Koupě MR2 - prosba

vše ohledně modelové řady MR2
xai
Člen Týmu
Příspěvky: 9
Registrován: pon 30.04.2012, 07:58

Koupě MR2 - prosba

Příspěvek od xai »

Rád bych si splnil svůj dětský sen, kterým je MR2ka. Než se pustím do nákupu, rád bych se setkal s někým, kdo toto auto vlastní. Proto mám velkou prosbu na nějakého majitele z okolí Zlína, který by byl ochotný toto auto třeba u piva probrat. Ozvěte se prosím do PM, nebo sem do tématu. Ještě mám otázku na zdejší zkušené majitele aut. Vyplatí se koupit MR2ka u které byl v minulosti zvýšen výkon na 200 PS, s ohledem na životnost motoru. Předem děkuji za každý ohlas.
Janec
Navigátor
Příspěvky: 96
Registrován: pon 01.08.2011, 21:21

Příspěvek od Janec »

asi bys mel napsat kterou MR2 byly 3 generace:)
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

pokud máš na mysli mk2, neboli druhou generaci s atmosferickým motorem, s výkonem 156-175ps, zajímalo by mně jakým způsobem kdo na té dané mr2 zvyšoval výkon na 200ps? většina obdorníků ti tady napíše že na motoru 3 sge se velmi těžce a hlavně draze zvyšuje výkon a o žádné takové v republice nevím(kromě tý Landerový s 3 sge red beams, ale počítám že ten ji určitě neprodává)-tudíž mi to příde tak trochu jako blbost..., dej sem případně nabídku tý dvě stě koňový bestie..., pokud by to byla verze s turbomotorem, tak ty měly všechny minimálně 200ps již v základu-tudíž opět blbost.
Buď trochu konkrétnější, co tě zajímá
xai
Člen Týmu
Příspěvky: 9
Registrován: pon 30.04.2012, 07:58

Příspěvek od xai »

Myslel jsem mk2, zas až tak mladý nejsem, aby 3. generace byla dětským snem:-) Ta 200 koňova bestie je tady: http://www.sauto.cz/osobni/detail/toyot ... oFrom=list Podle popisku měla původně 156 koní a v poznámkách je 202 koní. Nic víc nevím.
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

Nejspíš zase nějakej reklamní trik, kdo to auto nezná pak těžko posoudí jestli to ten výkon má. Osobně si myslím, že by se tu o tom vědělo. Ale ten přední blatník by mě určitě odradil i tak.
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

mám dojem, že v tomhle případě jenom někdo neumí přepočítat výkon z kw na ps, když píše, že to má 115kw a zároveň 202ps, případně bych se majitele zeptal, jak k tomuto výkonu 202ps došel...,zkus tam zavolat a dej pak vědět. je to evidentně revize 1 a za tu mi to příjde trošku moc peněz, za podobný peníze se tu prodávaly už i revize 4-o čtyři roky novější, který nebyly ve špatným stavu
to yokohama-jo jo ten přední blatník má moc pjeknej vodstín, skoro totožnej s barvou auta...zase je sympatický, že se to nikdo nesnaží retušovat, aby to vypadalo jako nebouraný, ale rovnou se k tomu hlásí...
:lol:
bejt tebou, poohlídnu se po něčem jiným, za prvý jeden z prvních ročníků výroby s nemálo kilometrama a navíc potuněný. To dle mejch zkušeností nevěstí nic dobrýho do budoucna. Pokud bych chtěl takle starou mr2, snažil bych se najít nějakou v origo stavu-bez podobnejch úprav(volalnt, kola, sedačky, vejfuck atd.)
kdyby tohle bylo moje auto-určitě bych se rači snažil dát díly karoserie do jedný barvy, než tunit motor na 202ps a kupovat na to spoustu doplňků-jedna z věcí která na mě nedělá dobrej dojem
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

To už bude lepší nabídka tohle, ten si přikreslil jenom dvacet koní tak bude asi víc v obraze...


http://www.sportovnivozy.cz/25248-toyot ... eva-zasova
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

takhle se vydělávají peníze :) před rokem ji tu koupil za 60000 :twisted:
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

jo jo-lidi jsou blázni, když si někdo myslí že na dvacet let starý mr2 bude vydělávat a popisované investice mě taky pobavili-polepy v hodnote 19 000kc primo od firmy-od jaký firmy? a hlavně polepy za 19.000,- to každej ocení-mě stál cca tolik celolak..., tak než začnu psát takovýhle s prominutím kraviny, tak popřemejšlim, jestli to nezní vopravdu směšně..., koukám v dnešní době si vybrat mr2 nebude asi jednoduchý...
xai
Člen Týmu
Příspěvky: 9
Registrován: pon 30.04.2012, 07:58

Příspěvek od xai »

Moc všem děkuji za rady. Zatím jsem žádnou nevybral. Počkám na to, co se objeví. Ještě bych připomněl moji otázku z úvodu, jestli tady není nějaký majitel z okolí Zlína?
Uživatelský avatar
Yokohama
Věčnej rejpal
Příspěvky: 780
Registrován: úte 03.02.2009, 23:18
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yokohama »

xai: Tak já to k tobě mám tady z místních asi nejblíž. Bydlím v OL tak když budeš chtít něco probrat tak se můžem na někdy domluvit...
xai
Člen Týmu
Příspěvky: 9
Registrován: pon 30.04.2012, 07:58

Příspěvek od xai »

Yokohama: Děkuji, ještě něco načtu a ozvu se na SZ.
xai
Člen Týmu
Příspěvky: 9
Registrován: pon 30.04.2012, 07:58

Příspěvek od xai »

Máte někdo aktuální informace k této MR2:

http://www.sportovnivozy.cz/29953-toyota-mr2-mkii
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

je to auto místního člena. Rozhodně jedna z těch co se o ní majitel stara a ne jen uživa.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

tahle vypadá moc dobře-do tý bych šel-myslim že je ta co se hrozně dlouho prodávala-což v tomhle případě není špatně, jelikož se dlouho prodávala jen kvůli vysoký požadovaný ceně, naopak je to poměrně dobře, protože pokud vím, tak před prodejem současnýmu majiteli toho za posledních pár let moc nenajezdila a jen byla ustájená, myslím že to je rozhodně jeden z nejlepších kusů co tady u nás můžeš koupit.

Jen by mě v tomto případě zajímalo, co znamená cena dohodou, pokud si pamatuju dobře, naposled před rokem se prodávala za asi 115.000,-kč
Odpovědět

Zpět na „MR2“