Toyota Mr2 turbo PRODEJ

vše ohledně modelové řady MR2
Odpovědět
Veselý libor
Člen Týmu
Příspěvky: 6
Registrován: úte 12.02.2008, 21:19

Toyota Mr2 turbo PRODEJ

Příspěvek od Veselý libor »

Prodám Toyotu Mr2 turbo, více v odkazu:
http://tuning.sbazar.cz/toyota-mr2-turb ... 87191.html
tel:606146638
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

mno při týhle ceně přeju hodně štěstí-zájemce hledat nejlíp někde před Jedličkovým ústavem..., na můj vkus slušnej paskvil. Ty světla z 350 Z(myslim) tam skvěle pasujou, člověk by si ani nevšiml, že tam nemaj bejt. Ten chobot, kterej zde byl už několikrát probíranej a nemá žádnou kladnou funkci a na závěr třešnička na dortu jsou kola 9x16 palců, vysvětlete už někdo majiteli a jemu podobným lidem, že mr2 nemá vepředu jinou šířku kol ani pro legraci ani z frajeřiny, už z fotky je vidět, že vepředu jsou vylezlý jak prase, kdežto vzadu jsou pod lemama-tudíž jsi vytvořil čtyřstopé vozidlo-jízdní vlastnosti auta, který má vepředu širší stopu než vzadu musej bejt dokonalý. z tohodle má cenu tak motor, pokud bude ve slušným stavu, což když koukám na zbytek auta, dosti pochybuju. To, že je nedodělaný, je v tomhle případě velká výhoda...
meryz.07
Věčnej rejpal
Příspěvky: 943
Registrován: pon 11.01.2010, 01:28

Příspěvek od meryz.07 »

Já bych to viděl spíš na Celicu 7g ty světla.... :wink: Každopádně ať se na mě nikdo nezlobí,ale takovej bastl jsem dlouho neviděl!!a za 160 000,- ???? :D Lidi nemaj soudnost...raději sundej brzdy z Porsche a nahoď normální cenu :lol: To jsem zvědav,jak dlouho bude na prodej a za kolik se prodá....real samozřejmě... :D
genuine_toyo
Člen Týmu
Příspěvky: 51
Registrován: pon 08.11.2010, 18:15

Příspěvek od genuine_toyo »

kdyz vidim takova vylepseni aut vybavuji se mi obrazky aut, ktera si pred +/- 25ti lety vyrabeli kutilove v Sovetskem svazu... pouzivali co, kde nasli, co odnekud upadlo...nez jsem si z D privezl v roce 2006 svoji MR2 byl jsem tam 4x a najezdil stovky a stovky kilometru, jen abych nasel ORIGINAL, podobne poznamenanych jsem videl mnoho...

OTAZKA : ... byl jste nekdo ze zdejsich mr2kařů take u toho manika v mr2_europa_centrum v D? podotknu, ze jsem tam byl 09-10/2006, kdyz mel vsechno jeste po stodolach... jakou jste udelali zkusenost? ;)
Nyni : *)
RAV4 2003 5dv 2.0 VVTi
MR2 N/A 1994
MR2 N/A 1994 donor
Drive: *)
Corolla E101 4-door sedan 1997
Corolla Tercel 2-door coupe 1982
Corolla E-38 — Wagon, 5-door 2T-C 1978

*) uvedeny jen toyota, kdyz jsme tady u toyota...
Odpovědět

Zpět na „MR2“