Katalyzator

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Bertruda
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: stř 29.06.2011, 12:39

Katalyzator

Příspěvek od Bertruda »

Prosim vas ted nedavno jsem menil katalyzator a zustal mi doma starej nevite nekdo kde se to vykupuje nejlepe nekoho kdo si prijede bydlim v Šumperku a nikde v okoli je nevykupujou . Diky za kazdou informaci .
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

Ideální by bylo říct o jakej kat se jedná... brachu :-)

asi si neměnil za original předpokládám :lol: no každopádně nevim proč jsi měnil kat a co jsi dal místo něj... byl kat funkční? asi ne... nebo proč ses zbavoval katu? :lol: je kat nefunkční? nashrot? atd

Katy vydržej fakt mega hodně, mam tu shodou okolností jeden v pohodě stavu, kterej sem obrdržel dnes od Dejva, muj fachá okej, ale škoda ho recyklovat, když má svý umístění... tak tu mam náhradní kdyby někomu blbnul lauf... kein probleme GTi 5G, nebo zůstane jako náhrada do budoucna....
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Bertruda
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: stř 29.06.2011, 12:39

Příspěvek od Bertruda »

Je z celici T23 ( 7 generace ) ten strarej je po stranach propalenej drive mi to auto zralo olej kterej se dostal az do katiku a tam mi vypalil vlozku kat. Potrebuju naky kontakt na nekoho kdo je vykupuje jelikoz me je na nic doma...
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

shitoidní katy se vykupujou/vyhazujou... stačí zagooglit, zabrejlit.... :lol: a ty dobrý se schovávaj že :lol: v zájmu ekl-logie a pogody
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Bertruda
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: stř 29.06.2011, 12:39

Příspěvek od Bertruda »

Uz je to vyreseny dostal jsem za nej 2300 kc coz si myslim ze super cena na nefunkcni katik . nebo ne ??? :D Bracho :D
Uživatelský avatar
MichalS
Manager Týmu
Příspěvky: 469
Registrován: sob 17.11.2007, 09:25
Bydliště: Blansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichalS »

Bertruda píše:Uz je to vyreseny dostal jsem za nej 2300 kc coz si myslim ze super cena na nefunkcni katik . nebo ne ??? :D Bracho :D
Tyjo to teda koukám když se novej univ prodává někde od 3000,- ale neřešil jsem to. Kde jsi ten kat za takovou cenu prodal / kdo jej vykoupil ? Byl by nějaký kontakt ?
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Katiky se vykupujou podle obsahu paladia,rhodia a platiny. Ten novy pokud jde o universal bude mit hodnotu tak do 500kc na vykupu.

Kolik konkretne za jaky typ ti nereknu, musel bych to zmerit. I kdyz databaze pro konkretni vuz je, vetsinou je ale lepsi zmerit.

http://www.pentasteelgroup.cz/mc_kat_krnov.php

Kazdopadne pokud jich mate nekdo vic, staci se domluvit pomerit a podle obsahu vyplatit. Z casovych duvodu nema pro me smysl 1-2 kusy resit :wink:
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Bertruda
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: stř 29.06.2011, 12:39

Příspěvek od Bertruda »

Pohledej na internetu Met trade s.r.o.
ale cene je zavisla na tom jestli oni prijedou za tebou nebo ty za nema .
8george8
Člen Týmu
Příspěvky: 26
Registrován: ned 10.04.2011, 22:50

Příspěvek od 8george8 »

no ja naopak potrebujem kupit kat na 7g 1zz neviete mi nieco odporucit za atraktivnu cenu? :wink:
Bertruda
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: stř 29.06.2011, 12:39

Katalyzator

Příspěvek od Bertruda »

Mrkni na univerzalni katalyzatory .
http://www.primavyfuky.cz/doplnky/unive ... 52001X-E3/
Tenhle jsem kupoval asi ctvrt roku zpet a je suprovej neni s nim zadny problem .
8george8
Člen Týmu
Příspěvky: 26
Registrován: ned 10.04.2011, 22:50

Re: Katalyzator

Příspěvek od 8george8 »

Bertruda píše:Mrkni na univerzalni katalyzatory .
http://www.primavyfuky.cz/doplnky/unive ... 52001X-E3/
Tenhle jsem kupoval asi ctvrt roku zpet a je suprovej neni s nim zadny problem .
vyborne dik :)
Bertruda
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: stř 29.06.2011, 12:39

Katalyzator

Příspěvek od Bertruda »

Nemáš zač kdyžtak mi pak napiš jak seš s ním spokojenej . Dík a zatím
Uživatelský avatar
stefancelicaT20
Manager Týmu
Příspěvky: 444
Registrován: pát 11.09.2009, 18:27
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od stefancelicaT20 »

vyhodil som katalizator s Corolly E9 pred mesiacom presla v pohode cez EM, cez net mi davali ponuky 15,20,30eur nasiel som jedneho pana v PO ktory mi ho mal premerat rontgenom vysledok hodnota 17 eur, tak som ho poslal hned prvemu BA-slavcanovi ktoreho som oslovil cez mobil, povedal som znacku model ponukol 50 eur, dnes mi volal naspat ze ho premeral a je vo vybornom stave tipujem ze na nom zarobi 50-100eur, ale ten sku..venec co mi ho premeraval v PO ma na...ebal riadne nestaci mu ko...otovi 100% rabat ale musi mat 500-1000% do pi..i tu s kseftarmi vy..ebanymi...
Odpovědět

Zpět na „Celica“