdeho servisaka tunak, bo vedia, ze sa musia menit. Kenny, libor12, idaho, krosmen, asi je to jedno... Pri troche stastia to zozenies aj v autorizovanych servisoch Toyoty.

Ja som sa inak v tej kompresorovej viezol... Ako fajn, bol tam citit ten dodatocny krutak, ale nijake velke terno to podla mna nebolo... Ten kompresor je totiz docela maly, takze vykonu navyse nie je mnoho. A navyse kvazi zanikol ten skok v krutaku pri zostreni vacky, a tak ten kompresor zobral docela dost z toho divadla, co ti dava klasicka atmosfera...
Ale zase ten pískající zvuk ti vše vynahrazuje :D
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

Robik píše:kompresorové jsou raritky...
přesně bylo upraveno 604kusů. Já se na téhle byl podívat co stojí v Modřanech. Stav je naprosto bez chyby,žadné vůle,koroze,motor je zaprášený,žadný olej,dle tvrzení servisu prý majitel po dovozu preentině měnil vačky a s tím související. Jenže... je to prostě 2ZZGE a to si zaslouží vyjímečnou péči a s kompresorem obzvlášt. Prostě pro něj jdi,ale opravdu si dej do kasičky + 100000 na opravu. Kompresor blitz - běžná cena repase kolem 15000 a to musí být funkční,je to jen jeho běžná údržba po 10000km,taky může odejít celý a počitej s nejakými padesáti za nový,no a potom ti může třeba prasknout píst a jsi tam cca za 60000. Jen prostě kupuješ raritní auto tak počítej i s raritní cenou za běžnou udržbu nebo náhlé opravy. Ten tte bodykit se dá objednat,ale stojí 3000eur a není jich moc. A tak to je se vším nestandartním na tom autě. Za mne ano,ale finance stranou. Jo a jezdí tahle konkrétně moc pěkně.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
radim1011
Člen Týmu
Příspěvky: 11
Registrován: sob 30.03.2013, 11:22
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od radim1011 »

Kompresorovka vypadá líp a je za slušný prachy...ale neim jestli je to auto zrovna na skoro každodenní jezdění?
Robik
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: stř 01.09.2010, 17:57

Příspěvek od Robik »

libor12 píše:
Robik píše:kompresorové jsou raritky...
přesně bylo upraveno 604kusů. Já se na téhle byl podívat co stojí v Modřanech. Stav je naprosto bez chyby,žadné vůle,koroze,motor je zaprášený,žadný olej,dle tvrzení servisu prý majitel po dovozu preentině měnil vačky a s tím související. Jenže... je to prostě 2ZZGE a to si zaslouží vyjímečnou péči a s kompresorem obzvlášt. Prostě pro něj jdi,ale opravdu si dej do kasičky + 100000 na opravu. Kompresor blitz - běžná cena repase kolem 15000 a to musí být funkční,je to jen jeho běžná údržba po 10000km,taky může odejít celý a počitej s nejakými padesáti za nový,no a potom ti může třeba prasknout píst a jsi tam cca za 60000. Jen prostě kupuješ raritní auto tak počítej i s raritní cenou za běžnou udržbu nebo náhlé opravy. Ten tte bodykit se dá objednat,ale stojí 3000eur a není jich moc. A tak to je se vším nestandartním na tom autě. Za mne ano,ale finance stranou. Jo a jezdí tahle konkrétně moc pěkně.

Sakra sakra...takže top stav odpovídající fotografiím? No kdyby prodal Accorda Type-R tak bych pro ní jel hned.
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

opravdu top,bouraná nebyla. Byl jsem se na ní podívat pro jednoho člověka z sk. Původní cena byla 250. A po svezení jsem ji málem koupil sám. :) a zase začínám přemýšlet. :) jo a abych nezapomněl,blitz k tomu nabízel i rozšiřující modul pro zvýšení tlaku na 14psi. :)
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Robik
Řidič
Příspěvky: 198
Registrován: stř 01.09.2010, 17:57

Příspěvek od Robik »

Odpovědět

Zpět na „Corolla“