Celica 5g.-Uherské hradiště

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
lukina71
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: stř 18.04.2012, 12:01
Bydliště: Uherský Brod

Celica 5g.-Uherské hradiště

Příspěvek od lukina71 »

prosím vás má někdo na okrese Uh.Hradiště celicu T18 2.0 GTI 5generace,potřebuji se podívat na motor,jelikož po výměně rozvodů kolísají otáčky.zřejmě jsou některé hadičky špatně zapojeny.přijela bych se svojí celicou se jen podívat.děkuji jana
Sahy
Navigátor
Příspěvky: 137
Registrován: sob 28.06.2008, 16:03
Bydliště: Brno

Příspěvek od Sahy »

Kenny jich má pár na zahradě, možná i pár desítek :D
Uživatelský avatar
stenky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 776
Registrován: pát 15.05.2009, 19:07

Příspěvek od stenky »

kolko si najazdila s novymi rozvodmi a kto ti ich robil?
Obrázek
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

ze by jedna nejmenovana dilna co tobe? :D
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Srandista
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: sob 25.07.2009, 23:56
Bydliště: Brno

Příspěvek od Srandista »

stenky píše:kolko si najazdila s novymi rozvodmi a kto ti ich robil?
No podla vsetkeho s tym bohuzial jazdi aspon pol roka...
Uživatelský avatar
stenky
Věčnej rejpal
Příspěvky: 776
Registrován: pát 15.05.2009, 19:07

Příspěvek od stenky »

po pol roku to zhruba prdlo aj mne. je problem iba na volnobehu? do otacok sa tomu chce? zhod horny kryt rozvodov, otoc kluku na HU (na ryske pri remenici na 0) tak aby znacky na vackovych kolesach smerovali smerom hore. pokial mas pri HU kluky vackove kolesa znackami na vystupkoch v zadnom kryte rozvodov, mas rozvody ok a problem je dakde inde. ak su znacky mimo mas rozmrdane casovanie a problem viem velmi presne popisat :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Kenny
Manager Týmu
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 11.10.2007, 11:57
Bydliště: Zlinsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kenny »

Hned ho zabi :oops: doufam ze nebude psat dneska kubajz :wink: jak psali kluci projit vse co mohli zplest protoze tam mohli poplest cokoliv od nastaveni po hadicky
TeLe 1000R - rpm11200 :)


nejedno 3S-GE 4g vcetne cabria vlastne toho co z nej zbylo :)
1UZ-FE
H.-C32
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

Trochu OT "příbeh" k nefunkčním Celicám ale hodí se to sem.
Před měsícem se mě ozval pán který koupil havarované Gti, že to nějak opravuje ale hlavně to oživuje a že si neví rady proč to nejede - motor jde nastartovat ale místama nemá tah nebo se nechce vytočit, dusí se.
Musel se mnou protelefonovat spoustu času volal alespoň 10x, všechno jsme prošli:

0) škrtící klapka, sání a takové ty "prasečiny"
1) kontrola rozvodů
1b) vyndání filtru paliva - propláchnutí, pak se koupil nový, kontrola tlaku paliva, do vstřikovací lišty palivo JDE
2) zahřátý motor kontrola předstihu, kabely OK, jiskra
3) diagnostika bez chyb - ať tam byla čidla v jakémkoli pochybném stavu chyby nic
4) podtlakové hadičky - no to byl hodně dlouhý telefonát ale pak se to dalo taky do kupy

A nakonec :) poslední varianta, sundal sání vydělal vstřiky, jen je vykoupal v nádobce z benzínem a ze sítek vyplaval šílenej sajrajt a auto už jezdí...

Takže zrovna věc o které bych si myslel že se tam nemůže dostat bordel a ono prd, zanesené jako prase. Kdybych ale zase oživoval něco příště nechám si to opět jako poslední možnost protože ten přístup... znáte to.

Zaznamenal jsem z těch různých telefonátů nebo mailů že ta auta mají někdy "problémy" rozjet se po delším odstavení - buď se okamžitě zanese filtr paliva nebo v tomto případě vstřiky - nevím jak to asi je té rzi nebo nějakých nečistot z železných palivových trubiček moc.
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Kenny v case 0:38 je receno vse dulezite. http://www.youtube.com/watch?v=C8BBLUL8AB4 nic vic nema smysl resit. Blizi se tri dny temna http://www.cez-okno.net/clanok/anomalie ... ny-temnoty a pote novy vek. Milujme se a mnozme se moc casu nezbyva. :D Jo a hned potom prileti Ni/Nu/biru http://www.youtube.com/watch?v=NnBOa8MA1X8 Samoze komu auto plne pracuje a neresi podtlaky a podelanej servis si muze chvili kratit zde: http://www.livejasmin.com/ obcas se da narazit i na znamou tvar a treba zrovna s UH.

Az prejde vsechna ta hruza tak si musim poridit mrkaci auto. Zdravim do UH.
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Kenny
Manager Týmu
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 11.10.2007, 11:57
Bydliště: Zlinsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kenny »

Charaso :lol: stejne preleti kobylky nicmene porad hledam v tvem prispevku tu radu na opravu motoru:) no nic du se regnout a bude dlouha noc :lol: :lol: 8)
TeLe 1000R - rpm11200 :)


nejedno 3S-GE 4g vcetne cabria vlastne toho co z nej zbylo :)
1UZ-FE
H.-C32
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Ja bych poradil to co jsem udelal ja.

Az jsem se vyvztekal a uklidnil zavolal jsem Kennymu :D Jednoduche, ucinne, spolehlive a cenove dostupne reseni. Lip poradit neumim.

Navic co radit nekomu komu uz sam Libor poradil pred pul rokem a on na to ani nereagoval, po pul roce opet ten "samej" dotaz a nakonec nic, mame teda pul roku cas nez se objevi znovu, vlastne nemame viz. informace vyse. Ale mozna je to jen zamer aby bylo o cem kecat.

Komu vadi klasic modlidby muze zkusit Hareho v pop music.

http://www.youtube.com/watch?v=L86nuplD7P8

Mas videt ty rani space (chodce) na krizovatce na cerveny jak pocumujou odkud to jde. :D vetsinou je odzbrojim tim ze si delam v zrcatku rasy nebo se pyplam rtenkou a delam ze u me to nehraje. :D

Takze Namaste a pekny vikend
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Kenny
Manager Týmu
Příspěvky: 331
Registrován: čtv 11.10.2007, 11:57
Bydliště: Zlinsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kenny »

tak to ja se raci probudim kabatama morcatama atd, toto by me uspalo :lol:
TeLe 1000R - rpm11200 :)


nejedno 3S-GE 4g vcetne cabria vlastne toho co z nej zbylo :)
1UZ-FE
H.-C32
Odpovědět

Zpět na „Celica“