Celica 5g výměna řízení

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Celica 5g výměna řízení

Příspěvek od MichalS »

Zdravím,
když jsem před dvěma roky skládal moji Gti, bylo tam úplně pochcané řízení. Vyměnil jsem je za naprosto nepoteklé a suché. Před měsícem se mě pod autem objevila první kapka a hotovo... Prakticky "ze dne na den" mě řízení začalo téct a pokapává v současnosti docela hodně.

Řízení mám doma hned dvě, obě suchá ale otázka zní dá se vymontovat bez VYDĚLÁNÍ motoru ?

Před dvěma týdny jsem jeden motor vydělával a přitom jsem se to pokoušel nějak "nacvičit" ale moc se mě nevedlo - po osprchováním dextronem2 mě došla trpělivost a vykašlal jsem se na to - zkoušel to někdo ? Mimo to se nabízí otázka je bez vymontování motoru vůbec vydělatelné čerpadlo řízení ?
Uživatelský avatar
Keeek
Věčnej rejpal
Příspěvky: 640
Registrován: úte 18.09.2007, 21:41
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Keeek »

Určitě to jde. Já to zmáknul na GT4,kde navíc překáží výstup na kardan,mnohem větší převodovka a plno fíčurovin. Musely jít ven řídící tyčky.
TA40,1UZF(G)E
ST185,3SGTE
LS400,1UZFE
LS400,1UZFE
Ducati Monster S4R
Ducati 900 SS
Spondon Yamaha 1200 turbo
"Nejsem už tak malý,abych si kupoval obyčejná auta..."
Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

Jde to, na podzim jsem měnil řízení, který jsem koupil od tebe :P Sice je to pakárna pro dva obětavce, zvlášť když nepůjde povolit jeden držák. Sme to vytahovali ven asi 2h a další 2h zas dávali druhé, které po měsíci začlo chcát. Resp. možná hned, ale když jsem ho vyměnil, tak jsem všechno pěkně utřel. Takže si myslím, že začalo téct prakticky hned, jen nějakou dobu trvalo než kapalina naplnila manžety a posléza začala vykapávat na příčky a po nějakým tom dni pak konečně na zem. Auto stojí od ledna v garáži a minulej víkend byl konečně čas na to mrknout. Původní předpoklad, že to chčije přes gufero kolem tyčky od volantu se potvrdil, plus po sundání manžet se zjistilo, že to chčije i na obou stranách :( Nějaká rada, kde by se daly sehnat?? Čekám na odpověď z Toy, jestli existuje opravná sada, u Kelly apod. nic takovýho není. Zkusil jsem se zeptat ve firmě specializující se na gufera a tam mi řekli, že by ho mohli vyrobit na zakázku a cena cca 300,- bez DPH za kus.
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

celou sadu podle čísel mi dodaly originalniautodily.cz sleva pro toy forum 20% a vyšla na necele 2000,-
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Keeek
Věčnej rejpal
Příspěvky: 640
Registrován: úte 18.09.2007, 21:41
Bydliště: Děčín

Příspěvek od Keeek »

Já je kupoval v toy a vyšly na 400 kus
TA40,1UZF(G)E
ST185,3SGTE
LS400,1UZFE
LS400,1UZFE
Ducati Monster S4R
Ducati 900 SS
Spondon Yamaha 1200 turbo
"Nejsem už tak malý,abych si kupoval obyčejná auta..."
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

Keeek píše:Já je kupoval v toy a vyšly na 400 kus
A co ta sada všdchno obsahuje ? Nebylo by třeba nějaké foto apod ? A jak se to vyměňovalo - alespoň nástin co a jak ?

U jednoho netekoucího řízení jsem sundal odpoledne manžety, napravo i nalevo je takové mazivo něco mezi olejem a vazelínou - podobné tomu co je na poloosách, trochu jsme to otřel a nalevo je hned hřeben, takže gufero bude někde uvnitř a napravo je nějaká pojistka a gufero asi hned za ní.
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

Tak po velkém úklidu garáže, nachystání všeho možného jsem se pustil do vydělání motoru - nechtělo se mě s řízením proplétat skrz malý prostor, chtěl jsem udělat větší akci a kdyžtak vyměnit všechno možné. Motor jsem si pěkně obral zeshora, ještě jsem povolil ložiska v kolech a když jsem se pod auto nasoukal abych dílo dokonal zjistil jsem velmi zajímavou věc dextronII byl úplně všude.

Prohmatal jsem pořádně manžety řízení a nic z nich nevyteklo, celý motorový prostor byl ale zespodu řádně osprchovaný. Tak mě to nedalo, nastartoval jsem, kamarád mě držel silou volant v krajní poloze a ejhle silná SPRCHA dextronemII ne z řízení ale z trubek.

Neteče řízení ale praskla vlisovaná hadicová spojka mezi řízením a první hadicí od čerpadla. Mrcha jedna, zalovil jsem v zásobách a za 30min přehodil. Po důkladném prozkoumání jsem v hadici našel hned dvě díry - jenda mikroskopická jako vpich od jehly a druhá o trochu větší.

Docela mě překvapil pohled na novou hadici, když kamarád střídavě dával silou volant do krajní polohy - hadice se v průměru cca 5mm roztahuje/smršťuje.

Když jsem to zkoumal na začátku tak jsem tuto hadici nekontroloval - ani mě to nenapadlo. Za cca 2 roky co se bavím s černou Celicou jsem už zprostředkovával 3 hydraulické hadice - vždy ale ty menší co jsou hned za čerpadlem, na tuto jsem zapoměl.
Odpovědět

Zpět na „Celica“